ورود ۵۰۰ هزار دوز واکسن به ایران در ۱۹ تیر ۱۴۰۰

همانطور که می دانید ایران در تزریق کرونا روند کندی را در پیش گرفته است. اما امروز 19 تیر خبر از ورود 500 هزار دوز دیگر واکسن کرونا به ایران داده شده است.

مسئولان گمرک ایران از ورود محموله ۵۰۰ هزار دوزی واکسن کرونا در 19 تیر  1400 خبر دادند. به گفته مهرداد ارونقی، معاون فنی گمرک محموله های دیگر واکسن کرونا نیز در راه هستند. این واکسن ها از کشورهای روسیه، هند، ایتالیا و کره جنوبی وارد ایران می شوند.

وارد شدن 500 هزار دوز دیگر واکسن کرونا به ایران

مهرداد ارونقی- معاون فنی گمرک ایران – در این باره به ایسنا گفت که ساعت ۹ امروز همزمان با ۱۹ تیرماه محموله واکسن حاوی ۵۰۰ هزار دوز در ۳۲ پالت وارد فرودگاه امام خمینی(ره) شده است. به گفته وی به روال واکسن های وارداتی قبلی، برای محموله جدید هم تشریفات گمرکی در حداقل زمان در پای پرواز انجام، ترخیص و تحویل نمایندگان وزارت بهداشت شده است. ارونقی این را هم گفت که به زودی محموله های دیگر واکسن نیز وارد ایران خواهد شد. این مقام مسئول در گمرک ایران با اشاره به جریان واکسن های وارداتی افزود:از نیمه بهمن سال گذشته تا کنون ۲۰ مرحله واردات واکسن صورت گرفته که مجموع آن به ۹ میلیون و ۴۰۳ هزار و ۸۰۰ دوز می رسد. به گفته وی واکسن های وارداتی از چند کشور از جمله روسیه، هند، ایتالیا و کره جنوبی وارد ایران شده است.
بخوانید: 
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.