آموزش اضافه کردن فیلتر ها به فتوشاپ

0
445
اعمال فیلترها به تصاویر
اعمال فیلترها به تصاویر

مراحل آموزش اضافه کردن فیلتر ها به فتوشاپ

دانلود فیلتر در فتوشاپ

دانلود فیلتر
دانلود فیلتر

۱) دانلود فیلترهای از اینترنت با استفاده از وب سایت هایی که لینک دانلود را ارائه می دهند. میتوانید برخی را از وب سایت ها به صورت رایگان دریافت کنید، در حالی که دیگران می توانند قیمت های بسیار بالایی را بپردازند یا در یک موضوع بصری خاص تمرکز کنند.

  • مجله Smashing: این مجله آنلاین دارای یک مقاله با لیست طولانی از پلاگین های رایگان فتوشاپ و فیلتر های که در ترتیب حروف الفبا لیست شده است.
  • Speckyboy: مجله طراحی Speckyboy دارای لیست دانلود امتیاز است که به نظر می رسد لیستی از ۲۵ پلاگین و فیلتر های رایگان فتوشاپ است.
  • مجله Tripwire: زبانه طراحی در مجله Tripwire آنلاین دارای یک مقاله با بیش از ۲۰۰ لینک دانلود برای فیلترهای فتوشاپ و دیگر عناصر تقویت تصویر است.
  • نرم افزار Auto FX: وب سایت نرم افزار Auto FX فروش فیلترهایی را می تواند برای قیمت بسته بندی همراه باشد. هزینه های برخی از فیلترها می تواند بسیار زیاد باشد، اما به نظر می رسد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند، بنابراین خرید ها به طور جدی توسط حرفه ای ها و شرکت هایی که با هنرهای تجسمی در ارتباط هستند، در نظر گرفته می شوند.

نصب فیلترها در فتوشاپ

نصب فیلترها
نصب فیلترها

۱) با استفاده از لینک های دانلود شده در وب سایت مورد نظر خود، فیلترهایی را که بر روی کامپیوتر شما می خواهید ذخیره کنید.

نصب فیلترها
نصب فیلترها

۲) به پوشه ای که فیلتر دریافت شده را ذخیره کرده اید، روی آیکون آن کلیک راست کرده و “Copy” را از منوی پاپ آپ انتخاب کنید.

نصب فیلترها
نصب فیلترها

۳) به پوشه “Plug-ins” یا “Plugins” مرتبط با فتوشاپ بروید. این پوشه ای است که شما باید فیلترهای فتوشاپ را اضافه کنید. شما باید با استفاده از مراحل زیر بتوانید پوشه را پیدا کنید.

  • از طریق کامپیوتر من به هارد دیسک اولیه خود دسترسی پیدا کنید. هارد دیسک اولیه همان درایو است که در آن سیستم عامل شما ذخیره می شود (نام درایو معمولا “C“) است.
  • پوشه Program Files را باز کنید.
  • دوبار کلیک بر روی پوشه “Adobe” کلیک کنید.
  • محتویات پوشه “فتوشاپ” را دوبار کلیک بر روی آن مشاهده کنید. شما باید یک پوشه با عنوان “Plugins” یا “Plug-ins” را ببینید.
نصب فیلترها
نصب فیلترها

۴) با باز کردن آن فیلتر را با راست کلیک کردن و انتخاب «Paste» به پوشه فیلتر بریزید،  .

اعمال فیلترها به تصاویر در فتوشاپ

اعمال فیلترها به تصاویر
اعمال فیلترها به تصاویر

۱) اجرای نرم افزار Adobe Photoshop و یا راه اندازی مجدد آن اگر شما در حال حاضر آن را در حال اجرا است.

اعمال فیلترها به تصاویر
اعمال فیلترها به تصاویر

۲) تصویری را که میخواهید فیلتر را به آن اضافه کنید، باز کنید.

اعمال فیلترها به تصاویر
اعمال فیلترها به تصاویر

۳) Filters” را از منوی بالا انتخاب کنید شما باید لیستی از فیلترهایی را که شامل فیلترهای تازه نصب شده و همچنین آنهایی که از پیش نصب شده اند (فیلترهای جدیدتر معمولا در پایین لیست ظاهر می شوند) را ببینید.

اعمال فیلترها به تصاویر
اعمال فیلترها به تصاویر

۴) بر روی فیلتری کلیک کنید که می خواهید برای تصویر اعمال شود. این کار جلوه های بصری مربوط به فیلتر را به تصویر اعمال می کند (مثلا اگر شما “Retro-Vintage” را انتخاب کنید، تصویر شما یک عکس قدیمی است).

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید