جملات امیدوارکننده برای مریض به منظور افزایش روحیه بیمار

متن در مورد روحیه دادن به بیمار و امیدوار کردن او به بهبودی

در این پست جملات امیدوار کننده برای بیماران برای روحیه دادن به افراد بیمار ارائه شده است. با جملات امیدوارکننده برای مریض سعی کنید روحیه او را بالا ببرید.

چالش هایی که ما اونها رو با اسم مشکل و سختی میشناسیم، در واقع اومدن تا ما رو رشد بدن و باعث پیشرفتمون در زندگی بشن. چالش هایی که نباید از روبرو شدن با آن ها بترسیم. ترس یکی از ابزار های شیطانه تا شما را در اوج ناراحتی نا امید کنه. روحیه دادن به افرادی که دچار بیماری شدن ابزار قدرتمندی برای امیدوار کردن اون هاست که بتونن با این چالش مبارزه کنن و با روحیه قوی تر زودتر سلامتیشون رو بدست بیارن. سعی شده زیباترین جملات امیدوارکننده برای مریض گردآوری شود.

متن امیدوار کننده برای بیمار 

توی وجود هر آدمی اراده ای هست که اگه فعال بشه، بیماری که چیزی نیست از پس بزرگترین مشکلات دنیا هم در میاد. یادت نره قدرت اراده ات رو فعال کنی. اون موقع قد بیماریت هر قدر هم که باشه، قدش به اراده تو نمیرسه.

متن برای روحیه دادن به بیمار

همه ما آدما سختی هایی تو زندگیمون داریم. اما این دلیل نمیشه که عقب بکشیم و بترسیم. یکی قرض و اقساط داره، یکی مشکلات ادامه تحصیل و انتخاب شغل، یکی هم مثل تو با بیماری طرفه. پس فکر نکن اگه بیمار نمیشدی، چالش های آسون تری سر راهت بود. بدی ما آدما اینه که میخوایم جای یکی دیگه باشیم. اراده ات رو قوی کن و پا روی ترست بذار! با شرایط فعلیت کنار بیا و امیدت رو برای درمان بیماریت از دست نده.

بعضی مشکلات باعث قوی شدن ما انسان ها میشن. آدمهایی که تو قطب جنوب هستن رو ببین. اونها اینقدر با سرما چالش و مبارزه کردن تا بالاخره قوی تر از هر انسانی در برابر سرما شدن. این برای اونها یه موهبته! چون اونا چیزی رو که بقیه رو به راحتی به کشتن میده برای خودشون تبدیل به عادت و روزمرگی کردن. بیماری تو هم همینطوره. الان که با اون چالش داری، این چالش باعث قوی تر شدنت میشه.

متن امیدوارکننده در مورد بیماری

یک سبد یاس سفید در رنگ امید

با هر چه صفا ازسوی خدا

در شکل دعا تقدیم شما

با آرزوی سلامتی برای شما دوست عزیز

یقین دارم دعاهایم اثر دارد

جملات امیدوار کننده برای مریض

جملات امیدوار کننده برای بیماران

فقط گوشه چشمی از نگاه خدا

برای خوشبختی و سلامتی همه انسان ها کافی ست

این نگاه را هر لحظه از زندگی برایت آرزو می کنم.

متن دلنشین برای روحیه دادن به بیمار

جملات روحیه دادن به بیمار با مضامین دلنشین

آموخته ام که وقتی ناامید میشوم

خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود

و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم . . .

پس هرگز ناامید نشو و همچنان امیدوار بهترین ها را از خدا طلب کن

خداوند بخشنده ایی عظیم است.

با آرزوی سلامتی برای شما دوست عزیز.

جملات امیدوار کننده برای مریض

به بیماریت به دید یک مشکل نگاه نکن. به بعد بیماریت فکر کن! به زمانی که تو اینقدر با این بیماری جنگیدی که سرسخت و قوی شدی. اون موقع تصور کن که چقدر از بقیه جلوتری. تو با شخصیت قوی بعد بیماریت میتونی به بزرگترین خواسته هات برسی! چون تو جنگیدن رو خیلی خوب بلد شدی. این در صورتیه که شاید هنوز بقیه تو نقطه صفر باقی مونده باشن. پس دیدی؟ بیماریت اومده تا تو رو رشد بده، نیومده که از پا درت بیاره. فقط بستگی به دیدگاه تو داره که از چه جهتی بهش میخوای نگاه کنی.

دعا میکنم غرق باران شوی

چو بوی خوش یاس و ریحان شوی

دعا میکنم در زمستان عشق

بهاری ترین فصل ایمان شوی

با آرزوی سلامتی و شفای کامل از درگاه خداوند بخشنده.

متن دلنشین برای روحیه دادن به بیمار

پیامک زیبا برای روحیه دادن به بیمار

من برایت دعا می کنم که گل های وجود نازنینت هیچگاه پژمرده نشوند

برای شاپرک های باغچه خانه ات دعا می کنم که بال های شان هرگز محتاج مرهم نباشند

و برایت صبر زیبا و امید آرزومندم و شفای عاجل از آن یگانه مهربان

دو نفر به یه بیماری خاص مبتلا میشن. یکی خونه نشین شدن رو یاد میگیره و یکی هم ورزش کردن رو بلد میشه. اون شخصی که خونه نشینه روز به روز بیمارتر میشه و شخصی که ورزش میکنه روز به روز مقاومتش در برابر بیماری بیشتر و بیشتر میشه. بستگی به تو داره که دوست داری جای کدوم یکی از این آدما باشی.

سلامتی بزرگترین نعمت خداست

از خداوند منان روح و جسمی سالم برای شما دوست گرامی طلب می نمایم

و آرزو دارم بهترین ها در زندگی قسمت و روزی شما شود

جملات امیدوارکننده برای بیماران سرطانی

رهایی از دست سرطان خوشبختیه اما کنار اومدن با اون یه نوع دیگه از سعادته. وقتی تونستی با بیماری و مشکلی که داری کنار بیای و با وجود اون مثل یک انسان قدرتمند به زندگی ادامه بدی یعنی تو خوشبختی، یعنی میل به زندگی در تو فوران میکنه، یعنی تو لایق این هستی که به سلامتی کامل برسی.

اگه سرطان داری و میخوای درمان شی پس از خدا درخواست کن. درخواست کردن از خدا به زبون آوردن چیزی نیست، درخواست از اون یعنی از این به بعد طوری زندگی کنی که این بیماری مانع راهت نباشه، طوری فکر کنی که این بیماری بهت استرس نده، طوری تصمیم بگیری که این بیماری در او تصمیمات دخیل نباشه. سخته اما شدنیه. وقتی تونستی به همراه این بیماری یه زندگی فوق العاده برای خودت بسازی، این خودش بزرگترین درخواست از خداونده و خداوند هم به چنین درخواستی قطعا پاسخ میده.

متن امیدوارکننده برای مریض

تو روحیه جنگنده بسیار فوق العاده ای داری و این روحیه باید در جنگ با سرطان به کمکت بیاد. خودت باید این روحیه رو تقویت کنی. سرطان موقع اومدنش اونو خیلی ضعیف کرد اما از بین نبرد. تو اون رو تقویت کن و بهش مدام رسیدگی کن. وقتی که زیاد شد اون موقع هست که سرطان دو پا داره دو پای دیگه هم قرض کرده و از بدن تو فرار میکنه.

انسان خوشبخت یعنی کسی که معنای زندگی رو بفهمه. معنای زندگی در جسم سالم نیست، در درک و بینش درست نسبت به زندگیه. حالا که سرطان اومده و قسمتی از جسم تو رو اسیر خودش کرده، این به معنی این نیست که دیگه فرصت درک زندگی رو ازت گرفته باشه و نذاره که خوشبخت بشی. تو باید بینشت رو تغییر بدی و وقتی که این کار رو کردی میفهمی که حتی کسایی هم که سرطان ندارن به اندازه تو خوشبخت نیستن.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.