مقایسه هتل بین المللی کیش با هتل لیلیوم کیش از نظر امکانات، دسترسی و قیمت

قبل از این که درباره این ۲ هتل کیش سخنی به میان آوریم خوب است بدانید که هتل بین المللی کیش و هتل لیلیوم کیش از نظر کیفیت و خدمات در یک سطح سنجیده می شود. زیرا این ۲ هتل کیش اتاق هابی وسیع و تمیز، اینترنت و پارکینگ رایگان، خدمات ترانسفر و … را ارائه می دهند. اما اصلی ترین تفاوت بین هتل لیلیوم کیش و هتل بین المللی کیش در چیست؟

اگر به دنبال پاسخ این سوال هستید در ادامه همراه پرشین هتل باشد. هتل بین المللی کیش یک هتل ۵ ستاره است که موقعیت مکانی خوبی داشته و از نظر امکانات مطلوب می باشد. این موضوع در هتل لیلیوم کیش نیز صدق می کند، تنها با این تفاوت که در هتل لیلیوم کیش استخر، سونا، جکوزی و سالن تناسب اندام وجود ندارد.

قیمت هرشب اقامت در کدام هتل ارزان تر لست؟

جالب است بدانید هتل لیلیوم کیش ۴ ستاره و هتل بین المللی کیش ۵ ستاره از نظر قیمت تفاوت چندانی باهم ندارند. بله هر شب اقامت در هتل بین المللی کیش حدود ۶۹۰ هزار تومان است که این قیمت در هتل لیلیوم کیش به ۶۵۰ تومان می رسد. البته این قیمت ها در سوییت های خاص هتل بین المللی کیش افزایش می یابد. لازم به ذکر است هیچ اتاق ویژه ای در هتل لیلیوم کیش ارائه نمی شود.

چه هتل دیگری برای اقامت بهتر پیشنهاد می شود؟

تا این بخش از مطلب متوجه شده اید که قیمت هرشب اقامت در هتل بین المللی و هتل لیلیوم کیش تفاوت چندانی ندارد. از این رو پرشین هتل به شما پیشنهاد می دهد با پرداخت قیمتی بیشتر حدود ۸۰۰ هزارتومان در یک هتل با کیفیت، لوکس و ۵ ستاره اقامت داشته باشید.

هتل پانوراما کیش بهترین گزینه رزرو

هتل پانوراما کیش یک گزینه ایده آل جهت اقامتی با کیفیت است. هتل پانوراما کیش از نظر امکانات فوق العاده بوده و خدماتی بی نظیر را ارائه می دهد. این خدمات شامل ترانسفر غرودگاهی، اینترنت و پارکینگ رایگان، خدمات لاندری و … می شود. استخر، سونا، جکوزی، سالن ماساژ، رستوران و … هم از امکانات اصلی هتل به شمار می روند.

هتل پانوراما کیش علاوه بر امکانات عالی از اتاق های لوکس و زیبا برخوردار است. در داخل اتاق های این هتل ۵ ستاره کیش بهترین وسایل همچون تلویزیون صفحه تخت، مبل های راحتی، تخت های استاندارد و … دیده می شود. لازم به ذکر است اتاق های هتل پانوراما کیش چشم اندازی به دریا ندارند.

اگر مسئله چشم انداز اتاق رو به دریا برای شما اهمیت ویژه دارد پس بلا استثنا هتل ارم کیش بهترین انتخاب خواهد بود. زیرا ۷۰ درصد اتاق های هتل ارم کیش چشم اندازی رو به دریا دارند. دلیل این چشم انداز عالی هم ساخت پلکانی هتل ارم کیش می باشد.

مزیت رزرو هتل پانوراما کیش از پرشین هتل چیست؟

با رزرو هتل پانوراما کیش از پرشین هتل خدمات ترانسفر فرودگاهی رایگان به شما ارائه می شود. ضمن اینکه با خرید هتل پانوراما کیش یک بلیط جنگ شبانه کیش همین صورت رایگان داده می شود. علاوه بر تمامی این موارد، رزرو ارزان تر هتل پانوراما کیش از مزیت های رزرو هتل کیش با پرشین هتل است.

کافی شاپ هتل بین المللی کیش
هتل بین المللی کیش

کدام هتل کیش موقعیت مکانی بهتری دارد؟

زمانی موقعیت مکانی عالی هتل مشخص می شود که هم به دریا نزدیک باشد و هم به بازارها. در بین تمامی هتل های کیش، هتل شایان کیش بهترین موقعیت را دارد. زیرا به اسکله تفریحی کیش، بازارهای کیش و سواحل زیبای دریای خلیج فارس تنها چند قدم پیاده فاصله دارد.

پس از هتل شایان کیش نوبت به هتل های می رسد که در بلوار دریا و بلوار ساحل کیش قرار دارند. سپس هتل های کیش میدان امیرکبیر در دسته سوم قرار می گیرند. هتل هایی هم که در میدان داریوش و میدان پردیس قرار گرفته اند هم در دسته بهترین موقعیت مکانی قرار می گیرند.

استخر هتل بین المللی کیش
هتل بین المللی کیش

چه سایتی پشتیبانی خوبی پس از رزرو هتل کیش می کند؟

منظور از پشتیبانی پس از رزرو هتل کیش، ارائه خدماتی همچون رزرو تفریحات کیش، رزرو رستوران موزیکال های کیش و … است، ضمن اینکه در تمام مدت سفر نظرسنجی انجام می شود تا رضایت کاربران سایت به خوبی جلب شود. حال نوبت به چگونگی رزرو هتل کیش می رسد. رزرو آنلاین هتل کیش بسیار ساده است، کافیست وارد صفحه هتل کیش پرشین هتل شوید. بعد از فیلتر‌های کنار صفحه یکی را انتخاب کنید. پس از آن لیست کاملی از هتل های کیش متناسب با نیاز شما نمایش داده می شود. اگر هم به اینترنت دسترسی نداشتید، نگران نباشید، چون شماره ۰۲۱،۴۳۰۰۰۰۲۰ در تمامی ایام هفته و ساعات پاسخگوی شما خواهد بود.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.