شایعه ازدواج آنجلینا جولی و کیانو ریوز

در خبری از واشینگتن دی سی آمریکا چنین آمده: آنجلینا جولی بازیگر 44 ساله آمریکایی بعد از جدایی از همسرش برد پیت به نظر می رسد که قصد دارد در فضای اینترنتی دوباره خبر ساز شود و به شایعات اینترنتی دامن بزند. این بار شایعه ازدواج آنجلینا جولی با شخصی نیست جز کیانو ریوز!!

نزدیک به 3 سال پیش آنجلینا جولی بعد از جدایی از برد پیت به محله لس فلیز در لس آنجلس نقل مکان کرد جایی که مادر کیانو ریوز به نام پاتریشیا تیلور یکی از همسایگان آنجلینا جولی بود

ظاهرا این قضیه باعث ایجاد شایعه روابط عاشقانه بین آنجلینا جولی و کیانو ریوز شده است.

خبر ازدواج آنجلینا جولی با کیانو ریوز صحت دارد؟

طبق گفته Celebrity Insider یک دلیل برای این ادعا این است که نگاه و دید جولی روی بازیگر فیلم جان ویک (John Wick) متمرکز شده و او سعی می کند بعد از جداییش از برد پیت به زندگی عادی اش باز گردد.

کیانو ریوز ستاره فیلم (Always Be My Maybe)  “همیشه شاید من باشم” اولین مردی است که بعد از فیلم آقا و خانوم اسمیت (2004) و ملاقات آنجلینا جولی با برد پیت، توجه او را به خود جلب کرده است.

با توجه به آن چه گفته شد جولی از همسایگی با مادر کیانو ریوز استفاده کرد و این شانس را داشت تا او را بهتر بشناسد.

کیانو ریوز در نقش جان ویک
کیانو ریوز در فیلم جان ویک

در اینسایدر چنین آمده که کیانو ریوز به مادرش نزدیک شده و بیشتر اوقات او را دیدار می کند از این فرصت برای دیدن و ملاقات آنجلینا جولی استفاده می کند. آن ها در این دیدارها متوجه شده اند که نقاط مشترک زیادی دارند و قطعا جاذبه بین آن ها وجود دارد.

منبع این خبر همچنین ادعا کرد که ریوز با فرزندان جولی مادوکس، پاکس، زهرا، شیلو، ویوین و ناکس آشنا شده و با آن ها رابطه خوبی دارد. منبع همچنین اضافه کرد که پاتریشیا با ارتباط بین پسرش و آنجلینا جولی، بازیگر برنده اسکار خوب است زیرا مشکلی با ماندن پسرش در آنجا ندارد.

با وجود اینکه این خبر می تواند سر و صدای زیادی به پا کند و طرفداران را هیجان زده کند، نماینده ریوز گفت که کاملا حقیقت این خبر برای او مشخص نشده است. نماینده همچنین اظهار داشت که آنها قبل از انتشار این شایعه آن را انکار می کنند.

کیانو ریوز بازیگر “کپی” واقعا نمی خواهد در یک رابطه عاشقانه سرمایه گذاری کند زیرا او بسیار مشغول شغل خود است.

بازیگر 54 ساله فیلم سینمایی “داستان اسباب بازی 4” که در 21 ژوئن منتشر شد گفته است که شخصیت او به دوک کابو در این فیلم بسیار نزدیک است.

ریوز می خواست همه چیز در مورد نقشش را بداند بشناسد و از تولید کنندگان پیکسار درخواست کند که چه چیزی را دوست دارد و از چه چیزی می ترسد. مارک نیلسن تولید کننده فیلم گفت که ریوز می خواست به کاراکتر عمق بدهد و در طول ناهار، او ایده عشق Caboo را مطرح کرد.

به گفته نیلسون: “او چنان روی میز رفت و با حالت قابل توجهی این موضوع را مطرح کرد که ما فکر کردیم خود شخصیت دوک دارد با ما صحبت می کند”

بنابر شنیده ها ازدواج آنجلینا جولی و کیانو ریوز در عین اینکه می تواند حقیقت داشته باشد در حال حاضر در حد یک شایعه است و حقیقت آن فاش نشده!!

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.