شاهین فلاح همسر آناشید حسینی بیوگرافی و عکس ها

آناشید حسینی عروس پر حاشیه صفحات مجازی که پس از ازدواج با امیر محسن مرادیان پسر سفیر ایران در دانمارک که به دلیل ظاهر لاکچری و عروسی پر زرق و برق نقل دهان کاربران اینستاگرام شد، و باعث شد بار دیگر تنور آقازاده داغ شود پس از طلاق از امیر محسن مرادیان و شایعاتی در راطبه با ازدواج آناشید با شاهین فلاح و خواستگاری پویان مختاری از او دوباره راس حواشی صفحات مجازی قرار گرفت.

پیش از این مطلبی درباره بیوگرافی کامل آناشید حسینی مدل محجبه ایرانی منتشر نمودیم که در صورت علاقه مندی می توانید از آن بازدید نمایید.

بیوگرافی شاهین فلاح همسر سابق آناشید حسینی

آناشید حسینی در سال 97 با امیر محسن مرادیان ازدواج کرد و این اولین ازدواج او بود و هیچ رابطه ای با شخصی به نام شاهین فلاح ندارد. پس از طلاق آناشید حسینی از همسر سابقش، حواشی بسیاری در رابطه با خیانت امیر محسن مرادیان به آناشید در صفحات مجازی پیچید.

بسیاری از افراد به دلیل جذب فالوور، از این آب گل آلود استفاده کردند و انصافا ماهی های خوبی هم گرفتند، آنها با پیگیری صفحه ریحانه پارسا بازیگر نقش اصلی سریال پدر و امیر محسن مرادیان  و مشاهده استوری های آنها به رابطه آنها پی بردند و مقصر طلاق آن دو را ریحانه پارسا معرفی کردند و گفتند که امیر محسن مرادیان مدت های طولانی به خانه مشترک خود با آناشید حسینی نمی رفته و هیچ مبلغی تحت عنوان مهریه به آناشید حسینی پرداخت نکرده است و حتی ماشین شخصی آناشید را هم از او گرفته است.

ریحانه پارسا که چندی پیش به کشور ترکیه مهاجرت و کشف حجاب کرد هیچ گاه در رابطه خود با امیر محسن مرادیان صحبتی نکرد و بعد از چند روز این دو یکدیگر را در صفحه اینستاگرام خود آنفالو کردند!!

بیوگرافی پردیس پورعابدنی بازیگر سریال آقازاده

رابطه آناشید حسینی با پویان مختاری

ماجرای رابطه آناشید حسینی با پویان مختاری
ماجرای رابطه آناشید حسینی با پویان مختاری

پویان مختاری که مدت ها با نیلی افشار که او را همسر خود معرفی نمود، زندگی می کرد و درآمد او از طریق سایت های شرط بندی می باشد اما رابطه آنها نیز پس از مهاجرت ریحانه پارسا به ترکیه بصورت کاملا مبهم به پایان رسید و هر دو آنها این خبر را رسما در صفحات خود اعلام کردند.

اما چندی نگذشت که با سفر آناشید حسینی به ترکیه، عکس هایی دو نفره از آناشید حسینی و پویان مختاری در حال خرید از فروشگاه های ترکیه در صفحات اینستاگرام بخش شد!! و باعث شد موج عظیمی از توجه کاربران اینستاگرامی به صفحه رسمی این دو جلب شود و آناشید حسینی را وادار به گذاشتن لایو در خصوص این موضوع کردند.

بیوگرافی ساقی حاجی پور بازیگر نقش هدیه در سریال همگناه

آناشید حسینی که مالک برند هیبا می باشد و به تازگی بخش لباس عروس هیبا را راه اندازی کرد در لایوی که از صفحه هیبا منتشر نمود درباره رابطه خود با پویان مختاری که کاملا دو استایل متفاوت از یکدیگر می باشند، گفت: فعلا هیچ اتفاق جدی در پیش نیس من تصمیم جدی در این رابطه نگرفته ام و همه چیز در حدی است که شما در صفحات مجازی مشاهده می کنید!

نا گفته نماند که در لایو اخیر آناشید حسینیف بار ها پویان مختاری با کامنت های عجیب مثل “تا بله رو نگیرم آروم نمیگیگیرم” ظاهر شد و آناشید با لبخندی پاسخ او را داد.

کشف حجاب آناشید حسینی

کشف حجاب آناشید حسینی
کشف حجاب آناشید حسینی

می توانید عکس های بی حجاب آناشید حسینی را با یک جستجو ساده در گوگل مشاهده کنید، این تصاویر به زمان قبل از ازدواج او با امیر محسن مرادیان مربوط می باشد و معروفیت او به عنوان مدل محجبه ایرانی نیز پس از ازدواج اول او است.

آناشید حسینی در لایو اخیر خود در پاسخ به سوالات هوادارانش که از او پرسیدند که آیا اکنون که به ترکیه مهارجت کرده ای و با فردی همچون پویان مختاری در رابطه هستی، کشف حجاب خواهی کرد؟ گفت: من برای گسترش برند هیبا به ترکیه سفر کرده ام و اکنون چندین کارگاه را دیده ام و چند روز بعد به ایران برمیگردم و پوشش و روسری من را به عنوان حجاب ندانید این استایل لباس پوشیدن من است این اعتقاد من است و قصد ندارم که با سفر به ترکیه کشف حجاب کنم!

برخی معتقدند که ماجرای آناشید حسینی و پویان مختاری صرفا برای جلب توجه و جذب فالوور است و عکس های دونفره در پاساژ های ترکیه نیز به دست خودشان پخش شده و گرنه این دو هیچ وجه مشترکی با یکدیگر ندارند!!

در انتهای مطلب مجددا یادآور می شوم که همسر سابق آناشید حسینی، شاهین فلاح نبوده و در رابطه با این موضوع چیز ی منتشر شود فقط شایعه است!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.