برنامه های کاربردی اندروید و ویندوز برای استفاده دانشجویان

در این پست“معرفی ۱۰ نرم افزار کاربردی اندروید و ویندوز برای دانشجویان” و  “اپلیکیشن کاربردی اندروید و ویندوز دانشجویان “ را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. امروزه پیشرفت تکنولوژی و فناوری می تواند به ما در مواجه با فعالیت ها و وظایف روزانه کمک کند و زندگی ما را آسان تر سازد. از مدیریت زمان و امور مالی گرفته تا سازنده تر بودن، در اینجا بهترین نرم افزارهای موبایل آورده شده اند که می توانند در زندگی دانشجویی تغییراتی شگرف و موثری را ایجاد نماید.

معرفی ۱۰ اپلیکیشن دانشجویی پر کاربرد و مفید

  • نرم افزار دانشجویی Evernote
  • بهترین نرم افزار دانشجویی Wunderlist
  • جدیدترین اپلیکیشن دانشجویی Google Drive
  • نرم افزار کاربردی دانشجویی Scanner Pro
  • نرم افزار Grammarly
  • نرم افزار Alarmy-Sleep if you can
  • اپلیکیشن دانشجویی TED
  • برنامه دانشجویی Duolingo
  • بهترین اپلیکیشن دانشجویی Forest
  • برنامه جدید دانشجویی Mint

برنامه دانشجویی Evernote

بهترین نرم افزارهایی که می توانند به شما دانشجویان در یادداشت برداری کمک کنند برنامه Evernote است. نرم افزار Evernote یکی از محبوب ترین نرم افزارهای یادداشت برداری است. این نرم افزار هم برای موبایل (اندروید و آیفون) و هم برای دسکتاپ (کامپیوتر) در دسترس است و به شما امکان ذخیره ی ایده ها، پروژه ها و فهرست ها را در هر کجا که باشید دارید. جالب است که بدانید از این نرم افزار دانشجویی می توانید به صورت آفلاین هم استفاده نمایید.

می توانید در این اپلیکیشن اطلاعات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. به علاوه، اگر می خواهید به سطح بالاتری بروید، این نرم افزار دارای نسخه ی پریمیوم با چندین ویژگی منحصر به فرد است.

نرم افزار جدید دانشجویی Wunderlist

نرم افزار Wunderlist کاملاً بر اساس فهرست می باشد یعنی از وظایف ساده و آسانی چون خرید مواد غذایی گرفته تا پروژه های مهم چند مرحله ای، این نرم افزار انجام وظایف را برای شما لذت بخش می سازد (به ویژه هنگامی که شما در صورت انجام آن کارها می توانید کنار آن وظیفه در فهرست خود تیک بزنید). علاوه بر آن این نرم افزار به شما امکان تنظیم موعد مقرر و یادآوری را می دهد که در واقع اجازه ی فراموش کردن موعد مقرر را به شما نمی دهد.

Google Drive بهترین اپلیکیشن دانشجویی

Google Drive بهترین اپلیکیشن دانشجوییاز دیگر نرم افزارهایی دانشجویی که می تواند مطالعه ی شما دانشجویان را آسان تر کنند :  Google Drive ،Scanner Pro و Grammarly است.

اپلیکیشن دانشجویی Google Drive ، ابزاری است که تقریباً هر دانشجو هنگام کار تیمی از آن استفاده می کند. با استفاده از Google Drive شما نه تنها می توانید عکس ها، اسناد، صداهای ضبط شده و غیره را یک جا ذخیره کنید بلکه شما همچنین می توانید از هر دستگاهی به آن ها دسترسی پیدا کنید و آن ها را با همکلاسی های خود به اشتراک بگذارید.

گوگل درایو یک اپلیکیشن کاربردی برای دانشجویان می باشد که نسخه اندروید آن هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

اپلیکیشن کاربردی دانشجویی Scanner Pro

برنامه دانشجویی Scanner Pro احتمالاً بهترین نرم افزار برای جستجو و ذخیره ی نسخه های دیجیتال از اسناد کاغذی است و به عنوان یک دانشجو، شما قطعاً باید نرم افزاری شبیه به آن را همیشه بر روی گوشی موبایل خود داشته باشید (همچنین نسخه های رایگان بسیاری از این نوع نرم افزارها وجود دارد!).

نرم افزار دانشجویی Grammarly

در نهایت، من نرم افزار Grammarly را به شدت توصیه می کنم که پلتفورمی برای بررسی گرامر، بررسی غلط املایی و تشخیص سرقت ادبی است. این نرم افزار هنگامی به کار شما می آید که می خواهید ایمیلی را برای استادتان ارسال کنید و یا مقاله ای بنویسید، و می خواهید همه چیز درست باشد.

Alarmy-Sleep if you can اپلیکشین محبوب دانشجویان

Alarmy-Sleep if you can نرم افزاری است که شما را به کلاس ۸ صبح می رساند. آیا شما از آن دسته دانشجویانی هستید که زنگ ساعت خود را خاموش می کنید و دوباره می خوابید؟

پس Alarmy یک نرم افزار عالی برای جلوگیری از هدر رفتن وقت شما در صبح و بیدار کردن شماست. نرم افزار به این صورت کار می کند که زنگ ساعت تا هنگام تکمیل یک عمل خاص خاموش نمی شود: این عمل خاص می تواند گرفتن عکس از یک شی خاص (ترجیحاً، خارج از اتاق)، تکان دادن گوشی یا حل یک محاسبه ی ریاضی ساده باشد.

بهترین اپلیکیشن دانشجویی TED و Duolingo

بهترین اپلیکیشن دانشجویی TEDنرم افزارهایی برای یادگیری مطالب جدید به دانشجویان کمک می کند نرم افزار TED و Duolingo می باشد. نرم افزار رسمی TED شامل بیش از ۳۰۰۰ گفتگوی TED از افراد فوق العاده است و به شما امکان کشف تنوع گسترده ای از موضوعات و حالات را می دهد. از سوی دیگر، Duolingo احتمالاً محبوب ترین نرم افزار یادگیری زبان در جهان است.

این برنامه در حال حاضر شامل ۲۳ زبان است که کاربران می توانند این زبان ها را یاد بگیرند و تمرین کنند. طبق گفته ی خود نرم افزار، استفاده ی روزانه ۱۵ دقیقه از Duolingo برای شروع کار با زبانی که شما برای سال ها قصد یادگیری آن را داشته اید، کافی است!

Forest پرکاربردترین نرم افزار دانشجویی 

Forest نرم افزار سودمندی است که هدف اصلی آن، وادار کردن کاربران به چک نکردن گوشی های خود و تمرکز بر “چیزهای مهم در زندگی” می باشد. این نرم افزار به شیوه ی ساده ای عمل می کند: شما آن را باز می کنید و با استفاده نکردن از آن، اعتبار می گیرید و با استفاده از این اعتبارها می توانید درختان واقعی در سراسر جهان بکارید. اگر می خواهید در مورد نحوه ی تمرکز کردن و تعلل نکردن بیشتر بدانید، راهنمایی های مدیریت زمان ما را از دست ندهید! Forest نرم افزاری برای جلوگیری از حواس پرتی دانشجویان.

برنامه جدید دانشجویی Mint

Mint نرم افزاری برای مدیریت مالی دانشجویان است. این یک نرم افزار رایگان از Intuit.Inc است که هدف آن، کمک کردن به مردم در ایجاد حساب درآمد، ردیابی مخارج و هوشمند بودن در نحوه ی استفاده از پول می باشد. این نرم افزار به شما امکان اتصال حساب های بانکی و کارت های اعتباری به صورت یکجا را می دهد.

این کار باعث می شود تا شما به آسانی نحوه ی خرج کردن پول خود را مشاهده کنید و دسته هایی را شناسایی کنید که با خرج نکردن پول در این دسته ها می توانید پول خود را پس انداز نمایید! اگر شما به نحوه ی بودجه بندی در زندگی دانشجویی علاقه مند هستید، فراموش نکنید که مقاله ی سودمند ما در مورد ۱۰ روش برای پول در آموردن یک دانشجو را مطالعه کنید!

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید