معنی ایموجی های گل در واتساپ و تلگرام یا اینستاگرام

معنی ایموجی گل ها را می دانید!

ظاهر ایموجی ها در دستگاه های (دیوایس های) مختلف و اپ های مختلف کمی متفاوت به نظر می رسد. اما ایموجی ها ثابت هستند و معانی هر کدام در همه اپ ها مشابه است. معنی ایموجی انواع گل ها چیست؟

EMOJI بیش از یک روند پیام رسانی هزار ساله است. به ایموجی ها بیشتر به صورت یک زبان بدوی فکر کنید. شخصیت های ریز و هیجان انگیز – از 😜 تا 🎉 – نمایانگر اولین زایشی هستند که در دنیای دیجیتال به وجود آمده اند ، که برای افزودن تفاوت های احساسی به متن غیر مسطح طراحی شده است. Emoji از زمان ظهور اولین بار در تلفن های همراه ژاپنی در اواخر دهه 90 محبوب بوده و در چند سال گذشته به نشانه ای از نحوه ارتباط مردم تبدیل شده است. ایموجی ها معانی مختلفی دارند و هر کدام به صورت جداگانه ای تعبیر و تفسیر متفاوتی دارند درادامه این مطلب می توانید درباره معنی ایموجی های گل در واتساپ بیشتر بخوانید.

معنی ایموجی های گل در واتساپ، تلگرام، اینستاگرام

ایموجی شکوفه گیلاس

شکلک شکوفه گیلاس نشان دهنده بهار است. این یک گل خاص ژاپنی است که در اوایل بهار شکوفا می شود و معمولاً برای بیان فرا رسیدن این فصل از آن استفاده می شود. با استفاده از این Emoji Flower می توان گفت “بهار در هوا است!” هم به معنای واقعی و هم به استعاره.

Emoji شکوفه های گیلاس در سال 2010 بوجود آمد ، و اکنون عمدتا به عنوان Emoji Flower شناخته می شود ، اما همچنین ممکن است به عنوان Emoji Pink Flower(ایموجی گل صورتی) معرفی شود. گاهی از آن به عنوان شکلک گل (Flowers Emoji) یاد می شود.

ایموجی شکوفه گیلاس 

معنی ایموجی های گل لاله

تصویر گل لاله ، شکلکی است که نشان دهنده این نوع خاص از گل است. لاله ها معمولاً در بهار شکوفا می شوند ، بنابراین با این فصل نیز مرتبط است ، اما به طور کلی می تواند گل ها را نیز نشان دهد. ایموجی گل لاله می تواند به معنای “او برای من چند گل دوست داشتنی آورد”. یا “لاله ها گل های مورد علاقه من هستند!” باشد.

لاله

ایموجی شکوفه

این گل را با گلبرگهای زرد و یک ساقه سبز به تصویر می کشند. این شکلک می تواند بهار، طبیعت را به هم پیوند دهد یا از آن به عنوان تزئین متن دخترانه که در پیام های دوستانه نوشته شده استفاده شود. ایموجی شکوفه همچنین می تواند به معنای خوشبختی باشد.

ایموجی شکوفه در سال 2010 پیدا شد، و همچنین به عنوان Emoji Daisy شناخته می شود. گاهی از آن به عنوان ایموجی شکوفه های گیلاس یاد می شود.

معنی ایموجی های گل ختمی

شکلک گل ختمی معمولاً نشان دهنده یک گل زیبا است. در بعضی مواقع مربوط به گلی است که پروانه ها و زنبورهای عسل را به خود جلب می کند، با این حال به طور کلی برای اشاره به گلها استفاده می شود. Hibiscus Emoji می تواند به معنای “او یک گل در موهای خود قرار داده است!” یا “من عاشق گلهای زیبایی هستم که برایم آورده است!”باشد.

ایموجی گل ختمی

ایموجی گل پژمرده

تصویر یک گل پژمرده ایموجی ای است که نشان دهنده غم و اندوه است. این ایموجی به ندرت در ارتباط با یک گل مرده واقعی استفاده می شود و بیشتر نمادی از کمبود امید یا سرخوردگی است. شکلک Wilted Flower می تواند به معنای “من از این موضوع خیلی ناراحتم!” یا “کاش این هرگز اتفاق نیفتاده باشد!” است.

گل پژمرده EMOJI

معنی ایموجی های گل رز

این گل رز قرمز با ساقه سبز را نشان می دهد. این شکلک معمولاً نمادی از کارهای عاشقانه است. از ایموجی گل رز بیشتر به عنوان ایموجی ابراز عشق استفاده می شود و می تواند در رابطه با روز ولنتاین یا گل واقعی مورد استفاده قرار گیرد.

Emoji Rose در سال 2010 ایجاد شد، و همچنین به عنوان Emoji Black Rose شناخته می شود.

ایموجی دسته گل

تصویر یک دسته گل از گل های رنگارنگ، شکلکی برای هدیه است. به طور کلی به عمل ارائه یا دریافت گل به عنوان هدیه اشاره دارد. همچنین می تواند در زمینه های دیگر جشن یا به طور ساده مربوط به طبیعت مورد استفاده قرار گیرد. دسته گل ایموجی می تواند به معنای “من برای شما چند گل آوردم!” یا “من گل را دوست دارم!” باشد.

ایموجی دسته گل در سال 2010 ظاهر شد و به آن Emoji Flowers نیز می گویند.

ایموجی دسته گل

ایموجی گل آفتابگردان

شکلک آفتابگردان، ستاره ای را که به نام آن خورشید نامیده می شود، یادآوری می کند. مردم اغلب سعی می کنند عبارت “الان وقت تابستان است!” را بیان کنند. یا “بیرون واقعاً آفتاب است!” همچنین اشاره به آب و هوای کامل آن دارد. از ایموجی آفتابگردان برای اشاره به گرما ، تابستان یا چیزی واقعاً گرم و روشن استفاده می شود.

ایموجی گل آفتابگردان

ایموجی گل سفید

تصویر یک گل سفید باز با گلبرگهای آن که کاملاً باز شده ایموجی است که نماد گل ها یا طبیعت به طور کلی است. غالباً مفهوم اصلی آن اغلب بعنوان تزیین بعد از متن استفاده می شود. شکلک گل سفید می تواند به معنای “من گل را دوست دارم!” یا “این طرح گل را دوست داشته باشید!”.

ایموجی گل سفید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. سارا می گوید

    این ایموجی میشه به عنوان نمادی از هوای خوب و اعلام غرور استفاده کرد🌻🤗.

  2. آرمان می گوید

    کامل نیستن گلهای سبز رو نذاشتین