حفاظ درب آپارتمان لولایی

حفاظ ها از میله های آهنی به وجود آمده اند که ایجاد امنیت می کنند. حفاظ درب آپارتمان لولایی نیز از جمله حفاظ های امنیتی ضد سرقت می باشند.

این حفاظ ها با حرکت ریلی که دارند، جابجایی نرده ها را راحت تر می کنند. همچنین از تسمه های فلزی به وجود آمده‌ اند که میزان برخورداری از امنیت را بیشتر می کند.

حفاظ های لولایی با نام دیگر درب آکاردئونی نسل جدیدی از حفاظ های امنیتی می باشند. طرح های مختلفی از آن ها وجود دارند اما امروزه نسل گلدار آنها که نمایی از گل های پیچک را به وجود می ‌آورد، رایج‌ تر است. حفاظ درب آپارتمان در نوع لولایی را می توانید در طرح ها و اندازه های متفاوت بر روی درب آپارتمان خود نصب کنید.

این نوع درب ها که به راحتی بر روی چهارچوب درب آپارتمان نصب می شود، نتیجه توجه به امنیت در کنار زیبایی می باشد.

 

نصب ارزان درب آپارتمان لولایی

حرکت ریلی درب آپارتمان آکاردئونی استفاده از آن را راحت‌ تر کرده است. همچنین قیمت آن نیز بسیار ارزان است. به همین دلیل امروزه بسیاری از افراد در جهت بالا بردن زیبایی آپارتمان خود و سطح امنیت بالا اقدام به نصب ارزان درب آپارتمان لولایی کرده‌ اند.
مراکز بسیاری وجود دارند که اقدام به تهیه و نصب این نوع درب ها می کنند. در بیشتر موارد نصب درب های لولایی به راحتی انجام می ‌پذیرد و نیاز به کمک گرفتن از نمایندگی ها نیست.

اگر به دنبال خرید ارزان درب آپارتمان لولایی هستید، خرید به صورت اینترنتی می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد.

آدرس مراکز خرید حفاظ لولایی

با مراجعه به آدرس مراکز خرید حفاظ لولایی می توانید حفاظ درب آپارتمان لولایی را در کمترین قیمت ممکن بر روی درب آپارتمان خود نصب کنید.

یکی از ویژگی های بسیار عالی این نوع مراکز مشاوره رایگان آن ها می ‌باشد‌. مشاوران مراکز خرید حفاظ درب آپارتمان لولایی می توانند، شما را در جهت خرید مطمئن ترین حفاظ و ارزان قیمت ترین آن یاری کنند.

بنابراین مشاوران بهترین کسانی هستند که می ‌توانند در جهت داشتن حفاظ لولایی کمک یار شما باشند.

این مراکز در سراسر کشور وجود دارند و مراجعه به آدرس آن ها می ‌تواند خرید و نصب آسان حفاظ های لولایی را برای شما رقم بزند.

هزینه نصب حفاظ لولایی درب آپارتمان

امروزه استفاده از حفاظ پنجره و درب آپارتمان لولایی افزایش یافته است. یکی از دلایل آن هزینه نصب بسیار پایین آن ها می ‌باشد.
همچنین این حفاظ ها از میله های آهنی بسیار قوی به وجود آمده‌ اند در برخی مواقع استفاده از قسمت های آلومینیومی برای بالا بردن امنیت حفاظ ها نیز رایج است.

حفاظ های لولایی پیچک دار به مراتب امنیت بالایی دارند. البته در ابتدا استفاده از حفاظ های لولایی با میله های ساده رایج تر بود، ولی امروزه حفاظ های لولایی با طرح گل های پیچک به ‌طور کامل سطح درب را فرا می گیرد و میزان امنیت را بالا میبرد.

نتیجه گیری

حفاظ درب آپارتمان لولایی نوعی حفاظ می باشد که با حرکت ریلی خود جابجایی آسان را در خود جای داده است.

همچنین این نوع درب ها به شکل چهارچوب بر روی قفسه درب نصب می شوند. ایجاد امنیت و زیبایی از ویژگی های درب آپارتمان لولایی می باشد.

در گذشته نوع ساده تر آن ها رایج بود ولی امروزه نوع طرح ‌دار آن ها به خصوص در آپارتمان های مجلل دیده می شود.

شما نیز برای افزودن زیبایی به آپارتمان خود و بالا بردن میزان امنیت آن می توانید اقدام به خرید و نصب حفاظ درب لولایی کنید.

قطعاً با این نوع حفاظ ضد سرقت امنیت منازل شما تامین می ‌شود و نیازی به گرفتن نگهبان نخواهد بود.

حفاظ های ساختمان خود را به صنایع فلزی آریا سفارش دهید

با تلفن زیر در همه مناطق تهران

 09126215957 – 09122111190

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.