۱۰ دلیلی که چرا بهار بهترین فصل سال است

بهار در هوا موج می زند! ماه مارچ فرا رسیده است و فصل خرگوش های بامزه، تخم مرغ های رنگی و باغ های سرسبز در راه است. اگرچه فصل بهار به طور رسمی از تاریخ 20 مارچ آغاز می شود اما نمی توانیم تا آن زمان برای بازگو کردن 10 دلیلی که چرا همه ما فصل بهار را بسیار دوست داریم، صبر کنیم. امیدوارم لذت ببرید!

آفتاب بهار دختر

1 . نور آفتاب

بعد از زمستان سرد و تاریک، در فصل بهار نور آفتاب یکبار دیگر می تابد تا روح شما را جلا دهد! نه تنها آفتاب می تابد بلکه در واقع گرمای تابان آن توپ بزرگ زرد رنگ در آسمان را نیز احساس می کنید. این فقط یک معنی دارد- دیگر نیازی به ژاکت های سنگین نیست بلکه یک کت سبک رنگی در انتظار کمد لباس شماست!

 

دوچرخه و گل

2 . دمای هوای مطلوب

فصل بهار بین دو فصل با دمای هوای شدید قرار دارد- زمستان سخت و تابستان داغ. به همین دلیل است که این فصل زیبا، هوای مطلوب و دل انگیزی را برای دنبال کردن ماجراجویی های فضای باز به ارمغان می آورد و در عین حال با نزدیک شدن به عصر، خود را در یک پتوی پرزدار می پیچید و از آن لذت می بیرد.

 

آفتاب بر موهای دختر

3 . آفتاب در ساعت های بیشتری از روز می تابد

به لطف اعتدال بهاری، ما می توانیم از روزهای طولانی تر و شب های کوتاه تر لذت ببریم. به همین دلیل است که فصل بهار، بهترین فصل برای شروع یک سرگرمی جدید یا یک پروژه است. آیا تابحال به فکر انجام کارهای هنری یا باغبانی افتاده اید؟ بیشتر از این معطل نکنید و این بهار را به عنوان فصل آخر فرصت ها در نظر بگیرید.

 

بچه خرگوش

4 . بامزه ترین بچه های حیوانات

چه چیزی بامزه تر ازوجود دارد؟ خرگوش ها، بچه خوک ها، جوجه ها و جوجه اردک های زیبا. راهی برای فرار از دیدن عکس ها یا ویدئوهایی از این بچه های کوچک وجود ندارد. اما صادقانه، چه کسی از این همه دلفریبی فرار می کند؟

 

گل های بهاری

5 . گل ها، گل ها همه جا هستند

پس از یک زمستان طولانی و سخت، بهار گل های خیره کننده ای را برای انتظار ما پاداش می دهد! با شروع از گل حسرت، گل های زیبا به صورت شکوفه همه جا ظاهر می شوند. همچنین، درختان نیز با شکوفه دادن، ظاهری سبز و پرطراوت به خود می گیرند. چقدر زیبا و دلفریب!

 

نسیم بهاری در باغ

6 . نسیم تازه و خنک

بهار بدون نسیم پر انرژی و طراوت بخشش که در کسری از ثانیه موجب روحیه بخشی می شود، چگونه خواهد بود؟ پنجره خانه را باز بگذارید تا این جریان هوای گرم وارد خانه شده و هوای خانه شما را تازه کند!

 

ورزش در فضای باز

7 . ورزش کردن در فضای باز

خوب، باید با این مسئله روبرو بشیم. چه کسی از هوای بد به عنوان بهانه ای برای اجتناب از ورزش کردن در فضای باز استفاده کرده است؟ در بهار، تابش آفتاب به ما انگیزه می دهد تا خانه را ترک کنیم حتی اگر حس آن نباشد! یک دلیل دیگر برای شروع به ورزش برای دستیابی به تناسب اندام در فصل تابستان. به طور قطع همه این موارد مثبت هستند!

 

خانه مدرن و تمیز

8 . خونه تکانی و تمیزکاری در فصل بهار

در این فصل، به نظر می رسد که همه چیز از خواب زمستانی بیدار شده است، آیا روحیه خونه تکانی شما نیز همین گونه است؟ با تابش آفتاب، هوای تازه وارد خانه می شود و انگیزه ی زندگی را دوچندان می کند و خونه تکانی و تمیزکاری خانه به یک لذت تبدیل می شود. این کار را در اولویت خود قرار دهید. پشیمان نخواهید شد! به هر جهت، هیچ چیز لذت بخش تر از استراحت کردن بعد از انجام یک کار سخت نیست.

 

دختر روی ماشین

9 . ازسرگیری سفر به دامان طبیعت

به محض این که نشانه هایی از فرارسیدن فصل بهار نمایان می شوند، همه دوست دارند وقت بیشتری را در طبیعت سپری کنند. در واقع، این فصل شما را به پوشیدن کفش های پیاده روی و رفتن به ماجراجویی دعوت می کند. از دیدن مناظر کوهستانی خیره کننده گرفته تا کشف مجدد مناظر دریاچه ی مجاور، این سفرهای بدون مقدمه به طور قطع به خاطرات ارزشمند زندگی شما تبدیل خواهند شد!

 

تخم مرغ رنگی

10 . عید پاک

بدون تردید عید پاک با تمام رنگ هایش به فصل بهار تعلق دارد. این تعطیلات شاد یک فرصت عالی برای گذراندن اوقاتی با کیفیت در کنار عزیزان و لذت بردن از آداب و رسوم شاد و ورود به این فصل تازه با صورتی خندان است!

 

آیا لحظات محبوب خود از فصل بهار پیشین را به یاد دارید؟ اطمینان حاصل کنید که بهار سال 1399 فراموش نشدنی خواهد بود! حتی بهتر از آن، با گردآوری تمام خاطرات سال 2020 در یک آلبوم عکس زیبا، در کمتر از 60 ثانیه تمام آن ها را به یاد آورید! این کار را شروع کنید و آلبوم عکس خود را بسازید.

 

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.