راه یابی پست های اینستاگرام به اکسپلور با ۵ روش

اگر هدف از فعالیت در اینستاگرام، جذب مخاطب بیشتر برای افزایش سود و درآمد باشد مطمئن ترین راه این است که بتوانید با پست های اینستاگرامی به صفحه اکسپلور(صفحه جستجو) برسید. با توجه به این موضوع، ورود به اکسپلور یکی از مهم ترین مواردی است که باعث می شود مخاطب های مناسبی را جذب صفحه شما کند. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه و از چه روش هایی می توان به اکسپلور راه یافت؟ تکنیک های ورود به اکسپلور بسیار است که ما در ادامه این مقاله با جزییات بیشتری به آن خواهیم پرداخت و یاد می گیریم که الگوریتم های اینستاگرام چگونه کار می کنند و از چه راه هایی می توان به نتیجه دلخواه رسید. اینستاگرام محیط جذابی است که بیشتر کاربران آن جوان هستند و با استفاده از عکس ها و ویدیوهای صنعتی از محصولات و خدمات کاری خود می توانید مشتریان بالقوه را تحت تاثیر قرار دهید.

تاثیر ورود به اکسپلور اینستاگرام در کسب و کار

ورود به صفحه اکسپلور اینستاگرام راهی برای افزایش دامنه مخاطبان به شکلی کاملا طبیعی می باشد. این صفحه از الگوریتم های خاصی طراحی شده که با دقت هرچه تمام تر به بررسی مهارت های فراوان در نمایش پست هایی می پردازد که برای کاربران جذاب باشد. رسیدن به صفحه اکسپلور از اهداف اصلی هر کاربری است. در الگوریتم جدید اینستاگرام برای نمایش پست ها در فید نیز مانند اکسپلور به علاقه کاربران توجه بسیاری می شود. هرچه کاربران پست های صفحه شما را بیشتر به اشتراک بگذارند و بازدید از پست های شما در اکسپلور بالاتر برود، به دیده شدن کسب و کارتان بیشتر کمک می کند. با افزایش فالوور، تعامل بین کاربران افزایش می  یابد. درواقع دیده شدن کسب وکار شما در فضای مجازی در توسعه فعالیت های شما اثر مثبتی خواهد داشت. برای رسیدن به این مرحله نیاز است تا تکنیک های ورود به اکسپلور را رعایت کنید. زمان گذاشتن برای ساختن پیجی قوی در اینستاگرام یک سرمایه گذاری عالی می باشد که باعث فروش قابل توجهی به واسطه اینستاگرام می شود.  در ادامه این مطلب راه های رسیدن به اکسپلور را به شما معرفی می کنیم و تاثیر ورود به اکسپلور را روی بازار کار مورد بررسی قرار می دهیم.

معرفی روش های راه یابی پست به اکسپلور

 معرفی روش های راه یابی پست به اکسپلور

صفحه اکسپلور اینستاگرام شامل پست های لایک شده توسط کاربرانی است که به آن پست ها علاقه دارند. برای رسیدن به اکسپلور باید از فیلتر الگوریتم اینستاگرام عبور کنید. چندین روش برای رسیدن به این هدف وجود دارد که به عنوان تکنیک های ورود به اکسپلور از آن ها استفاده می شود.

  1. تولید محتوا متناسب با علایق کاربران : ممکن است موضوع پیج شما طنز باشد و 1000فالوور هم داشته باشید اما پستی با موضوع آموزشی، لایک و کامنت بیشتری از طرف مخاطبان بگیرید بنابراین شما با تمرکز بیشتری به سمت این نوع تولید محتوا خواهید رفت.
  2. استفاده اصولی از هشتگ ها: هشتگ ها برای نمایش بهتر پست ها می باشد. بهترین تعداد از هشتگ ها بین 5 تا 9 بار است.
  3. استفاده از لوکیشن درپست ها: وجود لوکیشن مکان های خاص و محبوب می تواند به افزایش بازدید پست کمک می کند.
  4. از لایو و استوری استفاده کنید: در زمان های مشخص و ساعات پربازدید از استوری و لایو های مرتبط با فعالیت خود استفاده کنید.
  5. از دیگر تکنیک های ورود به اکسپلور این است که پست و استوری خود را در ابتدای انتشار حذف نکنید.
  6. یکی از مهم ترین روش ها برای ورود به اکسپلور خرید و فروش فالوور واقعی اینستاگرام است که تاثیر بسیاری در کسب درآمد کسب و کار دارد.

خرید فالوور اینستاگرام

 خرید فالوور اینستاگرام

راه های بسیاری برای جذب فالوور وجود دارد. فالو کردن دیگران و اشتراک گذاری پست های و تگ کردن و… از تکنیک های ورود به اینستاگرام است که بسیارساده و زمان بر است. بهترین راهکار برای رسیدن به فالوورهای بالا در کمترین زمان ممکن، خرید فالوور اینستاگرام می باشد. فالوورهای بیشتر باعث جذب مخاطبان بیشتر می شود. شرکت های بسیاری هستند که اقدام به فروش فالوور می کنند. کافه مجازی از جمله معتبرترین شرکت های فعال در این زمینه می باشد که با کمک به کسب و کار شما و اعتماد سازی برای کاربران در زمان کوتاهی پیج شما را وارد اکسپلور می کنند. اینستاگرام جزء پر طرفدارترین شبکه های اجتماعی است که بهترین راه تعامل افزایش فالوور است. البته قابل ذکر است که فالوورهای خریداری شده باید فعال باشند تا تاثیر حضور آنها روی پیج شما مشخص شود .

جمع بندی

استراتژی های بسیاری برای رشد فالوور وجود دارد و افزایش و نگه داشتن فالوورها نیاز به زمان بسیاری دارد. روش های طبیعی و خرید فالوورها ازشرکت های معتبر که تضمین کننده حضور فالوورهای فعال هستند، که در کوتاه مدت تاثیر مثبتی روی تجارت شما خواهد داشت. کسب و کاری که فروش نداشته باشد کسب وکار مرده است. شناخت و رعایت الگوریتم اینستاگرام می تواند به موفق شدن پیج شما کمک کند. در واقع هرچه فالوور بیشتری داشته باشید، درذهن مخاطب قابل قبول تر است و باعث رشد بیشتر کسب و کار شما می شود. شما می توانید خرید فالوور خود را از سایت کافه مجازی که یکی از سایت های قابل اعتماد در این حوزه است، انجام دهید.

منبع: cafemajazi.net

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.