در فینال جوکر چه کسانی هستند

اگر می خواهید بدانید در فینال جوکر چه کسانی هستند یا بازیگران فینال جوکر چه کسانی هستند، در این مطلب همراه ما باشید تا با مهمانان فینال جوکر آشنا شوید.

اگر از طرفداران سریال ایرانی جوکر باشید و این رئالیتی شو جذاب را تا این مرحله دنبال کرده باشید، باید بدانید که چیزی به فینال 2 قسمت سوم جوکر باقی نمانده و چیزی که برای بیشتر افراد اهمیت دارد این است که بازیگران فینال جوکر چه کسانی هستند. برای اینکه بدانید در فینال جوکر چه کسانی هستند، همراه ما باشید تا با مهمانان فینال جوکر آشنا شوید.

چه کسانی در فینال جوکر هستند

سیروس میمنت، حامد آهنگی، سام درخشانی، هومن برق نورد، امیر مهدی ژوله به عنوان مهمانان فینال جوکر در این برنامه حضور دارند.

برنامه جوکر، رئالیتی شو جذاب و پرطرفدار به کارگردانی احسان علیخانی و سید حامد میرفتاحی با اجرای سیامک انصاری بین چهره های مشهور می باشد که در فضایی بسته با دوربین های مخفی اجرا می شود و مضمونی طنز و کمدی دارد.

سریال جوکر شامل 7 فصل می باشد و فصل اول تا پنجم هر کدام 4 قسمت دارد. فصل 6 (بخش اول فینال) 5 قسمتی و فصل 7 (بخش دوم فینال) 3 قسمتی می باشد.

تماشای زن شدن رضا شفیعی جم در جوکر را از دست ندهید.

مهمانان فینال قسمت اول جوکر؛ امین حیایی، حامد آهنگی، مهران غفوریان، محمدرضا علیمردانی، عباس جمشیدی فر و یوسف تیموری بودند.

زمان پخش و مهمانان فینال 2 جوکر

برای تماشا و دانلود قانونی سریال جوکر روی لینک زیر کلیک کنید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.