متن عذرخواهی از مادر (پیام معذرت خواهی از مادر)

مادر مهم ترین انسان زندگی همه ماست. او کسی است که همیشه از ما مراقبت می کند و وقتی همه حمایتشان را از ما دریغ می کنند، آغوش سخاوتمندانه مادر به رویمان باز می شود. اما متاسفانه گاهی اوقات پیش می آید که ناخواسته مادرمان را می رنجانیم و با رفتار بدمان او را ناامید می کنیم. اگر چنین اتفاقی افتاد، باید هر چه سریعتر از مادرمان عذرخواهی کنیم و دلش را به دست بیاوریم.

اگر دنبال پیام عذرخواهی از مادر می گردید جای خوبی آمده اید! ما لیست بزرگی از انواع و اقسام پیام های معذرت خواهی از مادر تهیه کرده ایم که می توانید آنها را برای عزیزترین فرد زندگی تان بفرستید و از او به خاطر ناراحتی هایی که برایش به وجود آورده اید عذرخواهی کنید.

همچنین می توانید این مطالب متن معذرت خواهی از پدر و مادر برای آشتی را نیز مطالعه کنید و یا سری به آرشیو متن عاشقانه ما بزنید.

متن معذرت خواهی از مادر
مادر مهربونم لطفا منو ببخش

پیام های معذرت خواهی از مادر

1- مامان خوبم، به خاطر همه ناراحتی ها و دلخوری هایی که برات به وجود آوردم معذرت می خوام، لطفا منو ببخش.

2- مادر عزیزم، متاسفم که نتونستم فرزند خیلی خوبی برات باشم. لطفا یه فرصت دوباره برای جبران بهم بدین.

3- هر وقت به کمک احتیاج داشتی من آنجا نبودم مادر. به خاطر همه چیز متاسفم. مرا ببخش.

4- متاسفم که تو رو درک نکردم و باعث رنجشت شدم مادر عزیزم. لطفا با قلب مهربونت منو ببخش.

5- مادر خوبم، به خاطر حرف هایی که امروز بهت زدم ازت معذرت می خوام. هیچ وقت دلم نمی خواسته باعث رنجش تو باشم. لطفا منو ببخش.

6- مادر عزیزم، شما می دونید که چقدر برای من مهم و با ارزش هستین. خطاها و اشتباهات فرزندتون رو ببخشین. قول میدم که این اتفاقات دیگه هرگز تکرار نشن. متاسفم.

7- مامان قشنگم، متاسفم که باز هم با ندونم کاریام باعث ناراحتیت شدم. لطفا یه فرصت دیگه بهم بده تا خودم رو ثابت کنم. دوستت دارم.

8- مادر عزیزم، لطفا از من ناراحت نباش. من واقعا متاسفم که احساسات قشنگت رو جریحه دار کردم.

9- منو از خودت دور نکن مادر خوبم. لطفا با من حرف بزن. من واقعا متاسفم. دلم برات تنگ شده.

10- من دیروز حال خوبی نداشتم مادر خوبم. خواهش می کنم به خاطر کاری که کردم و حرفهایی که زدم منو ببخش. شما همیشه من رو همونطور که هستم؛ چه خوب و چه بد قبول کردین. حالا من هم تمام تلاشم رو می کنم تا چیزی بشم که شما دوست دارید. منو ببخش مادر جان.

11- از اینکه انسان کاملی نیستم و با عیب و نقص هام باعث آزرده شدن شما میشم متاسفم مادرجان. لطفا مرا ببخشید.

12- من به خاطر اشتباهاتم پشیمانم اما اجازه نمیدم این اشتباهات باعث ناامیدی قلب شما بشن مادر. معذرت میخوام.

13- من از خودم بیزارم که با فرشته ای بد رفتاری کردم که هر کاری کنم من رو دوست داره و هرگز از من متنفر نمیشه. مادر خوبم دوستت دارم. منو ببخش.

متن عذرخواهی از مادر
متن عذرخواهی از مادر

متن پیام های معذرت خواهی پسر از مادر

1- مادر عزیزم، خیلی متاسفم که باعث گریه ات شدم مادر عزیزم. لطفا مرا ببخش و ناراحت نباش.

2- مادر دوست داشتنی ام، من واقعا متاسفم که اینهمه ناراحتی و رنجش برای تو به وجود آوردم. لطفا مرا ببخش.

3- شما همیشه بیشتر از بقیه به من اهمیت دادید اما من انقدر احمق بودم که قدر ندانستم. لطفا مرا ببخش مادر جان. متاسفم.

4- مامان خوبم، من چقدر خوشبختم که پسر شما هستم. از اینکه همیشه از من حمایت کردید ممنونم. مرا ببخشید که باعث ناراحتی تان شدم.

5- من هیچ وقت نخواستم که عمدا شما و قلب مهربانتان را برنجانم مادر جان. امیدوارم عذرخواهی من را قبول کنید. من واقعا متاسفم.

6-  مادر عزیزم، من پسر بدی نیستم، فقط چند وقت است که رفتارهای خوبی ندارم. لطفا مرا ببخش. دوستت دارم.

7- مامان عزیزم، تو روح مرا با عشق و مهربانی ات پرورش دادی اما من قلب پر از محبت تو را تنها گذاشتم. تو زندگی مرا پر از شادی و خوشحالی کردی اما من فقط برایت ناراحتی به ارمغان آوردم. متاسفم مادر عزیزم. مرا ببخش.

 

متن پیام های معذرت خواهی از مادر

متن پیام های معذرت خواهی دختر از مادر

1- مامان قشنگم، منو ببخش که نتونستم انتظاراتت رو برآورده کنم. متاسفم. من رو ببخش عزیزم.

2- مامان عزیزم، به خاطر اینکه احساساتت رو جریحه دار کردم معذرت می خوام. تا ابد دوستت دارم.

3- مادر عزیزم، شما فقط مادر من نیستید، شما معلم من هستید. واقعا متاسفم که شما را رنجاندم. قول می دهم سعی کنم دختر بهتری باشم. لطفا مرا ببخش.

4- مامان مهربونم، من خیلی دوستت دارم و امیدوارم بفهمید که هیچ وقت قصد بی احترامی به شما رو نداشتم. من در اوج عصبانیتم چیزهایی گفتم که هرگز نباید می گفتم. من واقعا متاسفم.

5- مامان جانم، من همیشه دلم می خواست خوشحالت کنم، اما متاسفانه زیاد موفق نبودم. من اشتباهات زیادی داشته ام ولی هیچ وقت نمی خواستم ناراحتت کنم. لطفا مرا ببخشید.

6- من هیچ وقت قصد بی احترامی به شما را نداشتم مادر جان و هیچ وقت نمی خواستم بی ادبی کنم. متاسفم مادر خوب و مهربانم. قول می دهم هیچ وقت این کارها را تکرار نکنم.

7- من به جای اینکه یار و یاور تو باشم با غرغرهای مداومم تو را آزار دادم. منو ببخش که دختر خوبی نبودم مادر مهربانم. متاسفم.

لطفا منو ببخش مادر جان
لطفا منو ببخش مادر جان

بهترین پیام های معذرت خواهی از مادر

1- مادر عزیزتر از جانم، تازه فهمیده ام که چقدر زندگی بدون شما پوچ و بی معنی است. شاید گفتن متاسفم دردی را دوا نکند ولی می خواهم بدانید که چقدر از اینکه شما را رنجاندم ناراحتم. مرا ببخش.

2- تو زیباترین و مهربان ترین مادر دنیایی، اما من بی رحم و بی عاطفه ام. لطفا مرا ببخش مادر جان.

3- هر وقت عصبانی بودم با من به خوبی رفتار کردی. همیشه کنارم بودی و از من حمایت کردی. تو معنای واقعی عشق بی قید و شرط واقعی هستند. معذرت می خوام مادر جان.

4- چرخه عذرخواهی با یک اشتباه شروع می شود، بعد پشیمانی به همراه می آورد، بعد به متاسفم می رسد و در نهایت بخشش است. من سه مرحله اول را گذرانده ام و حالا منتظر بخشش شما هستم مادر جان. مرا ببخش که دختر خوب و شایسته ای برایت نبودم. متاسفم مادر.

5- مامان عزیزتر از جانم، من به جای اینکه زندگی ات را مثل عسل شیرین کنم، با کارها و رفتارهای بچه گانه ام همه چیز را برایت تلخ کردم. خواهش می کنم منو ببخش مامان.

6- به خاطر این همه دردسری که درست کردم معذرت می خوام مامان خوبم. متاسفم که زندگی را برایت ناراحت کننده کردم. منو ببخش مادر جان.

7- مادر جانم، لطفا اعتمادت به من رو از دست نده. من این آشفتگی هایی که درست کرده ام را سر و سامان می دهم و تا وقتی شما را دارم از هیچ تلاشی برای بهتر کردن اوضاع دست بر نمی دارم. خواهش می کنم منو ببخش مادر خوبم.

8- مامان مهربون و عزیزم نگران نباش. همه چیز دوباره درست میشه. من می دونم که اشتباهات زیادی کردم اما قول می دهم که آنها را جبران کنم و انسان بهتری باشم. از این گذشته، من در آغوش مادری بزرگ شدم که چیزی جز مهربانی و محبت به من یاد نداده. لطفا مرا ببخش مامان خوبم.

9- تو خواستی که با حرف های پر محبتت برای من مرهم باشی اما من قدر ندونستم و از کوره در رفتم. مادر جان منو ببخش. معذرت می خوام.

10- تو بهترین مادر دنیایی اما من بهترین پسر دنیا نبودم. واقعا متاسفم مادر جان. تو شایسته بهترین عذرخواهی های جهانی. لطفا مرا ببخش.

11- من به جای اینکه قلب شما را پر از عشق و محبت کنم، آن را آزار دادم و رنجاندم. مرا ببخش مادر خوبم.

12- دلم می خواست خاطرات خوبی برایت رقم بزنم اما متاسفانه روزهای بدی را برایت به وجود آوردم. دوست داشتم خنده های شیرینی روی لبانت بیاورم اما ذهنت را با ناراحتی و پریشانی پر کردم. دلم می خواست برایت بهشت بسازم اما زندگی را به کامت تلخ کردم. نمی دانی چقدر پشیمانم مادر خوبم. لطفا مرا ببخش.

13- نمی توانم باور کنم کسی را ناراحت کردم که از تمام خوشی های دنیا به خاطر من چشم پوشی کرده تا خوشبخت شوم. مرا ببخش مادر عزیزم. متاسفم.

14- من از کسی که به من یاد داد چطور معذرت خواهی کنم عذر خواهی می کنم و از کسی که به من بخشش رو یاد داد می خوام که من رو ببخشه. معذرت می خوام مهربون ترین مادر دنیا.

15- مادر عزیزم، من رو ببخش که همیشه فکر می کردم حق با منه. من رو ببخش که درکت نکردم و رفتار خوبی نداشتم. متاسفم که با همه مهربانی ها و محبت هایت با تو بدرفتاری کردم.

16- مامان جانم، تو بهترین مادر دنیایی. ممنونم که همیشه برای کمک به من حاضر بودی. هیچ کس شبیه تو نیست. متاسفم که ناراحتت کردم. منو ببخش.

مامان خوبم منو ببخش
مامان خوبم منو ببخش

همه ما انسان هستیم و انسان هم جایزالخطاست. وقتی اشتباهی مرتکب می شویم امید به بخشش هم وجود دارد. گاهی اوقات نزدیکترین افراد در زندگی مان را از خودمان می رنجانیم و باید دنبال بخشش باشیم. مادر یکی از همین افراد است. مادر کسی است که از هر کسی بیشتر به ما نزدیک است و رنجاندن او واقعا خودمان را هم ناراحت می کند.

اگر مادرتان را با حرف ها یا کارهایتان آزرده اید در اسرع وقت باید از او عذرخواهی کنید. پیام های امروز ما به شما کمک می کنند تا دلخوری های به وجود آمده بین خودتان و مادرتان را برطرف کنید. این پیام های عذرخواهی را برای او بفرستید و بگویید که چقدر متاسف هستید. به مادرتان نشان بدهید که چقدر پشیمان شده اید و از او بخواهید که شما را ببخشد.

منبع : مینویسم

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.