رضا زارع شخصیت مخوف فیلم های محمد کارت / شنای پروانه و یاغی!

در قسمت 12 سریال یاغی و در فیلم سینمایی «شنای پروانه» شخصیت مشترکی به نام رضا زارع وجود دارد که هیچ کس نقش آن را بازی نکرده!

در قسمت دوازدهم از سریال یاغی محمد کارت؛ زمانیکه شیما همسر سابق بهمن خان (نیکی کریمی) به دام بهمن خان و طلا خانم افتاد و آنها را برای پیدا کردن آتی و انتقام جویی به متروکه ای در جاجرود برد؛ حرف هایی زد که که به مزاج طلا و بهمن خان خوش نیومد اما به نظر می رسید که حقیقت داشته باشد.

شیما در این سکانس خطاب به بهمن خان گفت: تو آدمی نیستی که خون کسی رو به گردن بگیره! میخوای به رضا زارع بگو بیاد منو بکشه. درست همون کاری که با عزیز متلا (پدر طلا خانم) کردی. واداشتی تو صحنه سازی تصادف کارشو تموم کنه!

از طرفی در فیلم سینمایی شنای پروانه محمد کارت که در سال 98 اکران شد؛ زمانیکه جواد عزتی برای پیدا کردن سر نخی از عامل اصلی پخش شدن فیلم شنای پروانه (همسر هاشم) پیش نزدیک ترین دوست حجت یعنی مصیت رفت اسم شخصی به نام رضا زارع رو آورد!

پیش ازاین هم شاهد اتفاق عجیبی در فیلم شنای پروانه بودیم در این فیلم زمانیکه برادر حجت سراغ ساقی محل (علی شادمان) می رود روی دیوار خانه واژه “یاغی” نوشته شده است!

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.