بخش‌هایی از اجساد سرنشینان هواپیمای بویینگ اندونزی در دریای جاوه پیدا شد

ظهر شنبه بود که این سانحه هوایی برای پرواز شماره «اس‌جی ۱۸۲» با هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ متعلق به خطوط «سریویجایا ایر» اندونزی اتفاق افتاد و از صفحه رادار محو شد. تیم جست‌وجو در محل سقوط هواپیمای مسافربری اندونزی، اشیایی مانند تکه‌های لباس، آهن‌پاره و بخش‌هایی از اجساد سرنشینان را از دریای جاوه بیرون کشیدند.

به گزارش فارس : منبع خبربه گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، مقامات اندونزی از پیدا شدن بخش‌هایی از اجساد سرنشینان هواپیمای مسافربری که روز شنبه مفقود شده بود، خبر دادند.

به نوشته خبرگزاری فرانسه، مقامات اندونزی بامداد یکشنبه اعلام کردند تیم جست‌وجو از دریای جاوه اشیایی مانند تکه‌های لباس، آهن‌پاره و بخش‌هایی از اجساد سرنشینان را در محل سقوط هواپیما بیرون کشیده‌اند.

ظهر شنبه بود که پرواز شماره «اس‌جی ۱۸۲» با هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ متعلق به خطوط «سریویجایا ایر» اندونزی از صفحه رادار محو شد.

بعد از آن، نیروی دریایی اندونزی اعلام کرد که مختصات مکان سقوط هواپیمای خطوط هوایی «سیرویجی» که لحظاتی پس از برخاستن از فرودگاه جاکارتا از صفحه رادار ناپدپدی شد را یافته است.

این هواپیمای مسافربری از فرودگاه بین‌المللی «سوئکارنو-هتا» در جاکارتا بلند شد و مقصدش «پونتیانک» شهری در استان «کالیمانتان غربی» اندونزی بود.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، نیروی دریایی اندونزی بعد از ظهر شنبه به وقت تهران اعلام کرد که مکان سقوط هواپیمای مسافربری این کشور را یافته است.

به نوشته خبرگزاری «رویترز» نیروی دریایی اندونزی اعلام کرد که مختصات مکان سقوط هواپیمای خطوط هوایی «سیرویجی» که لحظاتی پس از برخاستن از فرودگاه جاکارتا از صفحه رادار ناپدپدی شد را یافته است. یک مقام نیروی دریایی اندونزی اعلام کرد که شناورهای نیروی دریایی به مکان سقوط این هواپیما اعزام شده‌اند.

بنابر گزارش وبگاه ردیاب پرواز«فلایت ریدار» پرواز شماره «اس‌جی ۱۸۲»   بیش از ۱۰ هزار پا در کمتر از یک دقیقه کاهش ارتفاع داشته است. بنابر گزارش رسانه‌های محلی، هواپیمای گمشده از نوع «بوئینگ ۷۳۷-۵۰۰» است که اولین بار مه سال ۱۹۹۴ پرواز کرد. این هواپیما ۵۹ مسافر داشت.

این هواپیمای مسافربری از فرودگاه بین‌المللی «سوئکارنو-هتا» در جاکارتا بلند شد و مقصدش «پونتیانک» شهری در استان «کالیمانتان غربی» اندونزی بود.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.