بهترین ادکلن زنانه برای فصل تابستان

با گرم شدن هوا و طولانی تر شدن روزها، طیف جدیدی از بوها برای خانم ها دلپذیر می شود. صحبت از تابستان که در میان باشد باید از عطر عنبر و بوهای تند زمستان دل کنده و به رایحه گل ها روی آوریم. امسال هم مثل تابستان های قبل باید سرشار از حس زندگی، نور و پویایی باشد. چه چیزی بهتر از یک عطر می تواند چنین حس های زیبایی را برایمان تداعی کند؟ در این مطلب 15 تا از بهترین اسپری های زنانه برای تابستان را به شما معرفی می کنم. 

15 تا از بهترین ادکلن زنانه برای فصل تابستان

عطرهایی که تداعی گر بهترین حس ها در بهترین مکان های دنیا خواهند بود، آن هم وقتی روی مبل راحتی تان لم داده اید. فرقی ندارد دلتان باغی از مرکبات بخواهد یا ساحلی آفتابی در فرانسه! ما اینجا هستیم تا اسپری هایی را معرفی کنیم که همراه خوب شما در این سفر خیالی خواهند بود. قبل از هر چیزی حتما مطلبی که در مورد روش تشخیص ادکلن اصل از تقلبی منتشر نمودیم را مطالعه کنید.

1. دکلن اٌرفئون (diptyque Orphéon Eau de)

فئون (diptyque Orphéon Eau de)

خیلی ها در زندگی آرزو دارند به پاریس سفر کنند و فکر می کنند تنها راهش خریدن بلیط هواپیماست. آٌرفئون اسپری، برای شما سفری به پاریس خواهد بود. رایحه این اسپری از بارهای کوچک، بوتیک های سنت جرمن و تمام صحبت های ریز و درشت در هم تنیده با صدای برخورد جام های کوکتل الهام گرفته شده است. صحبت از آٌرفئون که در میان باشد باید رایحه ای از، تنباکو، سدر، سرو کوهی و بوی سیگارهایی را تصور کرد.

مطالب مرتبط: کاربرد بادی اسپلش

2. دکلن فرانسیس کورکژوان (Francis Kurkdjian)

فرانسیس کورکژوان (Francis Kurkdjian)

فرانسیس کورکژوان یکی از بهترین ادکلن های زنانه برای فصل تابستان می باشد، این دکلن رایحه ای ترکیبی از ترنج، یاسمن و درخت گل ابریشم دارد. این اسپری مردانه و زنانه نداشته و برای هر کسی دلپذیر است؛ هر کسی که از عطر آسمان و دریا خوشش بیاد فرانسیس کورکژوان را هم دوست خواهد داشت.

3. دکلن ژو مالون (Jo Malone)

ژو مالون (Jo Malone)

چه چیزی بهتر از بوی گلابی های رسیده و گل فریزیاهای سفید می تواند تداعی گر تابستانی گرم و رویایی باشد؟ این اسپری تندی عطر نعنا و رایحه ای چوبی دارد اما در عین حال برای تابستان مناسب و دلپذیر است. چنانچه به دنبال دکلن زنان برای تابستان هستید، این گزینه را حتما امتحان کنید.

4. دکلن ویندوز داون (Windows Down)

دکلن ویندوز داون (Windows Down)

این اسپری جدیدترین اثر میشل فایفر بوده و درست مانند باقی کارهای تولید او رایحه ای از تازگی دارد. این رایحه تازه مرهون ترکیب بوی ترنج، نارنگی و برگ چای است. هر چیزی که از یک اسپری تابستانه بخواهید در ویندوز داون جمع شده است.

5. ادکلن بیردو (BYREDO)

ادکلن بیردو (BYREDO)

از دیگر ادکلن های زنانه مناسب تابستان می توان به ادکلن بیردو (BYREDO)، اشاره کرد. سفر کردن در ذهن شما چه لذت هایی دارد؟ آخرین سفرتان را به یاد می آورید؟ سفر یعنی دیدی نامحدود به آسمان با تمام بزرگی اش. سفر برای خیلی ها عطر گریپ فروت، فلفل سیاه تند، برگ های بوته های شاهدانه، خس خس و چوب پالو سنتا دارد. دلتان نمی خواهد هر جایی که سفر می کنید این بوها هم همراهتان باشند؟

6. ادکلن گوئرلین (Guerlain Aqua)

ادکلن گوئرلین (Guerlain Aqua)

بنفشه، گل های وحشی، یاسمن و زنبق را که دوست داشته باشی گوئرلین را هم دوست خواهی داشت. شیشه این ادکلن آنقدر زیباست که می تواند مانند جواهری برای هر کسی قیمت داشته باشد.

7. ادکلن کیلیان پاریس (Kilian Narcotics)

ادکلن کیلیان پاریس (Kilian Narcotics)

این ادکلن راهی جدید به سوی رایحه های مورد علاقه شما در تابستان باز کرده است. آخرین ادکلن از این برند با  نام «گود گرل گان» با رونمایی از این عطر به فراموشی سپرده شده و حالا باید پذیرای یک مهمان عالی دیگر از این برند باشیم. کیلیان پاریس این بار رایحه شکوفه های پرتغال، تکمه گیاه و اٌسمانتوس دارد.

8. ادکلن سر لا پلیگ (Sur la Plage)

ادکلن سر لا پلیگ (Sur la Plage)

به جرات می توان گفت که ادکلن سر لا پلیگ (Sur la Plage)، یکی از بهترین ادکلن ها برای زنان در فصل گرم تابستان می باشد. این عطر از آبی فیروزه ای اقیانوس و نسیم آرام سواحل فرانسه الهام گرفته شده است. رایحه شکوفه های سیب، مگنولیا و یاسمن همانی است که مجبورتان می کند هر بار از این اسپری استفاده کنید. شاید خیلی ها با هر بار اسپری کردن آن روی بدن شان به فکر شن های نمکی ساحل، آسمان و گل هایی بیافتند که به زیبایی هر چه تمام تر در چمن های نزدیک شن های دریا باز می شوند.

9. ادکلن دیزرت نوماد (Desert Nomad)

ادکلن دیزرت نوماد (Desert Nomad)

شما هم از کسانی هستید که بیشتر بیابان را دوست دارند تا دریا؟ از آتش بیشتر خوشتان می آید تا گل ها؟ اگر اینطور است، این اسپری برای شما ساخته شده است. چوب صندل استرالیایی، خس خس و پالو سانتو به هم آمیخته شده اند تا ترکیب پایه ای برای رایحه بی نظیر این اسپری باشند. البته عطر راوید و تنباکو را هم می توان از رمز های موفقیت و شهرت این ادکلن تابستانی دانست؛ اسپری که 98% از مواد طبیعی ساخته شده است.

10. ادکلن استی لائودر

ادکلن استی لائودر
ادکلن استی لائودر

استی لائودر یعنی عصاره تابستان در یک شیشه! در این اسپری رایحه های پیچ امین الدوله، گریپ فروت و ترنج ایتالیایی به هم پیوسته اند تا سواحل آفتابی در یک روز تابستانی زیبا را برای شما تداعی کنند. البته عطر زنبق و یاسمن هم به این اسپری شکوه خاصی می بخشد؛ حس خوبی که در تمام طول روز تا خود شب همراهتان خواهد بود.

11. ادکلن رز استاک (Rose Struck)

 رز استاک (Rose

ایده خلاقانه ای که منجر به تولید این عطر شد، ایده رزهای یخ زده بود. اما این اسپری خیلی بیشتر از اینهاست. عطر چای ماچا، کاسیس، و نارنگی همان هایی است که رز استراک را تا این حد غیر معمول می کند، البته از لحاظ جنس خوبش! این ادکلن هم برای زنان و هم برای مردان کاربرد داشته و آنقدر خوب است که فقط با یکبار استفاده معتادش خواهید شد.

12. ادکلن فلورگاسم (Florgasm)

فلورگاسم (Florgasm)

ادکلن فلورگاسم (Florgasm)، یکی از بهترین ادکلن های تابستانی برای خانم ها می باشد. از اسم این اسپری می توان محتویاتش را حدس زد. داگلاس لیتل سازنده این عطر این معجون خوشبو را از ترکیب بوی گل های متفاوت را تولید کرده. هر کسی یکبار از این اسپری استفاده کند، می تواند بوی گل های نارنجی، تکمه گیاه، یاسمن، درخت ایلنگ، فلفل رنگی شیرین و گشنیز را حس خواهد کرد. بله! دقیقا درست حدس زده اید. تمام شکوه یک باغچه پر گل در این اسپری جمع شده است.

13. ادکلن فردریک مال (Frédéric Malle)

13. فردریک مال (Frédéric Malle)

این ادکلن خالص و ساده ساخته اولیویا جیابوچتی برای برند فردریک مال بوده و رایحه ای شبیه به نسیمی دارد که بوی یاس بنفش را به همراه دارد. رایحه این اسپری دقیقا به همان اندازه که گفتم عالی، خاص و بی نظیر است.

14. ادکلن ماکانودو ( Eau De Parfum)

ماکانودو ( Eau De Parfum)

هر عطری که از برند مایسون تولید می شود توسط مالک این برند بریانا لیپوسکی معرفی شده و در واقع به افتخار اسب های شخصی او، و به پاس طبیعتی ساخته شده که شانس ماجراجویی را به بریانا داده است. ماکانودو رایحه خس خس، چمن های بریده شده و یونجه می دهد. رایحه این ادکلن شما را بلافاصله به زمین های سبز آفتاب گیر می برد.

15. ادکلن پالم دیریم (Palm Dream)

پالم دیریم (Palm Dream)

از دیگر ادکلن های زنان برای تابستان، می توان به ادکلن پالم دیریم (Palm Dream) اشاره کرد. ساحل پالم در نیویورک قرار دارد. هیچ رایحه ای مانند پالم دیریم نمی تواند نمودی از دوست داشتن روزهای گرم تابستانی باشد. این اسپری از برند کریگلر، رایحه شکوفه های پرتغال، تمشک، وانیل، عنبر و زنبق زرد دارد. عطری که در هر قرار شبانه ای بهترین انتخاب شما خواهد بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.