۱۵ روش برای اینکه زندگی خود را کمی لاکچری تر کنید

زندگی خوب، پول را همانند خلاقیت می طلبد، و بعضی اوقات یک تغییر کوچک تمام چیزی است که برای ایجاد تفاوت لازم است. اجازه دهید واقع گرا باشیم، همه ما می خواهیم زندگی بسیار خوبی داشته باشیم اما بسیاری از ما بودجه لازم برای آن را نداریم.

ما از اینترنت جواب خواسته ایم و در اینترنت در مورد راهنمایی های ساده برای اینکه زندگی را کمی لاکچری تر کنیم، بدون زدن بانک جستجو کرده ایم.

 

حمام لاکچری

1 . بیشتر حمام کنید

یک حمام آرامش بخش با روغن های اساسی، حباب، نمک و موسیقی آرامش بخش باید یک کار منظم هفتگی باشد. کتاب مورد علاقه خود را بخوانید یا یک لیوان شربت در وان بنوشید تا یک تجربه واقعا لاکچری داشته باشید.

 

میز کار لاکچری

2 . میز کار خانه خود را مرتب کنید

بسیاری از ما این روزها دارای برنامه کاری انعطاف پذیری می باشیم و این مورد اغلب می تواند منجر به آوردن کار به خانه شود. میز کار خود را تمیز کنید و در مورد دکوراسیونی که الهام بخش باشد و برای ایجاد یک تعادل کاری / زندگی آرام تر و پربارتر است، تمرکز ایجاد کند، فکر کنید.

 

تخت دونفره تمیز

3 . تشک جدید تهیه کنید

یک تشک با کیفیت، ارزش سرمایه گذاری دارد و تمام تفاوت های ساعت خواب شما (و بیدار شدن) شما را شامل می شود. اگر نمی توانید یک تشک جدید ارتجاعی تهیه کنید، یک تشک جدید تقریبا مناسب است و اغلب در قیمت آن کمتر است.

 

اتاق خواب

4 . مقدار نور را کنترل کنید

چراغ های به صورت مناسب جایگذاری شده، راهی ارزان و موثر برای نیرو بخشیدن به مناطق مختلف منزل شما می باشند. از لامپ های کم وات استفاده کنید و برای حفظ حالت آرام مقدار نور را زیر سطح اذیت کردن چشم خود قرار دهید، چراغ های پری را برای رمانتیک شدن روی تخت خود بچسبانید و چراغ های روشن تر را در آشپزخانه، حمام و محل کار خود قرار دهید.

 

یک باغچه خانگی ایجاد کنید

5 . یک باغچه خانگی ایجاد کنید

گیاهان مورد استفاده برای تصفیه هوا مانند سرخس ها، گیاهان عنکبوتی و گل شیپوری برای محیط های شهری ایده آل می باشند و سرسخت، همیشه سبز و زیبا به نظر می رسند. ما به خصوص نخل و گیاهان آبی را برای حمام توصیه می کنیم تا جو گرمسیری ایجاد کنند.

 

ماسک چشم

6 . از ماسک چشم استفاده کنید

ماسک چشم نه تنها به شما کمک می کند در نور کم در اتاق استراحت کنید، بلکه یک ماسک ابریشمی با کیفیت، برای خواب آرام و لاکچری بسیار مناسب است و می تواند به پوست شما در جذب کرم صورت کمک کند.

 

مبلمان قدیمی را با با رومبلی بپوشانید

7 . مبلمان قدیمی را با با رومبلی بپوشانید

اگر تعدادی مبلمان قدیمی در اطراف خود دارید یا می خواهید ظاهر فضای زندگی خود را آراسته کنید، پارچه رنگی، توری یا سایر مواد جذاب را انتخاب کنید و آن را روی صندلی، مبل یا میز خود بکشید. Et voilà! مبل جدید.

 

گلدان زیبا

8 . وسایل را با گل های تازه تزئین کنید

بودجه خود را برای گل های ماندگار صرف کنید، که برای چیدمان خشک شده عالی به نظر می رسد.

 

به پیک نیک بروید

9 . به پیک نیک بروید

یک وعده غذایی لذیذ را ایجاد کنید، نوشیدنی مورد علاقه خود را بسته بندی کرده و خود و شریک زندگی خود را برای صرف یک شام عاشقانه با برای دیدن منظره زیبا به پیک نیک ببرید.

 

دوش خود را عوض کنید

10 . دوش خود را عوض کنید

برای یک سرمایه گذاری کوچک، می توانید یک دوش ماساژی با کیفیت خوب خریداری کنید. این کار باعث می شود که بعد هر دوش فرد احساس لاکچری بودن کند. علاوه بر این، دوش های فشاری قابل تنظیم معمولا اقتصادی می باشند، بنابراین می توانید در صورتحساب خود صرفه جویی کنید. پاداش دو برابر.

 

یک فضا را تنها برای استراحت اختصاص دهید

11 . یک فضا را تنها برای استراحت اختصاص دهید

حتی اگر تنها چند فوت مربع فضا در اختیار دارید، مکانی در خانه خود تعیین کنید که تنها برای استراحت در نظر گرفته شده باشد. برای استراحت و خواندن یک کتاب، گوش دادن به موسیقی، تفکر کردن یا نوشیدن یک فنجان چای تشریفات ایجاد کنید و کاری نکنید.

 

 

از ملافه ها و حوله های خود مراقبت کنید

12 . از ملافه ها و حوله های خود مراقبت کنید

با استفاده از نرم کننده پارچه برای سرکه، شستشو در آب گرم و اجازه دادن برای خشک شدن در هوا به جای استفاده از مواد شوینده، ملافه ها و حوله های خود را نرم نگه دارید. لاکچری خالص.

 

گل بنفش

13 . دسته های اسطوخودوس را روی بالش بگذارید

این ترفند قدیمی می باشد اما مفید است. رایحه روغن اسطوخودوس استرس را تسکین می دهد، خواب را آرام می کند و باعث می شود تخت خواب شما بوی آسمانی داشته باشد.

 

با استفاده از خیار، نعنا یا لیمو، به آب یخچال خود طعم دهید

14 . با استفاده از خیار، نعنا یا لیمو، به آب یخچال خود طعم دهید

آب برانگیخته شده جذاب به نظر می رسد، طبیعی است، طراوت آور است و شما و تمام افراد ساکن در خانه را تشویق می کند تا آب بنوشند.

 

به جزئیات توجه کنید

15 . به جزئیات توجه کنید

اگر می خواهید احساس کنید که زندگی لاکچری دارید، اما از بودجه لازم برای مطابقت برخوردار نیستید، به روزرسانی چیزهای کوچک مانند صابون در حمام یا فنجان های چای واقعا می تواند زندگی شما را لحظه به لحظه لاکچری تر کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.