معنی ایمپرشن در توییتر

ایمپرشن توییتر یعنی چه

اگر برای شما سوال شده که ایمپرشن در توییتر به چه معناست این مطلب را از دست ندهید. در این نوشته معنی impression در توییتر توضیح داده شده و همچنین به فرق ریچ با ایمپرشن نیز شااره شده است.

توییتر (Twitter) شبکه اجتماعی پر طرفدار در سراسر چهان است که اخبار دست اول در آن منتشر می شوند و فعالان فرهنگی و هنری، سیاسی و اقتصادی در آن فعالیت زیادی دارند. توئیتر نیز مانند سایر شبکه های اجتماعی اصطلاحات خاص خود را دارد. یکی از این اصطلاحات ایمپرشن است که ممکن است معنی آنرا ندانید. برای آشنایی با معنی ایمپرشن در توییتر این مطلب از مینویسم را دنبال کنید.

ایمپرشن در توییتر به چه معناست

ایمپرشن IMPRESSIONS در توییتر به معنی تعداد دفعاتی است که کاربران محتوای شما را دیده اند. بنابراین معنی ایمپرشن در توییتر، تعداد بازدید محتوا می باشد. به عنوان مثال اگر شما 200 نفر فالوور در توییتر داشته باشید و همه آنها پست شما را دیده باشند؛ تعداد ایمپرشن شما نیز 200 خواهد بود.

هر زمان که یکی از توییت های شما توسط یکی از کابران دیده شود، توئیتر یک عدد به ایمپرشن توییتر شما اضافه می کند.

همچنین خوب است در مورد معنی سابسکرایب در توییتر بدانید.

ایمپرشن در توییتر کجاست

ایمپرشن در واقع یک از ابزارهای آنالیز توییتر است که با استفاده از آن می توانید تعداد دفعات نمایش توییت خود را مشاهده کنید. ممکن است ندانید چگونه ایمپرشن توییتر را ببینیم؟ برای استفاده از این قابلیت توییتر، در قسمت More بر روی گزینه Analytics کلیک کنید تا گزینه Impressions را مشاهده نمایید.

تفاوت ریچ با ایمپرشن در توییتر

در توییتر شباهت زیادی بین ایمپرشن و ریج Reach وجود دارد و هر دو تعداد بازدید را نشان می دهند، اما در واقع ریچ تعداد افرادی است که ممکن است توییت شما را ببینند و ایمپرشن تعداد دفعات نمایش کل مطالب شما برای افراد است، صرف نظر از اینکه کلیک شده یا نه. هر کاربر منحصر به فرد در ریچ Reach ممکن است یک یا چند بار توییت شما را دیده باشد.

با یک مثال دقیق تر؛ شما در توئیتر 200 فالوور دارید و بعد از انتشار یک توییت، همه آنها توییت شما را دیده اند. حالا تعداد ریچ و ایمپرشن توییت شما، هر دو 200 می باشد. اما چنانچه دو توییت متشر کنید، تعداد ریچ شما 200 و تعداد ایمپرشن شما 400 است. به این دلیل که 200 فالوو شما هر دو توییت شما را بازدید کرده اند.

بنابراین در اکثر موارد تعداد ایمپرشن می تواند بسیار بیش تر از تعداد فالوور های شما باشد. همچنبن ایمپرشن برای تحلیل و ارزیابی توییتر مورد استفاده قرار می گیرد اما ریچ در آنالیز توییتر نقشی ندارد.

  • چنانچه می خواهید بصورت لحظه ای توییت خود را مورد بررسی قرار دهید، ایمپرشن گزینه مناسبی برای شما می باشد و می تواند میزان کارآمد بودن توییت شما را نشان دهد. به عنوان مثال اگر توییتی منتشر کرده اید و ایمپرشن زیادی ندارد، به معنی غیر مفید بودن توییت شما و عدم استقبال از آن است.
  • برای بدست آوردن میانگین ایمپرشن توییتر برای هر کاربر، می توانید کل ایمپرشن را تقسیم بر عدد ریچ کنید.
  • با توجه به اطلاعات متفاوتی که از ایمپرشن و ریچ بدست می آید، بهتر است هر دو گزینه را مورد بررسی قرار دهید.
دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.