غذاهای قلیایی برای پسردار شدن (۸ ماده غذایی در رژیم آلکالاین)

در این نوشته لیست غذاهای قلیایی برای پسر دار شدن آورده شده. با گنجاندن مواد غذایی قلیایی شانس بارداری جنین پسر افزایش می یابد.

چطور پسردار شوم؟ حتما شنیده اید که برای اینکه فرزندتان پسر شود باید غذاهای قلیایی بخورید.

در گذشته امکان تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری تقریبا غیر ممکن بود. اما امروزه با چند راهکار ساده می توان شانس تعیین جنسیت را بالا برد. در این مطلب با من و مجله «مینویسم» همراه باشید؛ چون می خواهم بهترین غذاهای قلیایی برای پسردار شدن را به شما مخاطب محترم معرفی کنم.

میخواهم از صفر تا 100 داستان پسردار شدن را برای شما تعریف کنم. داستان از تحقیقاتی انجام می شود که در سال 2008 و در مجله علمی Proceedings of the Royal Society چاپ شد. در این مقاله ثابت شد که خانم هایی که در زمان شکل گرفتن جنسیت جنین بیشتر از 1800 کالری در روز مصرف می کنند یا خانم هایی که در این دوران رژیم آلکالاین یا همان رژیم قلیایی می گیرند، شانس بیشتری برای پسر دار شدن دارند. حالا این سوال مطرح می شود که چرا رژیم آلکالاین؟ و اینکه اصلا رژیم آلکالاین چیست؟ خب، در این رژیم بیشتر غذاهای قلیایی مصرف می شود و به نظر می رسد که PH غذاهای قلیایی در بدن خانم ها محیط مورد علاقه برای فعالیت بیشتر و بهتر اسپرم های دارای کروموزوم Y را فراهم می کند. این اسپرم ها همان هایی هستند که در نهایت منجر به تشکیل جنین پسر می شوند. پس اگر از آن دسته خانم هایی هستید که سرسختانه در پی برآورده شدن رویای پسر دار شدن هستند، بهترین راه چسبیدن به غذاهایی است که قلیایی بوده و در نهایت پسری کاکل زری برایتان به ارمغان می آورند!

لیست غذاهای قلیایی که پسردارتان می کند!

اسفناج

اسفناج غذاهای قلیایی برای پسردار شدن

اسفناج از هر نظر عالی است. خریدنش و استفاده کردن از آن آسان بوده و البته مثل بمبی از انرژی برای خانم هاست. فرقی ندارد جوانه اسفناج مصرف کنید یا اسفناج بالغ! هر دو به شدت قلیایی هستند.

کلم پیچ

کلم پیچ هم به خاطر دارا بودن ترکیبات بی نظیرش عالی است و هم یکی از غذاهای قلیایی برای پسردار شدن است. در این گیاه ترکیبات ضد سرطان، ضد تورم و آنتی اکسیدان فراوانی وجود دارد. البته به نظر خیلی ها ممکن است چندان خوشمزه نباشد چرا که اکثر مردم نمی دانند چطور باید این گیاه را مصرف کنند. اما باید بدانید که 2 تا 3 بار در هفته کلم پیچ خوردن فواید زیادی برای سلامتی بدن دارد؛ خصوصا برای خانم های باردار!

آووکادو

آووکادو یکی از آن مواد غذایی قلیایی برای پسردار شدن است که چربی مفید دارند. این گیاه فواید زیادی برای بدن دارد؛ از جمله خواص ضد تورمی، سلامتی قلب و عروق، ضد سرطان، و کنترل کننده قند خون! البته در مورد آووکادو نظرات ضد و نقیض زیادی وجود دارد؛ آن هم به خاطر چربی بالایی که در ترکیب این گیاه سبز خوشمزه وجود دارد! اما در هر صورت یک قضیه در مورد آووکادو واضح بوده و آن هم این است که چربی موجود در این گیاه سالم بوده و برای بدن هیچ ضرری که ندارد هیچ، خیلی هم مفید است. پس تمام این نظرات را کنار بگذارید و آووکادو یا سالاد آووکادو بخورید!

کرفس

کرفس به شدت قلیایی بوده و سرشار از آب است. بنابراین می توان از این گیاه به عنوان ماده اصلی خیلی از اسموتی ها و سوپ ها استفاده کرد. البته که کرفس دوست سیستم ایمنی بدن هم به حساب می اید؛ چرا که سرشار از ترکیبات ضد تورمی است.

کلم بروکلی

کلم بروکلی غذاهای قلیایی برای پسردار شدن

بروکلی یکی از آن سبزیجات عالی و کارآمدی است که باید در وعده روزانه غذایی هر کسی جایی ثابت برای خودش داشته باشد. این گیاه از سیستم قلب و عروق محافظت کرده، گوارش را تقویت، و بدن را سم زدایی می کند. البته باید اشاره کنم که بروکلی خاصیت ضد تورمی هم داشته و از این رو سیستم ایمنی را هم تقویت می کند.

همچنین بخوانید: کلم بروکلی خام یا پخته

خیار

95% خیار از آب تشکیل شده است. بنابراین یکی دیگر از سبزیجات خوب سرشار از این ماده حیاتی و ضروری برای بدن، خیار است. بر همین اساس می توان گفت که خیار هم یکی دیگر از اصلی ترین مواد برای سوپ ها و اسموتی های خوشمزه به حساب می آید. خیار سرشار از لاریسینه سینول، پینوره سینول و سکوایزولاریسیرزینول است. می دانم که تلفظ این سه ماده چقدر سخت است؛ اما باید بدانید که هر سه این مواد از دسته لینگان هایی هستند که ریسک ابتلا به بیماری های قلب و عروق را کاهش داده و از ابتلا به برخی سرطان های شایع جلوگیری می کنند؛ از جمله سرطان سینه، رحم، پروستات و تخمدان!

گوجه فرنگی

اگر اهل رژیم قلیایی سرسخت هستید گوجه فرنگی باید پای ثابت غذاهای شما باشد. گوجه فرنگی گیاهی بی نظیر است که خواص بی شماری دارد؛ از جمله کمک به هضم غذا و درمان عفونت های مجاری ادراری! البته این گیاه سرشار از آنتی اکسیدان هم هست. پس ربای تقویت سیستم ایمنی هم خیلی مفید است.

فلفل دلمه ای

کمتر کسی هست که فلفل دلمه ای دوست نداشته باشد؛ این گیاه شیرین و ترد و به شدت خوشمزه است. ثابت شده که این گونه از فلفل به درمان بسیاری از بیماری های قلب و عروق، دیابت نوع 2، تحلیل عضلانی و … کمک می کند. جا دارد در این میان به این حقیقت اشاره کنم که فلفل دلمه ای بدون شک مقام اول را در تامین ویتامین C، ویتامین A، ویتامین E، و آنتی اکسیدان های ضروری برای بدن دارد.

حرف آخر…

بسیاری از مطالعات نشان داده که تنها عامل تعیین کننده در جنسیت جنین نوع اسپرمی است که به تخمک می رسد. اما در این میان هستند تحقیقاتی که بر PH بدن خانم ها تمرکز داشته و تاثیر محیط قلیایی یا اسیدی بدن خانم ها بر فعالیت اسپرم ها را بررسی کرده اند. به نظر من که به امتحان کردن غذاهای قلیایی برای پسردار شدن می ارزد و البته هیچ ضرری هم ندارد! در هر صورت با در پیش گرفتن رژیم آلکاینی که سرشار از غذاهای قلیایی است، بدنی سالم تر خواهید داشت!

همچنین بخوانید:

برای پسردار شدن چه چیزهایی نخوریم

در ماه اول بارداری چه بخوریم تا جنین پسر شود

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.