بیوگرافی بازیگران سریال ترکی بابا (baba) به همراه عکس

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی بابا شامل بیوگرافی شخصیت های اصلی مانند امین ساروهانلی، قدیر، فضیلت، ثروت، یاسر، بوشرا، منور، ساهیکا، قدیر خان، کبری با عکس را اینجا ببینید.

موضوع سریال بابا (baba) چیست که با گروه بازیگران فوق العاده و فیلمنامه جالبش مخاطبان را جذب می کند؟ بازیگران سریال بابا چه کسانی هستند؟ این سریال کجا فیلمبرداری شده است؟ در این مقاله علاوه بر پاسخ به این سوالات بیوگرافی بازیگران سریال بابا نیز آورده شده است.

عاشقان سریال های ترکی با شروع فصل جدید سریال ترکی بابا مجذوب آن شده اند. سریال بابا که یکی از جاه طلبانه ترین تولیدات Show TV است، با ستاره های دنیای بازیگری ترکیه مخاطب زیادی بدست آورده است. از اولین روز پخش این سریال، مخاطب با آن ارتباط برقرار کرد. این سریال که نویدبخش شروع دوران جدیدی در سریال های ترکی است، در حال حاضر طرفداران زیادی از سراسر جهان دارد. برای خواندن بیوگرافی بازیگران سریال ترکی بابا با مینویسم همراه باشید.

بیوگرافی بازیگران سریال بابا

هالوک بیلگینر، تولگا ساریتاش، آیدا آکسل، تانر روملی، دنیز سن حمزاوغلو، اوزگه یاگیز، بیهتر دینچل، زینب بیات، هاکان کورتاش، جم اسلو و بسیاری دیگر از بازیگران سریال بابا هستند که به خاطر بازی خود در این سریال مورد تحسین قرار گرفته اند.

بیوگرافی هالوک بیلگینر بازیگر نقش امین ساروهانلی در سریال بابا

بیوگرافی هالوک بیلگینر

بازیگر چیره دست ترک، هالوک بیلینگر، نقش امین ساورهانلی را در این سریال بازی می کند. او مردی مستبد را به تصویر می کشد که بسیار به دین و ارزش های خانوادگی پایبند است. او از جوانی وارد کار حبوبات شده و سپس به کار عمده فروشی روی می آورد. او پدری است که مورد احترام اطرافیانش است، مردی که به حرفی که می زند عمل می کند، قابل اعتماد است و همه او را دوست دارند.

بیوگرافی تولگا ساریتاش بازیگر نقش قدیر ساروهانلی در سریال بابا

بیوگرافی تولگا ساریتاش

تولگا ساریتاش نقش شخصیت قدیر ساروهانلی را در این سریال بازی می کند. او نقش جوان ترین پسر امین ساروهانلی را برعهده دارد. او آزاد، کنجکاو و مغرور است. او برای یافتن حقیقت سعی و خطا می کند و در مواقع لزوم بهای آن را می پردازد. او با پدرش برای دفاع از حقوق برادران و برادرزاده هایش در کشمکش است.

بیوگرافی آیدا آکسل بازیگر نقش فضیلت ساروهانلی در سریال بابا

بیوگرافی آیدا آکسل

آیدا آکسل شخصیت فضیلت ساروهانلی را در این سریال ایفا می کند. مادری که به آداب و رسوم پایبند است و فرزندانش را نیز به این شیوه تربیت کرده است. او 47 سال است که با امین ساروهانلی ازدواج کرده است. او به میانجی بین فرزندانش و امین تبدیل شده است و به قدیر علاقه زیادی دارد.

بیوگرافی تانر روملی بازیگر نقش ثروت در سریال بابا

بیوگرافی تانر روملی

تانر روملی نقش ثروت ساروهانلی را در این سریال بازی می کند. او برادر قدیر و بوشرا و یاسر است. اگرچه ظاهر زیبایی ظاهری او باعث شده است تا هر دری برایش باز شود، اما این جذابیت در رابطه با پدرش بی فایده است. او ذاتا بامزه است. او از منور طلاق گرفت و با ساهیکا ازدواج کرد.

بیوگرافی دنیز سن حمزاوغلو بازیگر نقش یاسر ساورهانلی در سریال بابا

بیوگرافی دنیز سن حمزاوغلو

دنیز سن حمزاوغلو نقش یاسر ساورهانلی را در این سریال بازی می کند. او بزرگ ترین پسر امین است. وقتی او کوچک بود، یکبار حرف پدرش را پذیرفت و تمام طول عمر سنگینی آن را به دوش می کشد. او طبیعتی مطیع دارد و با زنی ازدواج کرده است که مادرش انتخاب کرد. بیشتر از این او هرگز کاری انجام نداده است.

بیوگرافی اوزگه یاگیز بازیگر نقش بوشرا کالکان در سریال بابا

بیوگرافی اوزگه یاگیز

اوزگه یاگیز در سریال بابا نقش بوشرا کالکان ساروهانلی را بازی می کند. او تنها دختر و کوچک ترین فرزند امین است. او از حساب های عمده فروشی پدرش مراقبت می کند. او با احمد،‌ مردی که عاشقش نیست، ازدواج کرده است. او پیوند عشقی بسیار متفاوتی با برادر بزرگترش قدیر دارد.

بیوگرافی بیهتر دینچل بازیگر نقش منور در سریال بابا

بیوگرافی بیهتر دینچل

بیهتر دینچل نقش شخصیت منور را در این سریال بازی می کند. او همسر ثروت و مادر کبری است. او زنی بسیار آرام، مطیع و ساکت است. اگرچه از ثروت طلاق گرفته است، اما همچنان در این خانواده باقی مانده است. امین با احترام و عشق فراوان به ساروهانلی ارادت دارد.

بیوگرافی زینب بیات بازیگر نقش ساهیکا ساروهانلی در سریال بابا

بیوگرافی زینب بیات

زینب بیات نقش ساهیکا ساروهانلی را در این سریال بازی می کند. او همسر جدید ثروت است. او زن بسیار جذابی است. از آنجایی که در دوران کودکی از فقر رنج بسیار برده است، دارایی های مادی برایش اهمیت زیادی دارند. او به خوبی می داند که چگونه با همسرش رفتار کند.

همچنین بخوانید: زیباترین بازیگران زن ترکیه

بیوگرافی اوکتای چوبوک بازیگر نقش قدیرخان در سریال بابا

بیوگرافی اوکتای چوبوک

اوکتای چوبوک نقش شخصیت قدیرخان ساورهانلی را بازی می کند. او فرزند بینور و یاسر است. او خواهر دوقلوی زینب است. او ثروت را به عنوان الگوی خود قرار داده است. او چیز زیادی از دنیا ندیده است زیرا در شهر کوچکی بزرگ شده است.

بیوگرافی داملا سو ایکیز اوغلو بازیگر نقش کبری در سریال بابا

داملا سو ايكيز اوغلو

داملا سو ایکیز اوغلو نقش کبری ساروهانلی را بازی می کند. او دختر منور و ثروت است. برخلاف مادرش، او دوست دارد که بیشتر دیده شود. او به همان اندازه که پدرش را دوست دارد به مادرش واکنش نشان می دهد. الگوی او ساهیکا است یعنی همسر جدید پدرش.

موضوع داستان سریال بابا چیست؟

داستان سریال بابا چیست

موضوع سریال بابا در مورد تغییر ناگهانی در زندگی ساده خانواده ساروهانلی است که در یکی از شهرهای آناتولی زندگی می کنند. درگیری هایی بین ادین، رئیس خانواده ساروهانلی و پسرش قدیر که به تازگی از زندان خارج شده است بر سر مفهوم خانواده رخ می دهد. از آنجایی که خانواده ساروهانلی پس از سقوط هواپیما به حقیقتی تکان دهنده پی می برند، زندگی آنها ناگهان تغییر می کند.

سریال بابا کجا فیلمبرداری شده است؟

سریال بابا کجا فیلمبرداری شده است؟

فیلمبرداری سریال بابا در شهر اودمیس ازمیر و استانبول انجام می شود. در سریال بابا، که در مکان هایی مانند بشیکتاش و گالاتا فیلمبرداری شده است، عمارت باشکوهی که نشان داده می شود در کادیکوی واقع شده است. نام عمارت رسات پاسا کوناگی است.

پیشنهاد می کنیم بخوانید: بیوگرافی بازیگران سریال خواهر و برادرانم

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.