چگونه صفحه گوشی زود خاموش نشود

چگونه نگذاریم صفحه گوشی زود خاموش شود

آیا تا به حال برای شما اتفاق افتاده است که بخواهید چیزی را در تلفن خود بخوانید یا کاری را انجام دهید و ناگهان صفحه نمایش گوشی تان خاموش شود؟ مهلت زمانی تعیین شده برای صفحه نمایش تعیین می کند که تلفن شما چه مدت روشن بماند. به صورت پیش فرض معمولاً 30 ثانیه تا 1 دقیقه طول می کشد تا صفحه نمایش خاموش شود. اما مدت زمان روشن ماندن صفحه نمایش گوشی قابل تنظیم و تغییر است. در اینجا به شما می گوییم که چگونه صفحه گوشی زود خاموش نشود.

حتما برای شما اتفاق افتاده است که مشغول خواندن یک مطلب طولانی و یا یک کتاب دیجیتالی بر روی گوشی همراهتان بوده اید و صفحه نمایش موبایل شما خاموش می شود. Screen Timeout تنظیماتی در گوشی شما است که به طور خودکار نمایشگر را خاموش می کند تا در مصرف باتری صرفه جویی شود. از آنجایی که گوشی‌ های اندرویدی کاملاً قابل تنظیم هستند، این تنظیم دارای گزینه‌ هایی برای انتخاب است و در برخی از تلفن‌ ها حتی می‌ توانید آن را کاملاً خاموش کنید. بنابراین، در اینجا راه هایی را برای جلوگیری از خاموش شدن صفحه نمایش گوشی به شما می گوییم.

 

برای بیشتر روشن ماندن صفحه گوشی چه کنیم

آیا می‌دانستید زمان خاموش شدن صفحه، تنظیمی در گوشی شما است که با استفاده از آن می‌توانید تایمر را روی زمان خاموش شدن صفحه گوشی هوشمند اندرویدی خود تنظیم کنید؟ ما قصد داریم 3 روش ساده را به شما بگوییم که با انجام  آنها هر کسی می تواند از خاموش شدن خودکار صفحه نمایش گوشی خود جلوگیری کند و هر زمان که بخواهید می توانید آن را به حالت پیش فرض برگردانید.

 

بیشتر روشن ماندن صفحه گوشی از طریق تنظیمات نمایش

1. وارد تنظیمات شوید.

2. در منوی تنظیمات ، به صفحه نمایش رفته و به دنبال Display و تنظیمات Screen Timeout بگردید .

3. روی تنظیمات Screen Timeout ضربه بزنید و مدت زمانی را که می‌خواهید تنظیم کنید انتخاب کنید یا فقط « هرگز » را از گزینه‌ ها انتخاب کنید.

اگر گزینه Never را در تنظیمات نمی بینید اما همچنان می خواهید دستگاه خود را برای مدت بیشتری روشن نگه دارید، روش بعدی را دنبال کنید.

 

بیشتر روشن ماندن صفحه گوشی از طریق گزینه های توسعه دهنده

1. به Settings > About Phone بروید. روی Build Number ضربه بزنید.
2. به Settings > System > Developer Options برگردید.

3. به دنبال گزینه Stay Awake باشید و آن را فعال کنید.

اکنون در حالی که گوشی شما در حال شارژ است، صفحه به طور خودکار خاموش نمی شود مگر اینکه شارژر را بردارید. در این صورت، تنظیمات پیش‌ فرض که در تنظیمات نمایشگر انتخاب کرده‌اید، فعال می‌ شود.

 

بیشتر روشن ماندن صفحه گوشی از طریق برنامه

همچنین می توانید با استفاده از یک برنامه شخص ثالث از خاموش شدن کامل صفحه گوشی خود جلوگیری کنید. تعداد زیادی از این برنامه ها در فروشگاه گوگل Play موجود است و ما از Caffeine “کافئین” استفاده می کنیم. در اینجا نحوه استفاده از آن آمده است:

1. Caffeine – Keep Screen On را از Play Store دانلود و نصب کنید.

2. برنامه از طریق یک ضامن کار می کند، بنابراین باید آن را به پانل تنظیمات سریع اضافه کنید.

3. پانل تنظیمات سریع را پایین بکشید و روی نماد مداد ضربه بزنید تا آن را ویرایش کنید.

4. اکنون در بین تمام تنظیمات سریع به دنبال نماد لیوان قهوه بگردید.

5. این کلید «کافئین» را با نگه داشتن و کشیدن آن به پانل تنظیمات سریع منتقل کنید.

7. هنگامی که ضامن در پانل اصلی تنظیمات سریع است، می توانید در هر زمان از آن استفاده کنید.

 

همچنین بخوانید:

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.