بهترین سریال های کره ای در سال ۲۰۲۲ از نگاه مردم ایران

در این مطلب 5 تا از بهترین سریال های کره ای 2022 که تا به امروز منتشر شدند را به شما معرفی می کنیم. این لیست از بهترنین سریال ها در ژانر های مختلف همچون کمدی؛ عاشقانه؛ ورزشی و … انتخاب شده.

مدت زمان تخمینی مطالعه: 8 دقیقه

اکنون نیمه سال 2022 را پشت سر گذاشته ایم. 2022 سالی پر بار برای عاشقان فیلم و سریال کره ای بود. امسال سریال های کره ای خیلی خوبی اکران شده اند، سریال هایی که گاهی احساسات تان را برانگیخته و گاهی هم موجب خشم و نفرت تان و خنده می شوند. اگر می خواهید بدانید بهترین سریال های کره ای 2022 تا به این جای کار چه هستند با من در این مطلب جذاب از سایت مینویسم؛ همراه باشید.

مطالب پیشنهادی: سریال های کره ای قشنگ 2019

بهترین سریال های کره ای سال 2022 تا به امروز

در ادامه این مطلب ما 5 تا از بهترین سریال های کره ای 2022 که تا به امروز منتشر شدند را به شما معرفی می کنیم. این لیست از بهترنین سریال ها در ژانر های مختلف همچون کمدی؛ عاشقانه؛ ورزشی و … انتخاب شده.

1. بیست و پنج؛ بیست و یک (Twenty-Five Twenty-One)

بیست و پنج؛ بیست و یک (Twenty-Five Twenty-One)
 • تعداد قسمت ها: 16 قسمت
 • ستاره ها: کیم تائه ری، نام جو هیوک، بونا
 • پخش در نتفلیکس
 • درخواست ازدواج کاری

تماشای این سریال کره ای که از شبکه tvN پخش شده را به شدت به شما توصیه می کنم. چرا که دیدنش لذت محض است. لحظات نفس گیر رقابت را در این فیلم ورزشی به خوبی می توان حس کرد. جدایی از این، شیرین ترین رابطه ها را چه عاشقانه، چه دوستانه و افلاطونی در این سریال می توان پیدا کرد. المان های احساسی این سریال خیلی خوب با هم بالانس شده اند. شاید به همین دلیل است که کاراکترهایش تا این اندازه دوست داشتنی و فراموش نشدنی هستند.

به انتهای سریال که برسید از هواداران پر و پا قرص کاراکتر هی دو و یی جین می شوید. تا جاییکه دلتان می خواهد یک بار برای همیشه مبازره و مسابقه با هم را کنار بگذارند. البته پایان فیلم همان چیزی نبود که مخاطبین همیشه آرزویش را داشتند. اما در کل با پلات داستان در هماهنگی بوده و از این نظر قابل ستایش است. به همین دلیل است که می گویم این سریال کره ای 16 قسمتی واقعا ارزش این همه توجه و تحسین و تمجید را داشته! شاید هم کمی بیشتر!

مطالب پیشنهادی: بهترین فیلم های کره ای تا 2022

2. سریال درخواست ازدواج کاری (Business Proposal)

سریال درخواست ازدواج کاری (Business Proposal)
 • تعداد قسمت ها: 12 قسمت
 • ستاره ها: آن هیو سئوپ، کیم سه جئونگ، کیم مین کیو، سئول این آه
 • پخش از نتفلیکس
 • تاریخ انتشار : 5 آوریل 2022

سریال درخواست ازدواج کاری، یکی از بهترین سریال های کره ای کمدی 2022 منتشر شد. ممکن است با تماشای سریال قبلی کمی هم دل شکسته شوند. اما باز هم جای هیچ غصه و ناراحتی نیست. «درخواست ازدواج کاری» یک سریال کمدی رمانتیک است که می تواند با 12 قسمت پر از سکانس های رمانتیک و خنده دار هر چه غم و ناراحتی در دلتان است بشوید و ببرد. داستان این سریال بر زندگی و عشق بین “تائه مو و ها ری” تمرکز داشته و چالش هایی را نشان می دهد که دو نفر با سبک های مختلفی از زندگی در کنار هم تجربه خواهند کرد.

این سریال یکی از سریال های کمدی کلاسیک هایی است که قطعا حال دلتان را خوش خواهد کرد. پس اگر «بیست و پنج-بیست و یک» ناراحت تان کرده، دیدن این سریال را از دست ندهید.

مطالب پیشنهادی : زیباترین بازگران زن کره ای

3. تراک شماره #1 (Soundtrack #1)

تراک شماره #1 (Soundtrack #1)
 • تعداد قسمت ها: 4 قسمت
 • ستاره ها: هان سو هی، پارک هیون سیک
 • پخش از دیزنی پلاس

خب با خواندن نام این سریال خیلی ها ممکن است نتوانند حدس بزنند در مورد چیست. اما خب من به همین خاطر اینجا هستم؛ تا به شما کمک کنم یکی از بهترین سریال های عاشقانه کره ای 2022 را بشناسید. پس نه یک کلمه زیاد و نه یک کلمه کم؛ یک راست می رویم سراغ داستان این سریال جذاب. پلات «تراک شماره 1» در مورد شکست در عشقی یک طرفه است. و البته دردی که ممکن است از چنین رابطه ای به کسی وارد شود.

ایون سو و سان وو زوج فوق العاده ای هستند و قرار است در پس آنچه در ظاهر می بینید داستان جذابی برای شما تعریف کنند. این سریال، داستان عشقی عمیق، و رابطه ای طولانی مدت است که در ژانر رمانتیک و مخصوص کره ای دوستان ساخته شده. پس دیدنش را از دست ندهید.

مطالب پیشنهادی: زیباترین بازیگران مرد کره ای

4. دکتر روح (Ghost Doctor)

دکتر روح (Ghost Doctor)
 • تعداد قسمت ها: 16
 • بازیگران : راین، کیم بئون، او یی، سون نا ایوون
 • پخش از Viki

«دکتر روح» مخصوص کسانی ساخته شده که عاشق سریال های پزشکی هستند! بازیگران این سریال همگی ستاره هستند پس قرار نیست از عملکرد و اکتینگ شان ناامید شوید. البته گفتنی است که پلات در عین کمدی و جالب بودن گاهی هم ترسناک می شود. این را هم بگویم که المان های سوپر نچرال سریال هم کم نیست. پس با دیدن «دکتر روح» در هر سکانس طعم متفاوتی از ژانرهای مختلف را حس خواهید کرد؛ یک سریال همه فن حریف! دیگر چه می خواهید!؟

حالا می خواهم داستان را خودتان حدس بزنید! چه اتفاقی می افتد اگر یک جراح خبره و ماهر به کما برود و بعد روحش در قالب یک دکتر برگردد. چه اتفاقی می افتد اگر این روح بتواند جسم یکی دیگر از رزیدنت ها را هم اسیر خودش کند. آیا قرار است این دو جسم از خود بی خود شده با هم تیمی تشکیل دهند و به جنگ بی عدالتی ها بروند.

این سریال سوال های بزرگ بسیاری در ذهن مخاطبین مطرح می کند. جراحی های بزرگی در جریان داستان خواهید دید؛ دوستی های عمیق و روابط عاشقانه غیر قابل انکار! دکتر روح یکی از بهترین سریال های پزشکی کره ای در 2022 است؛ پس اگر از آن دسته کسانی هستی که ژانر پزشکی را دوست دارند بی برو برگشت این سریال را انتخاب کنید.

برای مطالعه بیوگرافی لی جونگ سوک خو.ش تیپ ترین بازیگر مرد کره ای روی لینک کلیک کنید.

5. پاچینکو (Pachinko)

پاچینکو (Pachinko)
 • تعداد قسمت ها : 8 قسمت
 • ستاره ها: یون یو جونگ، لی مین هو، کیم مین ها
 • پخش از اپل تی وی

داستان این سریال بر اساس رمانی به همین نام، به قلم “مین جین لی” ساخته شده است. کارگردان سریال سو هیو بوده و پلات هم در مورد امیدها و آروزهای خانواده مهاجر کره ای است. یک داستان خانوادگی که گاهی اشک و گاهی هم لبخند بر روی لبان تان خواهد آورد. این فیلم برخلاف سایر سریال های این لیست عمق وجودتان را لمس کرده و تاثیرش تا مدت ها رهایتان نخواهد کرد.

پیش از این گفته ام و باز هم با تاکید میکنم که مخاطبین این سریال نباید فکر کنند که قرار است از آن دسته سریال های حال خوب کن ببینند. این سریال از آن دسته فیلم هایی است که گاهی گازتان می گیرد و وادارتان می کند که به فکر فرو روید و از خودتان سوال های بزرگ و عمیق بپرسید. مثلا از خودتان می پرسید: واقعا هستند مردمی که در گوشه ای از جهان با این مشکلات دست و پنچه نرم کنند؟ جواب های شما به این سوالات هم چندان خوشایند نیستند. چون هر چه پلات جلوتر می رود حقیقت از گوشه و کنار ها سربرآورده و داستان را تلخ تر از آنی خواهد کرد که فکرش را می کردید.

پس اگر می خواهید سریالی جدی ببینید این مورد برای شما بهترین گزینه است. عملکرد بازیگران سریال هم مثال زدنی است؛ طوری بازی می کنند که کاملا منطبق با واقعیت بوده و تا مدت ها مانند خاطره ای از انسان های واقعی در ذهن و دل تان خواهند ماند.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.