استوری اینستاگرام با ایجاد آپشن های جدید و بروز کردن گزینه های خود حسابی، کاربران خود را سرگرم کرده است. یکی از آپشن هایی که اینستاگرام به تازگی در استوری خود ایجاد کرده است، نظرسنجی یا رای گیری است که با استفاده از آن میتوانیم با فالوور های خود تعامل بیشتری داشته باشیم. شما می توانید با استفاده از ویژگی نظرسنجی (poll) اینستاگرام درباره لباسی که میخواهید بخرید، غذایی که می خواهید درست کنید و یا هر چیز دیگری نظرسنجی کنید و بر اساس رای مخاطبین خود انتخاب کنید.

در ادامه خواهیم گفت که نظرسنجی اینستاگرام را چگونه انجام دهیم.

چگونه در اینستاگرام در استوری نظرسنجی کنیم؟

1. برنامه اینستاگرام خود را باز کنید و بر روی آیکون دوربین کلیک کنید و یا صفحه را از سمت چپ به سمت راست بکشید. ( به عبارتی به قسمت استوری واردشوید).

چگونه استوری اینستاگرام را دانلود کنیم؟

2. پس از انتخاب عکس و یا ویدیو مورد نظر در قسمت استوری آیکون هایی را درسمت فوق مشاهده می کنید که با استفاده از آن ها میتوانید فیلترهای استوری خود را تغییر دهید و از فونت ها و گزینه های دیگر برای ادیت و زیبا تر کردن عکس (ویدیو) کمک بگیرید. روی نماد زیر کلیک کنید.

3. با کلیک بر روی آیکون pull میتوایند از امکانات رای گیری و نظر سنجی استفاده کنید.

4. با پرسیدن یک سوال که جواب آن به صورت بله و یا خیر باشد میتوانید شروع کنید. گزینه pull جواب منفی را قرمز نشان داده و جواب درست و مثبت را به رنگ سبز طراحی کرده است.

چگونه استوری اینستاگرام را هایلایت کنیم؟

امیدواریم پاسخ سوال چگونه در استوری اینستا نظرسنجی کنیم را گرفته باشید. بعد از اینکه موفق شدید یک نظرسنجی را در استوری اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید مخاطبان شما می توانند به راحتی در این نظرسنجی شرکت کرده و رای دهند. سپس برای مشاهده نتیجه نظرسنجی استوری اینستاگرام خود کافی است روی استوری کلیک کرده و ببینید مخاطبان شما به هر گزینه چند رای داده اند.

کاربرد نظرسنجی در استوری اینستاگرام

کاربرد نظرسنجی در استوری اینستاگرام بسیار گسترده است. اگر صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید میتوانید برای شارژ مجدد یک محصول و یا هر چیز دیگری نظرسنجی کنید تا سلیقه مخاطبان خود را بشناسید.

یک کاربرد مهم نظرسنجی اینستاگرام این است که شما مخاطبین پیج اینستاگرامتان را به مشارکت وادار میکنید و این باعث می شود اعتبار پیج شما بالاتر رفته و محتوای شما در اکسپلورر اینستاگرام نمایش داده شود که راهی برای افزایش مخاطب و فالوور است.

نظرسنجی کردن در اینستاگرام به نوعی احترام به مخاطب است و باعث می شود حس تعامل بهتری با شما داشته باشد و روند تعامل شما با آن ها را از یکنواختی خارج کند. در این نوشته گفتیم چگونه با استفاده از گزینه poll در استوری اینستاگرام نظرسنجی کنیم؟ اما شما میتوانید از دیگر امکانات اینستاگرام نیز استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم پست چگونه در استوری اینستاگرام سوال بپرسیم؟ (آموزش ۴ حالت سوال پرسیدن در اینستا) را مطالعه نمایید.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید