آموزش خوابیدن به سگ | چطوری توله سگ رو بخوابونیم

اگرسگ یا توله سگ شما شب ها ناله میکند و برای خوابیدن مشکل دارد باید به نکاتی توجه کنید و این مشکل را حل کرده یا جلوگیری کنید . توجه داشته باشید که عوض شدن عادتهای سگ کوجب به هم ریختن برنامه خواب آن می شود . برای خواب راحت و آرام سگ میتوانید در نزدیکی محل خواب سگ یک ساعت قرار داده یا از موسیقی ملایم با صدای طبیعت استفاده کنید همچنین جای خواب سگ باید گرم و راحت باشد .

 

وسایل موردنیاز برای خواب راحت سگ
وسایل موردنیاز برای خواب راحت سگ
اگر مایلید که سگ شما در قفس بخوابد باید اطلاعات کافی برای این آموزش را به دست بیاورید همچنین توجه کنید که هرگز از قفس به عنوان تنبیه استفاده نکنید ، بلکه از عبارات مثبت برای آن استفاده کنید . ممکن است آموزش برای خوابیدن در قفس کمی زمان بر باشد .
توجه داشته باشید که فعالیت مناسب

و کافی در طول روز موجب خواب راحت در شب می شود ، در روز به مدت 30 دقیقه تا 3 ساعت با سگ خود تمرین و ورزش کنید البته این موضوع به سن ، وزن و نژاد سگ شما بستگی دارد و متغیر است . بهترین زمان برای ورزش کردن 2 تا 3 ساعت قبل از زمان خواب سگ می باشد . 
ورزش کردن
ورزش کردن

باید از برنامه منظمی برای غذا دادن ، دستشویی رفتن و … برای سگ خود پیروی کنید . البته اگر تغییری در برنامه سگ رخ داده باید صبر کنید و اجازه دهید تا سگ خود را با آن وفق دهد در این مورد جای نگرانی نیست .

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.