چگونه تلگرام را آپدیت کنیم؟

چگونه برنامه تلگرام را به روزرسانی کنیم؟

برنامه تلگرام یک پیام رسان در فضای مجازی می باشد که برای دریافت امکانات جدید باید آن را آپدیت کنید. اما چگونه تلگرام را آپدیت کنیم؟ در این مقاله روش آپدیت تلگرام در گوشی به شما آموزش داده می شود.

تلگرام یک پیام رسان با آپشن های عالی می باشد و در بین مردم محبوبیت فروانی دارد، از این رو برنامه تلگرام یکی از برنامه های پرطرفدار است. پیام رسان تلگرام آپدیت های مختلفی برای برنامه دارد که شما می توانید به راحتی این آپدیت ها را نصب کرده و از آپشن های جدیدی که به برنامه اضافه می شود استفاده کنید. البته گاهی اوقات آپدیت کردن تلگرام فقط برای رفع باگ و عملکرد بهتر برنامه انجام می شود. شاید برایتان سوال باشد که چگونه تلگرام را آپدیت کنیم؟ در این پست در مورد آپدیت تلگرام به شما توضیح داده می شود، با ما همراه باشید.

چگونه تلگرام خود را در گوشی آپدیت کنیم؟

برای آپدیت کردن تلگرام در گوشی خود می توانید به راحتی مراحل زیر را انجام دهید و با آپدیت تلگرام به ویژگی های جدید تلگرام دست پیدا کنید.

نحوه آپدیت تلگرام در گوشی اندروید

در گوش اندروید می توانید تلگرام خود را از نرم افزار « Google Play Store » آپدیت کنید، برای آپدیت کردن برنامه تلگرام از این نرم افزار مراحل زیر را انجام دهید:

  • وارد نرم افزار « Google Play Store » شوید و در نوار بالای صفحه بر روی گزینه علامت سه خط افقی کلیک کنید.
  • در منوی باز شده بر روی گزینه « My apps & games » کلیک کنید.
  • در صفحه جدیدی که برایتان نمایش داده می‌ شود، نرم افزار تلگرام را بیابید و بر روی گزینه « Update » که در مقابل آن قرار دارد کلیک کنید تا نرم افزار به طور خودکار آپدیت شود.

روش آپدیت تلگرام در گوشی آیفون

می توانید پیام رسان تلگرام را از طریق نرم افزار «App Store» آپدیت کنید، برای آپدیت تلگرام در گوشی آیفون مراحل زیر را انجام دهید:

  • ابتدا وارد نرم افزار «App Store» شوید و در نوار پایین صفحه بر روی گزینه «Updates» کلیک کنید.
  • در صفحه جدیدی که برایتان نمایش داده می‌ شود، نرم افزار تلگرام را بیابید.
  • سپس بر روی گزینه « Update » که در مقابل آن قرار دارد کلیک کنید تا نرم افزار به طور خودکار آپدیت شود.

اگر در آپدیت تلگرام به مشکل خوردم چه کار کنم؟

ممکن است در هنگام آپدیت تلگرام به مشکل برخورید، اگر مشکلی در آپدیت داشتید مراحل زیر را انجام دهید تا مشکل رفع شده و برنامه تلگرام آپدیت شود:

  • در گوشی موبایل خود، وارد بخش «setting» یا تنظیمات شوید.
  • سپس دنبال گزینه امنیت یا «security» بگردید که نام این گزینه در نسخه های مختلف، فرق دارد و ممکن است با عنوان تنظیمات پیشرفته یا «Advanced Settings» ظاهر شود، در هر حال وارد آن شوید و امنیت یا «security» را انتخاب کنید.
  • سپس گزینه برنامه از منبع ناشناخته یا «Apps of Unknown Origin» را فعال کنید و سپس مجددا آپدیت تلگرام را نصب کنید.
  • در این لحطه از شما اجازه می گیرد که آخرین آپدیت برنامه تلگرام را نصب کند، آن را بپذیرید و در عرض چند دقیقه، تلگرام جدید را می توانید روی گوشی هوشمند خود استفاده کنید.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.