جدیدترین عکس های آنجلینا جونی و فرزندانش

عکس های جدید آنجلینا جونی به همراه فرزندانش

در این مقاله تعدادی از جدیدترین عکس های آنجلینا جونی و فرزندانش آوده شده است. همچنین بیوگرافی مختصری از آنجلینا جولی آورده ایم.

یکی از چهره های معروف و تاثیرگذار در صنعت بازیگری آنجلینا جولی می باشد. رسانه‌ های گوناگون برای چندین سال از او به عنوان زیباترین زن جهان یاد می‌ کردند. زندگی شخصی وی از جمله روابط، ازدواج‌ ها و سلامتی در معرض توجه عمومی بسیاری از رسانه‌ ها و مردم بوده‌ است. در این پست تعدادی از جدیدترین عکس های آنجلینا جونی و فرزندانش به شما ارائه می شود، با ما همراه باشید.

عکس های جدید از آنجلیناجولی و فرزندانش

بیوگرافی کوتاه از آنجلینا جولی

آنجلینا جولی در 4 ژوئن 1975 به دنیا آمده است. او هنرپیشه، کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس و نیکوکار اهل آمریکا می باشد. او دارای 3 فرزند و 3 فرزند خوانده می باشد.

آنجلینا جولی چهار بار جایزه گلدن گلوب، دو بار جایزه اتحادیه بازیگران سینما و یک بار جایزه اسکار را برنده شده‌است. آنجلینا جولی همچنین چندین بار رکورد بیشترین دستمزد را در میان بازیگران سینمای هالیوود از آن خود کرده‌ است. او بارها توسط مجلات و مراسم های مختلف به عنوان زیباترین زن، بهترین مادر بازیگر و … انتخاب شده است.

آنجلینا جولی فعالیت خود را به عنوان مدل از سن 12 سالگی آغاز نمود و در شهر هایی مثل لندن و لس آنجلس مدل مشهوری شد.

او در جوانی در کلیپ های خوانندگانی چون رولینگ استونز، میت لوف، لنی کراویز، انتولینو وندیتیو بازی کرد. اولین نقش سینمایی وی در فیلم “هکرها” بود.

آنجلینا جولی در سال 1995 وقتی 20 سال داشت با جانی لی میلر همکار بازیگرش در فیلم هکرا که بریتانیایی تبار بود ازدواج کرد این دو 4 سال بعد در سال 1999 از هم طلاق گرفتند.

ازدواج دوم آنجلینا جولی با بیلی باب تورنتون در سال 2000 بود که این رابطه هم بیش از سه سال دوام نیاورد و به جدایی انجامید.

پس از بازی در فیلم آقا و خانم اسمیت، آنجلینا جولی و برد پیت وارد یک دوستی عاشقانه شدند و سرانجام در سال 2006 صاحب دختری به نام شیلو شدند که به خاطر باورهایشان در مورد پایان دادن به فقر و بدبختی مردم آفریقا تصمیم به تولد بچه‌ شان در کشور فقیر و آفریقایی نامیبیا گرفتند. این زوج در سال 2008 نیز صاحب دو فرزند دوقلو بنام های کناکس (پسر) و ویوین (دختر) شدند. آنجلینا جولی به همراه براد پیت علاوه بر سه فرزند خود، سرپرستی سه بچه دیگر را نیز به عهده گرفتند.

عکس جدید انجلینا جولی و فرزندش

عکس آنجلینا جونی و فرزندانش

عکس جدید از آنجلینا جولی و فرزندانش

عکس آنجلینا جونی و فرزندانش2

عکس جدید آنجلینا جولی و فرزندانش 2021

عکس آنجلینا جونی و فرزندانش3

عکس هایی جدید از آنجلینا جولی و فرزندانش

عکس آنجلینا جونی و فرزندانش4

عکس آنجلینا جونی و فرزندانش5

عکس آنجلینا جونی و فرزندانش6

عکس جدید آنجلینا جولی با فرزندش

عکس آنجلینا جونی و فرزندانش7

عکس جدید آنجلینا جولی با فرزندانش

عکس آنجلینا جونی و فرزندانش8

عکس آنجلینا جونی و فرزندانش9

عکس های آنجلینا جولی با فرزندانش جدید

عکس آنجلینا جونی و فرزندانش10

عکس آنجلینا جونی و فرزندانش11

عکس آنجلینا جولی با فرزندانش جدید

عکس آنجلینا جونی و فرزندانش12

عکس جدید آنجلینا جولی به همراه فرزندانش

عکس آنجلینا جونی و فرزندانش13

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.