بزرگترین گرگ جهان (بزرگترین گونه‌ی گرگ در جهان)

بزرگترین گونه گرگ جهان Canis Lupus Occidentalis است که به نام گرگ دره مکنزی نیز شناخته شده است. شانه های انها به طور معمول حدود 80 تا 100 سانتیمتر میباشند و وزن آن بین 50 تا 79.4 کیلوگرم است. اندامهای قوی و درشت آنها برای عبور از زمین های زبر مانند حاشیه های صخره ای عمیق کوه های راکی ​​ساخته شده است. قفسه سینه عمیق آنها جای ریه های بزرگشان است و به آن اجازه می دهد تا در ارتفاعات بالاتر نفس بکشند و به آنها اجازه می دهد استقامت زیادی را تحمل کنند. می تواند طی یک روز تا 70 مایل (112.6 کیلومتر) طی کند. گردن قدرتمند آنها سازگاری بسیار مهمی است که 235 پوند وزن دارند و در از بین بردن طعمه نقش بسیار مهمی دارند. جمجمه انها 12 اینچ طول دارد و می تواند از یک مغز بزرگتر پشتیبانی کند. دندانهای انها یک نیروی نیش باورنکردنی را به انها می دهند که به اندازه کافی قوی است تا استخوان های طعمه را بشکند و حتی انرا له کنند.

گرگ های بزرگ دنیا

 

همیچنین گرگ دیگری که که ادعا بر آن است که بزرگترین گرگ دنیا می باشد اگرچه هیچ مقاله رسمی وجود ندارد که ثابت کند این گرگ بزرگترین گرگی است که تاکنون ثبت شده است،اما همه ما باید قبول کنیم که این گرگ بسیار بزرگ است.

بزرگترین گرگ دنیا

این جانور 113 کیلو وزن داشته و در کانادا دره درایتون کشته شده است. در واقع راهی وجود ندارد که بگوییم آیا بزرگی این گرگ یک رکورد جهانی بوده است یا خیر. در جنگ جهانی اول گرگها ، هم روسها و هم آلمانی ها  را در جبهه شرقی وحشت زده کردند. آنها سربازان زخمی و آسیب پذیر را شکار می کردند. گرگها از چیزی جز گرسنگی نمی ترسیدند. آنها افراد زیادی را شکار کرده و به قتل میرساندند و به یک مسئله جدی برای هر دو طرف تبدیل میشدند. هم روسها و هم آلمانیها هر وقت گرگها را میدیدند اتش بس اعلام می کردند و بهم می پیوستند و برای کشتن دشمن چهار پا تلاش می کردند.

 

طبق یکی دیگر از فرضیات، گرگ خاکستری بزرگترین گونه گرگ جهان است که در اوراسیا و آمریکای شمالی یافت می شود و نرها بین (95-99 کیلو گرم)و ماده ها بین (79-85کیلوگرم)وزن دارند.

بزرگترین گرگ دنیا

 

عکس هایی از بزرگترین گرگ های دنیا

بزرگترین گرگ دنیا
بزرگترین گرگ دنیا
بزرگترین گرگ دنیا
بزرگترین گرگ دنیا
بزرگترین گرگ دنیا
بزرگترین گرگ دنیا
بزرگترین گرگ جهان
بزرگترین گرگ دنیا
بزرگترین گرگ دنیا
بزرگترین گرگ دنیا
بزرگترین گرگ دنیا
بزرگترین گرگ دنیا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.