برترین سیستم های مدریت محتوا در سال ۲۰۱۸

سیستم مدیریت محتوای مناسب یک بخش کلیدی از پازل کسب و کار است

محتوای نقش مهمی در ایجاد حضور آنلاین و نام تجاری شما دارد. بدون آن، شما در مبارزه در دنیای تجاری بی رحمانه شکست خواهید خورد. در واقع، بازاریابی دیجیتال، مسلما یکی از مهمترین بخش های تجارت است، اگرچه اغلب آن ها را نادیده می گیرد.

برای به حداکثر رساندن پتانسیل بیزنس، شما نیاز به سیستم مدیریت محتوا (CMS) قابل اعتمادی دارید. بعضی از آنها کاربرد های بهتری نسبت به بقیه دارند و آنها را ما در این مطلب معرفی میکنیم .

 

عکس وردپرس
عکس وردپرس

1 ) وردپرس

وردپرس، یک سیستم سایت ساز و پکیج راه انداز وب سایت و وبلاگ (از هر نوع و هر مدل است) که به صورت رایگان شما می توانید آنرا از طریق وب سایت رسمی وردپرس (فارسی یا انگلیسی) دانلود کرده و بر روی فضای اینترنتی خود نصب کنید (فضای اینترنتی همان فضایی است که سایت شما و محتویات آن بر روی آن فضا قرار میگیرد) و سپس وب سایت خود را به طور کامل با جزئیات و امکانات متفاوت و طرح دلخواه بر روی آن راه اندازی کرده و مطالب و بخشهای مختلف سایت را خودتان مدیریت کنید.

جوملا
جوملا

2 ) جوملا

جوملا! یک سیستم مدیریت محتوا فوق العاده تحت وب است که در ساختن وب سایت و دیگر برنامه های تحت اینترنت به شما کمک می کند. مهم تر اینکه جوملا یک برنامه open source  میباشد که به طور رایگان دراختیار همه قرار دارد.

 

اسکار اسپیس
اسکار اسپیس

3 ) اسکوار اسپیس (Squarespace)

یکی دیگر از پلت فرم محبوب CMS (به طور عمده به لطف تبلیغات همهجانبه پادکست آن است!)، و آن را در همان زمان به عنوان وردپرس آغاز شده است. تفاوت اصلی این است که منبع باز نیست – بنابراین شما نمیتوانید نرم افزار را دانلود کنید و آن را بر روی سرور خود نصب کنید.

 

سیستم مدیریت محتوای ویکس
سیستم مدیریت محتوای ویکس

4 ) ویکس

Wix یک پلتفرم توسعه وب مبتنی بر ابر است که به شما اجازه می دهد به آسانی وب سایت های بهینه سازی شده HTML5 و موبایل را ایجاد کنید.

 

مجنتو
مجنتو

5 ) مجنتو

مجنتو تمرکز بر طراحی فروشگاه های اینترنتی می باشد . از نیاز به امنیت قوی در فضای CMS خارج شده است. از آنجا که هر دو قدرتمند و آسان برای استفاده است، مناسب برای ساخت یک فروشگاه حرفه ای می باشد .

 

دروپال
دروپال

6 ) دروپال

دروپال ( Drupal ) یک سیستم کد باز ( Open Source ) جهت مدیریت محتوای سایت ها می باشد . اگر شما کاربر مبتدی در کامپیوتر هستید و با دروپال نیز به تازگی آشنا شده اید ، بنابراین شاید این تعریف اندکی برای شما پیچیده باشد .

مگ تک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.