نحوه اتصال اینستاگرام به فیسبوک
بهترین روش سرمایه گذاری برای کودکان

اینستاگرام و فیسبوک دو تا از محبوب ترین شبکه های اجتماعی مورد استفاده توسط میلیون ها نفر به صورت روزانه هستند اما همه از هر دوی آن ها استفاده نمی کنند. برخی از افراد تنها از اینستاگرام استفاده می کنند  در حالی که سایرین فقط فیسبوک را بکار می گیرند.

در چنین مواردی، اتصال اینستاگرام به فیسبوک می تواند موثر واقع شود به گونه ای که پست هایی که بر اینستاگرام به اشتراک می گذارید به طور خودکار بر فیسبوک نیز پست خواهند شد.

با ما همراه باشید تا آموزش اتصال اینستاگرام به فیسبوک را به شما آموزش دهیم.فقط توجه کنید که برنامه اینستاگرام شما باید آپدیت بود و از آخرین ورژن آن استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید: آموزش مرحله به مرحله آپدیت اینستاگرام در اندروید

مزایای اتصال اینستاگرام به فیسبوک

وقتی شما حساب های کاربری اینستاگرام و فیسبوک خود را به گونه ای به هم متصل می کنید که امکان پست گذاری ضربدری محتوای اینستاگرام بر فیسبوک وجود داشته باشد، شما قادر خواهید بود:

  • شانس دیده شدن پست توسط دوستان و دنبال کنندگانتان را افزایش دهید؛
  • زمان خود را برای به اشتراک گذاری یک پست مشترک در دو شبکه اجتماعی مجزا، صرفه جویی کنید؛
  • انتخاب کنید که آیا می خواهید پست محتوایی خود را بر پروفایل فیسبوک یا صفحه ای که مدیریت می کنید، به اشتراک بگذارید؛
  • به اشتراک گذاری پست های اینستاگرام به صورت خودکار بر فیسبوک یا انتخاب دستی پست هایی که می خواهید بر فیسبوک نیز به اشتراک گذاشته شوند؛
  • به نمایش درآمدن عکس ها و ویدیوهای اینستاگرام به صورت عکس و ویدیو در فیسبوک(برخلاف اتصال ساده به پست های اصلی اینستاگرام)؛
  • انتخاب کنید که آیا می خواهید پست ها، استوری های یا هر دو آن ها به فیسبوک ارسال شوند یا نه؛
  • استوری های اینستاگرام شما به صورت خودکار در استوری های فیسبوک پست شوند.

نحوه اتصال حساب کاربری اینستاگرام به پروفایل یا صفحه فیسبوک

شما تنها ازطریق برنامه موبایلی اینستاگرام برای iOS یا اندروید قادر به متصل کردن اینستاگرام به فیسبوک هستید.و شما نمی توانید این کار را با ورود به حساب کاربری در وب و به وسیله کامپیوتر انجام دهید.

۱- در گوشی موبایل خود، برنامه اینستاگرام را باز کنید و وارد حساب کاربری خود شوید یا در صورت نیاز حساب کاربری را تغییر دهید.

۲- بر آیکون پروفایل در سمت راست در منوی پایین ضربه بزنید.

۳- بر آیکون منو در گوشه ی سمت راست بالای پروفایل خود ضربه بزنید.

۴- بر آیکون چرخ دنده ضربه زده و سپس تنظیمات در پایین صفحه را انتخاب کنید.

۵- بر حساب کاربری ضربه بزنید.

اتصال اینستاگرام به فیس بوک؛ مرحله 1۶- بر حساب های کاربری متصل شده ضربه بزنید.

۷- بر فیسبوک ضربه زده و جزئیات ورود به حساب کاربری فیسبوک خود را وارد کنید.

۸- بر روی connect(اتصال) ضربه بزنید.

اتصال اینستاگرام به فیس بوک؛ مرحله 2

۹- اگر قصد دارید به اشتراک گذاری پست ها و استوری های اینستاگرام را به صورت خودکار در فیسبوک آغاز کنید، بر شروع اشتراک گذاری بر فیسبوک ضربه بزنید. اگر قصد دارید این گزینه به صورت غیرفعال باقی بماند و بعدها آن را فعال کنید، بر حالا نه ضربه بزنید.

۱۰- در زبانه ی فیسبوک، حساب اینستاگرام شما به صورت پیشفرض به پروفایل فیسبوک شما متصل شده است اما شما می توانید این را به گونه ای تغییر دهید که پست ها به صفحه ای در فیسبوک که شما آن را مدیریت می کنید، ارسال شوند.

برای انتخاب یک صفحه، بر پروفایل فیسبوک در ستون اشتراک گذاری ضربه بزنید. فهرستی از صفحات فیسبوکی که شما مدیریت می کنید، در زبانه ی بعدی ظاهر خواهند شد. هر صفحه ای که می خواهید پست ها اینستاگرام بر آن به اشتراک گذاشته شوند را انتخاب کنید.

اتصال اینستاگرام به فیس بوک ؛مرحله آخرقطع اتصال بین فیسبوک و اینستاگرام

اگر زمانی تصمیم گرفتید که اتصال بین حساب کاربری فیسبوک و اینستاگرام خود را قطع کنید، از مسیر تنظیمات>حساب کاربری>حساب های متصل شده– به زبانه ی فیسبوک بروید و بر قطع اتصال حساب ضربه بزنید.

هر زمان که بخواهید می توانید به سادگی با انجام مراحل مذکور، اتصال بین حساب کاربری فیسبوک و اینستاگرام خود را دوباره برقرار سازید. اگر تصمیم بر اتصال مجدد گرفتید، ممکن است نیازی به ورود به حساب کاربری فیسبوک نباشد زیرا این امکان وجود دارد که اینستاگرام جزئیات ورود را ذخیره کرده باشد.

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید