از بین بردن بوی کفش با نمک

آیا بوی بد کفش با نمک از بین می رود؟

در این مطلب درباره از بین بردن بوی بد کفش با استفاده از نمک استفاده شده است.

از بین بردن بوی بد کفش و به خصوص کتانی یکی از معظلاتی است که اکثر افراد درگیرش هستند و همواره به دنبال روش های ساده برای از بین بردن آن می باشند. ما در این پست درباره از بین بردن بوی کفش با نمک  توضیح داده ایم امیدواریم به کمک این روش بتوانید بوی بد کفش هایتان را از بین ببرید. در صورت تمایل از مطالبی که در مورد از بین بردن بوی بد ظروف تفلون و همچنین روش های از بین بردن بوی بد لیوان شیشه ای منتشر نمودیم بازدید نمایید.

از بین بردن بوی کفش با نمک

آیا بوی بد کفش با نمک از بین می رود؟
آیا بوی بد کفش با نمک از بین می رود؟

کفش ها به خصوص کتانی ها در فصول گرم سال که پا بیشتر مستعد عرق است، عرق در کفش ها می ماند و خشک می شود به مرور زمان باعث ماندگاری بوی بد در کفش و کتانی می شود. و حتی اگر به اندازه  دقیقه هم کتانی هایتان را بپوشید تمام پا و جوراب هایتان بوی بد می گیرد.

در چنین شرایطی یکی از راه های از بین بردن بوی بد کفش، نمک می باشد. برای از بین بردن بوی بد کفش با نمک، کافیست دو قاشق نمک را در هر لنگه از کفش هایتان بریزید و اجازه دهید به مدت یک الی دور روز باقی بماند. از آنجایی که نمک خاصیت جذب رطوبتی دارد می تواند تمامی رطوبت موجود در کفش را به همراه بوی بد آن به خود بگیرد. و باعث شود کفش ها دیگر بوی بد ندهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.