نحوه پاک کردن حساب توییتر

این مقاله به شما می آموزد که چگونه دائمی حساب توییتر خود را حذف کنید. شما فقط می توانید حساب توییتر را از وب سایت توییتر حذف کنید – غیر ممکن است یک حساب توییتر را از داخل برنامه موبایل توییتر حذف کنید.

حذف اکانت توییتر
1. توییتر را باز کنید به https://www.twitter.com در مرورگر خود بروید اگر صفحه ورود توییتر خود را وارد کرده اید صفحه اصلی توییتر خود را باز کنید.
اگر شما به حساب کاربری خود وارد نشده اید، در قسمت بالا سمت راست پنجره را وارد کنید، سپس آدرس ایمیل (یا نام کاربری) و رمز عبور خود را در قسمت های متن نشان داده شده وارد کنید

حذف اکانت توییتر
2. بر روی تصویر نمایه خود کلیک کنید این گزینه در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار دارد. یک منوی کشویی ظاهر خواهد شد.

حذف اکانت توییتر
3. تنظیمات و حریم خصوصی را کلیک کنید. این نزدیک وسط منوی کشویی است.

حذف اکانت توییتر
4. تمام مسیر را به پایین بکشید و دکمه Deactivate my account کلیک کنید. این در پایین صفحه قرار دارد. اگر این لینک را در پایین صفحه مشاهده نکنید، به اندازه کافی پایین نروید.

حذف اکانت توییتر
5. دکمه Deactivateusername کلیک کنید. این دکمه آبی پس از چند ثانیه در وسط صفحه ظاهر می شود. “نام کاربری” توسط بخش حساب شما جایگزین خواهد شد.

حذف اکانت توییتر
6. رمز عبور توییتر خود را وارد کنید هنگام درخواست، رمز ورودی که برای ورود به توییتر به فیلد «رمز عبور» وارد کنید

حذف اکانت توییتر
7. دکمه Deactivate حساب کلیک کنید. این دکمه آبی در گوشه پایین سمت راست پنجره است. با کلیک بر روی این حساب کاربری خود را غیرفعال می کند، هرچند که می توانید هر بار در 30 روز بعد به حساب خود وارد شوید تا آن را بازگردانید.
توییتر به مدت 30 روز پس از غیرفعال کردن اطلاعات حساب شما را نگه می دارد، پس بعد از آن نقطه حساب شما بدون هیچ شکی برای بازیابی خواهد بود

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.