نحوه لغو آهنگ پیشواز ایرانسل (با و بدون داشتن کد آهنگ)

روش های غير فعال كردن آهنگ پيشواز ايرانسل

برای غیرفعال کردن آهنگ پیشواز ایرانسل باید کد آهنگ را داشته باشید اما لغو آهنگ پیشواز ایرانسل بدون داشتن کد آهنگ نیز ممکن است. در این پست آموزش چند روش برای حذف آهنگ پیشواز ایرانسل ارائه شده است.

بسیاری ار مخاطبین سیم کارت های ابرانسل چه دایمی و چه اعتباری می توانند برای تماس های ورودی خود آهنگ پیشواز فعال کنند. بدین صورت که اگر از دوستان یا همکارانتان یا افراد خانواده با شما تماس بگیرند، به جای بوق آهنگ کوتاهی پخش می شود. حال اگر بعد از مدتی به هر دلیلی قصد دارید که آهنگ پیشواز سیم کارت ایرانسل خود را لغو کنید، برای این امر چندین روش وجود دارد که به شما کمک می کند به راحنی آهنگ پیشوازتان را لغو یا غیر فعال کنید. با آموزش نحوه حذف اهنگ پيشواز ايرانسل با مینویسم همراه باشید.

چگونگی حذف آهنگ پیشواز ایرانسل

قصد دارید که آهنگ پیشوازتان را لغو کنید. باید کد دستوری مربوط به آهنگی که فعال کرده اید را داشته باشید و بدون داشتن این کد دستوری نمی توانید آهنگ پیشوازتان را لغو کنید. پس اگر کد دستوری آهنگ پیشواز خود را ندارید برای حذف اهنگ پیشواز ایرانسل بدون کدآهنگ باید مراحل زیر را انجام دهید :

  • ابتدا باید کد #2*777* را در صفحه شماره گیر خود وارد نمایید.
  • سپس کلید تماس و بعد گزینه ok و یا yes و کد دستوری وارد شده را شماره گیری نمایید.
  • بعد از انجام این کار از طرف ایر انسل یک پیام حاوی کد آهنگ های آلبوم شما برایتان ارسال می شود.

پیامی حاوی اطلاعات مربوط به کد آهنگ پیشوازتان برایتان ارسال میشود. در این پیام لیستی از آهنگ های آلبوم شما موجو است، که در کنار هر آهنگ کدی وجود دارد که شما می توانید با برداشتن کد آهنگ خود به مرحله بعد بروید، تا با کمک یکی از روش های زیر آهنگ پبشوارتان را لغو کنید.

روش اول: نحوه ی لغو آهنگ پیشواز ایرانسل با کد دستوری 

بدین صورت که اول کد دستوری #کد آهنگ*5*777*  را شماره گیری نمایید. (آموزش دریافت کد آهنگ پیشواز را در بالا توضیح دادیم)

آموزش لغو آهنگ پیشواز ایرانسل

روش دوم: لغوآهنگ پیشواز ایرانسل با پیامک

  • ابتدا به قسمت پیام های گوشی خود بروید.
  • سپس حروف HZ را تایپ کنید و بعد بدون فاصله کد آهنگ پیشوازتان را تایپ کنید. (برای مثال HZ100100) و به شماره 7575 ارسال کنید. بدین صورت آهنگ پیشوازتان لغو یا غیر فعال می شود.

روش سوم: لغو آهنگ پیشواز ایرانسل با پیامک 

در این روش هم شما مانند روش بالا به قسمت پیامک ها بروید.

یک پیام جدید باز می کنید و در قسمتی که شماره مخاطب را وارد کنید بدین صورت عمل کنید: شماره 77100 را وارد کرده و در ادامه شماره کد آهنگ پیشوارتان را تایپ کنید (کد آهنگ+77100) و بدین صورت یک پیام خالی به این شماره ارسال می کنید.

روش چهارم: لغو پیشواز ایرانسل با پیامک 

روش آخر برای حذف آهنگهای پیشواز ایرانسل این است که اگر کلا قصد دارید سرویس آهنگ پیشوار خود را غیر فعال کنید کد ENS را به 7575 ارسال نمایید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.