چگونه در بیو اینستاگرام لینک بگذاریم؟

طریقه لینک گذاشتن در بیو اینستاگرام

در این مقاله، نحوه‌ی گذاشتن لینک در بیوگرافی اینستاگرام به منظور بهبود وبسایت، وبلاگ، پروفایل‌های اجتماعی و سایر محتوای مبتنی بر وب برای دنبال‌کنندگان را آموزش خواهیم داد. شما می‌توانید لینک مورد نظر خود را از اپلیکیشن یا وب به بیو اینستاگرام خود اضافه کنید. 

به دلایل متفات ممکن است نیاز داشته باشید که لینک کانال تلگرام، لینک سایت، پیج دیگر و … را در قسمت بیو اینستاگرام خود اضافه کنید. دستورالعمل‌های زیر به شما نحوه‌ی اضافه کردن یک لینک به پروفایل اینستاگرام با استفاده از اپلیکیشن اندروید یا iOS را نشان خواهند داد. مراحل انجام این کار برای کاربران اندروید و iOS تقریباً مشابه هستند. آموزش لینک گذاشتن در بیو اینستاگرام از طریق برنامه اینستاگرام و همچنین سایت اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم.

روش گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

  • با ضربه زدن بر روی آیکون پروفایل در منو پایین، وارد این بخش شوید. 
  • بر روی دکمه‌ی «ویرایش پروفایل» ضربه بزنید.
  • در فیلد وب سایت، لینک مورد نظر خود را با تایپ کردن دستی یا کپی و پیست کردن ان از منبع دیگری اضافه نمایید. 
  • بر روی گزینه‌ی «ذخیره» در بالا گوشه‌ی سمت راست ضربه بزنید. 

آموزش گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

  • لینک شما در زیر بیو اینستاگرام در بخش پروفایل ظاهر خواهد شد. شما می‌توانید برای باز کردن خودکار آن در یک مرورگر بر روی آن ضربه بزنید. 

توجه: در صورتی که پروفایل اینستاگرام شما عمومی است، پس هر کسی می‌تواند بر روی لینک کلیک کند. اگر پروفایل به صورت شخصی باشد، تنها دنبال‌کنندگان می‌توانند بیو اینستاگرام را بخوانند و بر روی لینک کلیک کنند. 

نحوه‌ی اضافه کردن لینک به بیو از Instagram.com 

شما می‌توانید لینکی را علاوه بر اپلیکیشن از وب سایت اینستاگرام به بیو اضافه کنید. 

  • با انتخاب «عکس پروفایل» در گوشه‌ی بالا سمت راست پس از پروفایل، وارد این بخش شوید. 

لینک گذاشتن در بیو اینستاگرام

  • دکمه‌ی «ویرایش پروفایل» را انتخاب کنید. 

گذاشتن لینک در بیوگرافی اینستاگرام

  • در فیلد وب سایت، لینک مورد نظر خود را با دستی تایپ کردن آدرس یا کپی و پیست کردن آن از منبع دیگری اضافه نمایید. 

روش گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

  • به پایین صفحه بیایید و تغییرات صورت گرفته را ذخیره کنید. 

طریقه لینک گذاشتن در بیو اینستاگرام

نکاتی در رابطه با لینک گذاشتن در بیو اینستاگرام

شما می‌توانید لینک خود را ویرایش، حذف کنید یا در وقت که می‌خواهید، لینک‌های جدیدی را اضافه نمایید. هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. به منظور قابلیت لینک دادن، شما هیچ لزومی ندارد //:HTTPS یا //:HTTP را در جلوی لینک خود قرار دهید.

لینک‌های طولانی به نظر شبیه به اسپم می‌رسد. بنابراین، اگر لینک شما هم طولانی است، بهتر است آن را با ابزارهایی از قبیل Bitly کوتاه کنید. شما ممکن است بخواهید عبارت «لینک در بیو» را در برخی از کپشن‌های پست یا استوری‌ها در نظر بگیرید. این روش، یک ترند اینستاگرام شناخته شده‌ است که افراد برای ترغیب دنبال‌کنندگانشان به بازدید از پروفایل و کلیک کردن بر لینک استفاده می‌کنند. 

اگر می‌خواهید چندین لینک را برای دنبال‌کنندگان خود در نظر بگیرید، می‌توانید از ابزاری مانند Linktree استفاده کنید که در میان کاربران بسیار محبوب است. این ابزار مانند یک صفحه‌ی لندینگ ساده برای تمام لینک‌های شما عمل می‌کند. تمام کاری که باید انجام دهید، اضافه کردن Linktree به بیو اینستاگرام با استفاده از مراحل فوق الذکر است. 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.