دعای پیروزی در مذاکره

برای انجام کار های بزرگ و مذاکرات مهم حتما به خدا توکل کنید و از او کمک بخواهید و همیشه دعا کنید. برخی افراد برای موفقیت در کسب و کار و پیروزی در مذاکرات دعاهایی را می خوانند و معتقد هستند که دعا کردن در این هنگام بسیار موثر است و خدا در آن موفقیت و پیروز شدن به آن ها کمک می کند. برای اینکه یک مذاکره گر خوب باشیم دعا و نیایش کافی نیست و شما باشد به اصول مذاکره آشنا بوده و به کار خود مسلط باشید. اما خواندن دعا برای پیروز شدن در مذاکرات می تواند باعث قوت قلب و آرامش شما شود. شما برای پیروزی در مذاکرات و کسب موفقیت آیا دعا می کنید؟ چه دعاهایی به شما آرامش می دهد تا در کاری موفق و پیروز شوید؟ دعای پیروزی در مذاکره چه دعایی می تواند باشد؟ در مطالب زیر درباره دعای موفقیت در مذاکره و رسیدن به خواسته مطلوب صحبت شده است.

6 دعا برای پیروزی در مذاکره

چند دعای مذاکره در ادامه اورده شده است. مذاکره به هر نیتی که باشد مانند مذاکره برای ازدواج، مذاکره برای کار، عقد یک قرارداد، مذاکره بر سر یک تفاهم نامه مهم برای شرکت، مذاکره بر سر یک معامله خرید و فروش، مذاکره برای افزایش حقوق و هر چیز دیگری اگر با یاری خواستن از خداوند همراه شود قطعا نتیجه بهتری خواهد داشت.

چند دعا برای رفع بلا و مشکل از معتبرترین روایات

دعا برای پیروزی مذاکرات

وزیر امور خارجه ایران” دکتر محمد جواد ظریف” قبل از شرکت در مذاکرات مهم، برای پیروزی در مذاکرات آیاتی که از حضرت علی (ع) نقل شده است: ” هر کس هر روز این آیات را بخواند، در آن روز هیج بلایی به او نمی رسد” را می خواند:

1. ” قُل لَنْ یُصیبَنا اِلاّ ما کَتَبَ اللهُ لَنا هُوَ مَوْلنا وَ عَلَی اللهِ فَلْیَتَوَّکَّلِ الْمُؤمِنُون.”

بگو هرگز چیزی برای ما اتفاق نمی افتد مگر آن چه را خدا مقدر کرده باشد. اوست صاحب اختیار ما و مومنان فقط و فقط بر خدا توکل می کنند.

(سوره توبه- آیه 51)

بهترین دعا برای موفقیت در مذاکره دعایی ابست که نتیجه کارها را به خدا واگذار کنید و از او بخواهید نتیجه ای که به صلاح شماست را برای شما رقم بزند.

دعای سریع الاجابه برای ثروتمند شدن و افزایش روزی

2. ” وَإِن یَمْسَسْکَ اللّهُ بِضُرٍّ فَلاَ کَاشِفَ لَهُ إِلاَّ هُوَ وَإِن یُرِدْکَ بِخَیْرٍ فَلاَ رَآدَّ لِفَضْلِهِ یُصَیبُ بِهِ مَن یَشَاء مِنْ عِبَادِهِ وَهُوَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ.”

و اگر خدا به تو زیانی برساند، جز او کسی دفع آن نتواند کرد و اگر برای تو خیری بخواهد، هیچ کس فضل او را باز نتواند داشت. فضل خود را به هر کس از بندگانش که بخواهد می رساند و او آمرزنده و مهربان است.

(سوره یونس – آیه 107)

3. “وَ ما مِنْ دابَّهٍ فی الْأرْضِ اِلاّ عَلَی اللهِ ر‍ِزْقُها وَ یَعْلَمُ مُسْتَقَرَّها وَ مُسْتَوْدَعَها کُلُّ فی کِتابٍ مُبینٍ.”

و نیست هیچ جنبنده ای در زمین مگر آن که روزی دادن او بر عهده خداست و  خدا می داند قرارگاه و آرامگاه هر جنبنده ای کجاست، همه این ها در علم خداست.

(سوره هود – آیه 6)

4. ” وَ کَاَیَّنْ مِنْ دابَّهٍ لا تَحْمِلُ رِزْقَها اللهُ یَرْزُقُها وَ اِیّاکُمْ وَ هُوَ السَّمیعُ الْعَلیمُ.”

و چه بسیار جنبنده برنمی دارد روزی خود را، خدا روزی می دهد او را و شما را و او شنوای داناست.

(سوره عنکبوت – آیه 60)

5. ” ما یَفْتَحِ اللهُ لِلنّاسِ مِنْ رَحْمَهٍ فَلا مُمْسِکَ لَها وَ ما یُمْسِکْ فَلا مُرْسِلَ لَهُ مِنْ بَعْدِهِ وَ هُوَ الْعَزیزُ الْحَکیمُ.”

آنچه خدا از رحمت خویش بر مردم فرو می فرستد، کسی را توانای جلوگیری از آن نیستپ. و آنچه را باز گیرد پس نیست کسی که بتواند آن را فرو فرستد. و اوست قدرتمند و غالب و حکیم.

(سوره فاطر- آیه 2)

6. ” وَ لَئِنْ سَاَلْتَهُمْ مَنْ خَلَقَ السَّمواتِ وَ الْأرْضَ لَیَقُولُنَّ اللهُ قُلْ اَفَرَاَیْتُمْ ما تَدْعُونَ مِنْ دُونِ اللهِ اِنْ اَرادِنیَ اللهُ بِضُّرً هَلْ هُنَّ کاشِفاتُ ضٌرِّهِ اَوْ اَرادَنی بِرَحْمَهٍ هَلْ هُنَّ مُمْسِکاتُ رَحْمَتِهِ قُلْ حَسْبِیَ اللهُ عَلَیهِ یَتَوَکَلُّ الْمُتَوَکَلُّونَ.”

و اگر بپرسی از ایشان کی آفرید آسمان ها و زمین را هر آینه خواهند گفت البته خدا. بگو خبر دهید که آنچه را می خوانید از غیر خدا( بت ها)، اگر خدا برای من ضرری را خواست این ایشان(بت ها) می توانند مانع آن شوند؟ یا اگر خدا برای من رحمت و خیری را خواست آیا بت هایی که می پرستید می توانند مانع آن شوند؟ بگو: خدا برای من بس است، توکل کنندگان فقط بر او توکل می کنند.

(سوره زمر- آیه 38)

دعای معجزه اسا برای روا شدن حاجت در همان ساعت

دعای موفقیت در کار

زمانی که برای کاری حرکت می کنید بگویید: “می خواهید کاری را انجام بدهید ومی خواهید با موفقیت انجام شود” و دعای زیر را بخوانید.

“حَسبِیَ اللهُ تَوَکَّلتُ عَلَی اللهُ اَللهمَّ اُنُّی اَسئَلُکَ خَیرَ اُموری کُلَّها وَاَعوذُ بُکَ مُن خِزیِ الدُّنیا وَعَذابِ الاخِرَ هِ”

دعای موفقیت در کسب و کار

امام صادق (ع) فرموده است: برخی دعاهاست که اگر کسی خواندن آن را در وقت خود فراموش کند سزاوار است آن را قضا نماید و آن، این است که هر روز پس از بامداد ،ده مرتبه دعای زیر بخواند:

“لااِلهَ اِلَّااللّهُ وَحدَهُ لاشَریکَ لَه،لَهُ المُلکُ وَلَهُ الحَمدُ یُحیی وَیُمیتُ وَیُحیی وَهُوَ حَیُّ لایَموتُ بِیَدِهِ الخَیروَهُوَ عَلی کُلِّ شَیءٍ قَدیر”

دعا برای موفقیت در کارها و پیروزی در مذاکرات

مسعده بن صدقه می گوید: دیدم امام صادق (ع) برای بعضی از تجار کوفی این نماز را که در طلب رزق است املاء می کرد.

امام صادق(ع) فرمودند: دو رکعت نماز بخوان هر زمان که خواستی وقتی از نماز فارغ شدی سه مرتبه این ذکر را بگو :

“تَوَجَّهْتُ بِحَوْلِ اللَّهِ وَ قُوَّتِهِ بِلَا حَوْلٍ مِنِّی وَ لَا قُوَّهٍ وَ لَکِنْ یَا رَبِ‏ بِحَوْلِکَ‏ یَا رَبِ‏ وَ قُوَّتِکَ أَبْرَأُ إِلَیْکَ مِنَ الْحَوْلِ وَ الْقُوَّهِ إِلَّا مَا قَوَّیْتَنِی اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ بَرَکَهَ هَذَا الْیَوْمِ وَ أَسْأَلُکَ بَرَکَهَ أَهْلِهِ وَ أَسْأَلُکَ أَنْ تَرْزُقَنِی مِنْ فَضْلِکَ رِزْقاً وَاسِعاً حَلَالًا طَیِّباً مُبَارَکاً تَسُوقُهُ إِلَیَّ وَ أَنَا خَافِضٌ فِی عَافِیَهٍ”

 

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید