متن تشکر از مادر (جملات کوتاه، زیبا و خاص مامان عزیزم متشکرم)

متن برای قدردانی از مادر

مجموعه ای از متن سپاسگذاری و تشکر از مادر برای قدردانی از زحمات و فداکاری هایش و اینکه ما را به دنیا آورده و حمایتمان کرده را جمع آوری نموده ایم که می توانید مورد استفاده قرار دهید.

برای تشکر از مادر و قدردانی از زحمات او کلمات کافی نیستند. برای اینکه به مادر خود بگویید که قدردان لطف و مهربانی او هستید کافی است از ته قلب خود به او بگویید که چقدر دوستش دارید اما اگر این کار برایتان مشکل است می توانید با ارسال یک پیام دوستت دارم مادر و یا یک متن تشکر از مادر زیبا این کار را انجام دهید. پیام تشکر از مادر برای تبریک تولد مادر و یا بدون هیچ مناسبتی راهی فوق العاده برای قدردانی از مادر است. در ادامه چندیدن متن برای تشکر از مادر کوتاه، زیبا و خاص تقدیم شما می شود تا به او بگویید مامان متشکرم.

متن برای تشکر از مادر زیبا و خاص

مادرها نیازی به تشکر ما ندارند همین که باعث خوشحالی و سربلندیشان شویم برایشان کافی است. مادرها فرشتگان بی توقعی هستند که در همه دوران زندگیشان نگران فرزندان خود می باشند. گاهی بدون دلیل از مادرها تشکر و قدردانی کنید. یک متن زیبا و دلنشین برای مادر بنویسید و از او به خاطر زحمات و همراهی هایش تشکر کنید و بگوییدمادرم متشکرم.

دستانی که از روز اول تولد گرمابخش جان من بودند هنوز هم آنهایی هستند که وقتی احساس گم شدن می کنم مرا در آغوش می گیرند. برای همه چیز از تو سپاسگزارم، مادرم.

مادرم برای همه کارهایی که مجبور نبودی برای من انجام دهی، تشکر می کنم. کلمات کافی برای توصیف اینکه چقدر در زندگی من مهم هستی وجود ندارد، مادرم، تو ستاره درخشان قلبم و امیدبخش من در روزهای سخت و تاریک هستی.

احساس قدردانی من از تو با کلمات قابل بیان نیستند، حتی وقتی در تاریکی نشسته ام تو با چراغی در دست راهم را روشن می کنی. از تو ممنونم که به من اوج گرفتن را اموختی و به من یاد دادی که هیچ سختی ماندگار نیست.

مادر، تو منجی من، نقطه اتکا من و راهنمای من هستی. از این که همیشه برای صحبت کردن در دسترس هستی و به من اطمینان می دهی که همه چیز خوب خواهد شد، ممنونم.

من احساس خوشبختی می کنم که تو را در زندگی دارم. از تو ممنونم که به من کمک می کنی تا شخصیت خود را شکل دهم و به یک فرد بالغ موفق با رفتارهای نجیب تبدیل شوم. من هرگز تو را ناامید نخواهم کرد زیرا تو بهترین مادر جهان هستی. یکبار دیگر از تو ممنونم، به خاطر همه چیز.

مامن تو شبیه هیچ کس دیگری نیستی، مادر عزیزم به خاطر اینکه به من زندگی دادی، مرا پرورش دادی و همیشه اولین کسی هستی که پناهگاه من در این دنیا می شود از تو سپاسگذارم.

من می خواهم از صمیم قلب از عشق و نگرانی همیشگی ات تشکر کنم. از این که کلید موفقیت طولانی مدت من بودی، خیلی ممنونم. تو یک مادر فوق العاده هستی!

بهترین هدیه روز مادر که امروز می توانم به تو بدهم، تشکر است. این پیام تشکر برای روز مادر نشانه ای از عشق و قدردانی من برای تمام کارهایی است که برای کل خانواده انجام داده اید. از این که یک مادر شگفت انگیز هستی، ممنونم.

من متوجه سهم قابل توجه شما در موفقیتم هستم و برای آن ارزش قائلم و می خواهم بدانید که شما مسئول تمام چیزهایی هستید که من دارم. از شما برای تمام درس های زندگی که به من آموختید سپاسگزارم!

از این که به من یاد دادی تا به فردی که امروز هستم تبدیل شوم، ممنونم. به خاطر هر کاری که انجام دادی تا من تمام پتانسیل خود را کشف کنم، تا همیشه سپاسگزار خواهم بود. دوستت دارم، مادر.

من به خوبی می دانم که تا چه اندازه برای سلامتی و خوشبختی من فداکاری کرده ای. کلمات نمی توانند توضیح دهند که چقدر به خاطر تمام تلاش و فداکاری که می کنی، از تو ممنونم.

تشکر از مادر

من به خود افتخار می کنم که فرزند تو هستم. ازت ممنونم که چنین تاثیر فوق العاده ای بر سلامت جسمی، اجتماعی و معنوی من گذاشته ای. ممنونم که به من یاد دادی چطور زندگی بدون استرس داشته باشم و به عنوان یک فرد بالغ از خودم مراقبت کنم – تو واقعاً یک در میلیون هستید!

کارها و آرمان های تو در درجه اول به من آموخت که چگونه یک فرد خودکفا باشم و زندگی موفقی داشته باشم. به خاطر همه چیز به تو یک تشکر مدیون هستم.

از این که همیشه من را در اولویت قرار می دهی، چراغ راهنمای من هستی و مرا تشویق می کنی، ممنونم. من برای همه چیز سپاسگزارم.

غیرممکن است شادی که به زندگی من می بخشی را بتوان اندازه گیری کرد. من فوق العاده خوش شانسم که چنین مادر فداکار و دلسوزی دارم.

به خاطر تو من چشم اندازی برای دنبال کردن اهداف و غلبه بر موانعی دارم که بر سر راهم قرار می گیرند. از این که به من قدرت می دهی، ممنونم. تو بهترین مادری هستی که هر کس می تواند آرزویش را داشته باشد!

تو به من نشان می دهی که به میلیون ها روش مختلف اهمیت می دهی، مامان. من هرگز به عشق تزلزل ناپذیر تو نسبت به خود شک نمی کنم یا اینکه در صورت شکست خوردن همیشه در کنارم خواهی بود. خیلی ممنونم که تو مادرم هستی.

مادر ممنونم به خاطر این که هرگز از من ناامید نشدی و همیشه مرا به سوی تبدیل شدن به بهترین خود تشویق کردی. بدون نصیحت ها و تشویق های تو، هرگز به فردی که امروز هستم تبدیل نمی شدم.

تو یک ستاره راک هستی،‌ مادر. بابت تمام کارهایی که برای من انجام می دهی ازت ممنونم. نمی توانم زندگی ام را بدون حضور تو در کنارم تصور کنم.

از تو ممنونم که به من زندگی دادی و باعث شدی هر روز احساس کنم یک گنج بی نظیر هستم، مادر زیبا و دلسوز من. هیچ کس هرگز نمی تواند با تو مقایسه شود. من تو را با هر آنچه دارم دوست دارم و تو همیشه بخشی از من خواهی بود.

من می دانم که ما اختلاف نظر داریم، اما لطفا بدان که تو مهم ترین، با اهمیت ترین و تأثیرگذارترین فرد زندگی من هستی. بدون عشق و حمایت تو، من آن چیزی که امروز هستم نبودم. ممنونم که در هر صورت مرا دوست داری و می بخشی. تو عالی هستی.

تو به من انگیزه می دهی تا به اهدافی که برای خود تعیین کرده ام، دست یابم. من آرزو دارم که به اندازه نصف تو خوب باشم. تو واقعا استثنایی هستی. از ته قلبم، خیلی ممنونم مادر.

من برای همیشه دوستت خواهم داشت، مادر عزیزم. نمی توانم به داشتن مادری مهربان تر، دلسوزتر و خونگرم تر از تو فکر کنم. تو بدون شک بهترین هستی. من تو را می پرستم.

ممنون که همیشه کنارم بودید و فداکاری های بیشماری انجام دادید تا بتوانم جاه طلبی هایم را دنبال کنم. تو بهترین مادر روی زمین هستی.

مادر، تو مرا به فردی که امرزو هستم تبدیل کردی. به خاطر تو، هرگز در شرایط سخت از خود ناامید نشده ام. به خاطر تمام زحماتت ازت ممنونم.

به مادر فداکار و دوست داشتنی ام، از تو برای هر کاری که برای ما انجام دادی و هرگز ایمان خود را به توانایی ما برای موفقیت از دست ندادی، سپاسگزارم. به خاطر هر کاری که انجام می دهی، بسیار سپاسگزارم.

از اینکه اینقدر سخاوتمند، دلسوز و فداکار هستی متشکرم، مامان. مهم تر از همه، ممنونم که همانی هستید که هستید.

برای مادر مهربان و دلسوزم. من به خاطر تو قدرت، شجاعت و ایمان به خود دارم. به خاطر هر کاری که انجام می دهی از تو ممنونم.

از قدرت، حمایت و عشقی که طی این سال ها نثار من کردی، ممنونم. بدون تو نمی توانستم این کارها را انجام دهم.

ممنون که بهترین مادر روی کره زمین هستی. من از محبت و حمایت تو در هر کاری که انجام می دهم، نهایت تشکر را دارم.


از تو متشکرم که فوق العاده ترین مادری هستی که کسی می تواند داشته باشد. شجاعت شما منبع الهام است و عشق شما گوهر کمیاب است. ممنون که بخشی از زندگی من هستی!


مادر، تو از همان بدو تولد به من ایمان داشتی و بهترین ها را برایم فراهم کردی. از تو ممنونم که چنین موهبت باونکردنی در زندگی من بوده ای.

مادر، بدون تو نمی توانستم به این موفقیت ها دست یابم. از تو بسیار سپاسگزارم.

من یک زن قوی هستم زیرا یک زن قوی من را بزرگ کرده است.

از دید دنیا تو یک مادر هستی، اما از دید من تو همه دنیا هستی. «هر آنچه هستم یا امیدوارم باشم، مدیون فرشته ای به نام مادر هستم.»

آبراهام لینکولن

من مادرم را دوست دارم همانطور که درخت ها آب و نور خورشید را دوست دارند. او به من کمک می کند تا رشد کنم، پیشرفت کنم و به موفقیت های عالی دست یابم.

تری گیلمتز

چه کسی می دوید تا وقتی افتادم کمکم کند، و یک داستان زیبا برایم تعریف کند یا زخم هایم را ببوسد تا بهبود یابند؟ مادرم.

شیرین ترین صداها در دنیای فانی را می توان در صدای مادر، خانه و بهشت شنید.

من از ته قلبم از تو تشکر می کنم، اما قلبم برای تو انتهایی ندارد.

نمی‌ توانم در قالب کلمات از تو تشکر کنم. از شخصیت خودت گرفته تا شخصیتی که مرا با آن بزرگ کردی، همه چیز در مورد تو فوق‌العاده است. اول از همه، ممنون بابت این که هیچ‌گاه به خاطر خانواده و من تسلیم نشدی. تو از همان روز اول حامی و بزرگ‌ترین طرفدارم بودی.

متن تشکر از مادرم

برای هر چه که هستم، هر کاری که می‌کنم، هر کاری که تابه‌حال انجام داده‌ام، مدیون تو هستم. خیلی ممنون.

پیام تشکر از مادرم

ازت ممنونم که هیچ‌گاه دستم را رها نکردی. ممنون بابت عشقی که همیشه نسبت به من داشتی. برای داشتن تو در کنارم بسیار خوش‌شانس هستم. دوستت دارم مادر عزیزم.

سپاسگذاری از مادر

کسی نشانی بهشت را نداشت

و خداوند مادر را آفرید.

آسمانی پر از ستاره، دشتی پر از گل

تقدیم به آنی که بهشت زیر پایش جای دارد

به مادرم که مهرش تا ابد در دلم جای دارد.

مادر از تو به خاطر زیبا‌ترین و بهترین چیزهایی که به من بخشیدی متشکرم
عشقت
توجهت
و دست‌پخت بی‌نظیرت.

در رفاقت

تنها مادرم برنده شد

چون شیری که به من داد

پس نگرفت

دوستت دارم مادر

مادر تابلوی آفریدگار است. تار و پود روح مادر را از مهربانی بافته‌اند. عشق مادر هدیه بزرگ خدا به انسان. پس قدر این هدیه بزرگو ار را بدانیم. روز مادر مبارک.

“برای تقدیر و تشکر و قدردانی از مادرم”

این متن را برای تقدیر و تشکر از مادر مهربانم فرستادم: گرامیداشت روز مادر، گرامیداشت فرشته‌ای آسمانی است که خداوند به هر انسانی در روی زمین یکی از آن‌ها را هدیه داده است، فقط و فقط یکی که هیچ جایگزینی ندارد. فرشته مهربان زندگی من

بعضی وقت‌ ها ساده‌ ترین جمله‌ ها بهتر می‌ توانند تشکرها را بیان کنند. پس ساده می‌گویم: مادر تو بودی که من هم هستم. دوستت دارم.
“مادر این متن را برای سپاس از تو فرستادم روزت مبارک”

چقدر بوی تو خوب است، بوی آغوشت

همیشه زحمت من بوده است بر دوشت

چنان زلال و لطیفی که مطمئن هستم

دو بال بوده به جای دو دست بر دوشت

ولی به خاطر من بال را کنار زدی

که با دو دست بگیری مرا در آغوشت

متن معذرت خواهی از مادر

متن تشکر از مادر کوتاه

هیچ‌گاه از تو تشکر نکرده‌ام زیرا فکر می‌کردم که خودت می‌دانی. اکنون بیش از هر زمان دیگری از تو ممنون هستم.

متن زیبا برای تشکر از مادرم

عشق بین مادر و فرزندش همیشگی است. و من بابت این عشق بی‌قید و شرط از تو ممنون هستم.

متن برای قدردانی از مادر

مادر من بخشی از وجودم است. شما نمی‌توانید این را در مورد افراد زیادی به جز بستگان و اهداکنندگان عضو بزنید.

(کری لاتت)

جمله تشکر از مادر

نوازش تو التیام‌بخش، است صدایت گوش‌نواز است و عشق مادرانه‌ات نسبت به من نمی‌تواند زمینی باشد. ممنون و دوستت دارم مادر عزیزم.

خالصانه‌ترین و درست‌ترین معنای کلمه‌ی بی‌قید و شرط را تنها می‌توان در عشق مادر یافت. ممنون بابت همه چیز.

جمله برای تشکر از مادر

ممنون برای این که همیشه در کنارم بودی تا مرا دوست داشته باشی و زمانی که احساس می‌کردم کس دیگری نیست که به من توجه کند، تو همیشه حضور داشتی. هیچ‌کس نمی‌تواند جای تو را برای من بگیرد.

پیام تشکر از مادر کوتاه

مادر کسی نیست که به او وابسته شد بلکه کسی است که وابسته شدن را غیرضروری می‌ کند.

(دوروتی کانفیلد فیشر)

آن‌ ها می‌ گویند که دوستان را می‌توان انتخاب کرد اما نه اعضای خانواده را. خوشحالم که این موضوع حقیقت دارد زیرا من بهترین خانواده را دارم و تو دلیل آن هستی. خیلی زیاد دوستت دارم مادر عزیزم.

علارغم تمام شکست‌ها، او بلند می‌شود. علارغم غم و اندوه، او خود را شاد نشان می‌دهد. حتی با وجود درد، او به مبارزه ادامه می‌دهد! هیچ‌کس نمی‌تواند از او قوی‌تر باشد. و او مادر من است. خیلی زیاد دوستت دارم مادر عزیزم.

متن تشکر از مادر به خاطر زحماتش

با شروع روز جدید، خوشحالم که تو منبع الهام من هستی. از خداوند متشکرم که مادری مثل تو دارم. خیلی ممنون و دوستت دارم مادر عزیزم.

جمله ی تشکر از مادر

تو در طول تمام رنج و گنج در کنارم بوده‌ای. یک قلب عاشق و بی‌ادعا در میان پریشانی. تو مادر فوق‌العاده‌ای هستی. دوستت دارم خیلی زیاد.

متن قشنگ برای تشکر از مادرم

تو مدت‌هاست که مرا محکم نگه داشته‌ای اما من بزرگ شده‌ام. فقط به خاطر داشته باش که تو همیشه در قلب من خواهی بود. تا زمانی که عشق وجود دارد. دوستت دارم مادر عزیزم.

به تدریج من به تو عادت کردم تا وقتی که متوجه شدم تا چه حد غرق در عشق تو شده‌ام. هر چه بزرگ‌تر شدم، بیشتر تاثیر عشق مادر را درک کردم. خیلی ممنون بابت همه چیز!

پیام قدردانی از مادر

مهم نیست چقدر سخت تلاش کرده باشم. هیچ‌گاه نمی‌توان قدردان کارهایی که برایم انجام داده‌ای باشم. تو قهرمان من هستی. دوستت دارم مادر عزیزم.

مامان، هر دوی ما زن هستیم و به همین دلیل تو مشکلات مرا درک می‌کنی. تو مرا به سمت دستان پرمهرت هدایت می‌کنی. ازت ممنونم و خدا حفظت کند.

خداوندا زیباترین لحظه‌ها را نصیب مادرم کن

چرا که زیباترین لحظه‌هایش را به خاطر من از دست داده است

« مادرم دوستت دارم »

مادرها دست فرزندانشان را برای مدت کوتاهی در دست می‌گیرند اما قلب‌شان را برای همیشه
“برای قدردانی از مادرم، روز مادر مبارک”

برای تشکر از مادر می توانید یک متن عاشقانه برای مادر خود بنویسید و از صمیم قلب از او تشکر کنید.

متن زیبا برای تشکر از مادر

تنها کسی که تمام نقش‌ها را به تنهایی ایفا می‌کند، مادر است. بله، او تمام نقش‌های اصلی را به خوبی بازی می‌کند؛ نقش دختر، نقش همسر، نقش عروس، نقش مادر، نقش مادربزرگ و همچنین نقش یک انسان خوب. او خلقت معجزه‌آسای خداوند است. خیلی ممنون.

هیچ چیزی قوی‌تر از عشق مادر وجود ندارد که باعث التیام روح فرزند می‌شود.

متن تشکر از مادر از زبان پسر

تو واقعاً فوق‌العاده‌ای و من متاسفم که این موضوع را به اندازه‌ی کافی به زبان نیاورده‌ام. به عنوان پسرت می‌خواهم بدانی که من قدردان عقل و خردت هستم.

جمله زیبا برای تشکر از مادر

تو شایسته‌ی مدرک دکترا به عنوان بزرگ‌ترین معلم زندگی هستی. دوستت دارم مادر عزیزم و ازت ممنون هستم.

جمله تشکر از مادر

در زندگی، افراد بسیار زیادی می‌آیند و می‌روند اما این مادر است که همیشه می‌ماند. مادر عزیزم ممنون برای این که همیشه در کنارم بوده‌ای. دوستت دارم مادر عزیزم.

مادرم، از اینکه به من این باور را دادی که می‌ توانم به هر چیزی که می‌ خواهم برسم از تو متشکرم و از عشق و مراقبت همیشگی تو قدردانی می‌کنم.

مادر جان، تو مهمترین بخش زندگی من بوده ای، خدا را شکر می کنم که در سفر هیجان انگیز زندگی تو را همچون چراغی برای راهنمایی من قرار داده است. امیدوارم که خیر او همیشه همراهت باشد.

سخن پایانی

با تشکر از مادر که خود را فداکارانه وقف زندگی و رفع نیازهای ما کرد و به عنوان ستون و اساس هر آنچه هستیم، ایستادگی کرد. او بهترین مادری است که تا به امروز شناخته شده است. امروز روزی است که باید او را گرامی بداریم. با استفاده از متن های «تشکر از مادر» که در این مقاله آماده کرده ایم، اکنون نوبت ماست که به او نشان دهیم تا چه اندازه برای ما اهمیت دارد.

شاید گاهی اوقات او را نادیده می گیریم، فراموش می کنیم که احساسات و قدردانی خود را به او ابراز کنیم و به او بگوییم که مادر دوستت دارم. حتی اگر بخواهیم، تردید داریم که به او بگوییم زیرا معتقدیم که خیلی شیرین و دوست داشتنی است.

مادران اثری بر زندگی ما می گذراند که سبک زندگی ما را برای همیشه تحت تاثیر قرار می دهد. هر روز این فرصت به ما داده می شود تا از صمیم قلب تشکر، شفقت و عشق خود را به مادرمان ابراز کنیم. ما گاهی اوقات مجبور می شویم کارهایی انجام دهیم تا ابراز علاقه به مادر فوق العاده خود را نشان دهیم. یک کارت ساده اما شخصی و سفارشی تشکر از مادر می تواند قدردانی شما از عشق، کار و فداکاری که برای کل خانواده انجام می دهند، را نشان دهد.

مطمئنا این روشی برای شاد کردن مادرانمان است.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.