هتل لاکچری بالی اقامتگاهی جالب از جنس بامبو

توضیحاتی درباره هتل لاکچری بالی به نام Ulaman Eco-Retreat که بیشتر از بامبو ساخته شده است در این مطلب آمده است تا به شما نشان دهد پایداری و استقامت می تواند به خوبی در تجملات ادغام شود. این اقامتگاه بوم گردی توسط معماران Inspiral طراحی شده است و در دهکده Kaba-Kaba بالی واقع شده است و از جمله جاذبه های دیدنی و گردشگری دنیا ست.  این بنا با استفاده از موادی که مستقیماً در محل یافت شده ساخته شده است. در ادامه این مطلب هتل لاکچری بالی اقامتگاهی جالب از جنس بامبو را ببینید و درباره آن بخوانید.

هتل لاکچری بالی اقامتگاهی جالب از جنس بامبو

طراحی هتل لاکچری بالی بسیار جالب است. به غیر از بامبو ، برای استحکام سطح زمین ازEarth Rammed استفاده شده است. Earth Rammed یک جایگزین سبز شگفت انگیز برای بتن است که بیش از 8٪ از تولیدات صنعت ساخت و ساز را تشکیل می دهد که به 30٪ به اصلاح انتشار گاز های گلخانه ای جهان کمک می کند. خاك آن از خاك غنی از آب و تثبیت كننده های طبیعی مانند خون حیوانات یا ادرار و الیاف گیاهی كه برای دوام و استحکام بسته بندی شده اند ، ساخته می شود. این استراحتگاه کیفیت زمین هایی را در فضایی لوکس به نمایش می گذارد و نور بیشتری را به آن می تاباند. سازندگان آن امیدوار هستند که در تلاش برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای باشد. هر اتاق و خانه برای مهمان دارای سقفی منحنی است که از هر ارتفاع و زاویه ای شبیه هنر است.

تیم Inspiral می گوید: “ما باید از فضاهایی که در آن زندگی می کنیم الهام بگیریم ، هتل لاکچری بالی هم طبیعی و هم هماهنگ ساخته شده است.” با استفاده از منابع طبیعی موجود مانند جریان رودخانه مجاور ، این استراحتگاه می تواند یک ژنراتور برق آبی را تأمین کند که ساختمانهای داخل استراحتگاه را تامین می کند. مجموعه معماری بالی هنگام توصیف دیوارهای خمیده در سطح زمین توضیح می دهد: “ساخت آن بسیار فشرده است، ما توانستیم روستای مجاور را برای کار بر روی آنچه که به مهمترین پروژه خاکی ریزه انداز در اندونزی تبدیل شده است جذب کنیم” بامبو گزینه مناسبی برای این استراحتگاه گرمسیری بود زیرا پایدار ، انعطاف پذیر ، مقرون به صرفه ، مقاوم در برابر لرزه و مقاوم در برابر آتش است. همچنین این عنصر فرهنگی را به وفور و خوش شانسی می شناسند که  که از اصالت بیشتری برخوردار است. استراحتگاه لوکس بالی شامل کلیه امکانات رفاهی است اما دو مورد جالب درباره آن استودیوی یوگا و استخر است. استودیوی یوگا از لبه صخره با ساختاری نازک و شناور از یک غرفه سهموی بامبو شناور ساخته شده است و استخر پیچ و خم شبیه رودخانه در نزدیکی آن است که قدرت تفریحی را نیز تأمین می کند. تیم اولامان امیدوار است که با آبگرم رودخانه و غلافهای معلق ، محیط را گسترش دهد تا بیشتر مهمانان را در محیط طبیعی و سرسبز خود غرق کند.

معرفی ۱۰ تا از زیباترین رستوران ها در جهان

تصاویر بسیار زیبا از هتل لاکچری بالی از جنس بامبو 

هتل لاکچری بالی اقامتگاهی جالب از جنس بامبو هتل لاکچری بالی اقامتگاهی جالب از جنس بامبو هتل لاکچری بالی اقامتگاهی جالبهتل لاکچری بالی اقامتگاهی جالب از جنس بامبو هتل لاکچری بالی هتل لاکچری بالی اقامتگاهی جالب از جنس بامبو هتل لاکچری بالی اقامتگاهی جالب هتل لاکچری بالی اقامتگاهی هتل لاکچری بالی اقامتگاهی جالب از جنس بامبو هتل لاکچری بالی اقامتگاهی جالب از جنس بامبو هتل لاکچری بالی اقامتگاهی جالب از جنس بامبو

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.