معنی فیوریت در توییتر

فیوریت در توییتر یعنی چه؟

در این پست درباره معنای فیوریت در توییتر توضیح داده شده است.

در هر برنامه ی اینترنیت مثل فیسبوک، اینستاگرام و توییتر برخی گزینه ها و اصطلاحات وجود دارد که فقط مختص آن برنامه است، مثل معنی فیوریت در توییتر که همچین اصطلاحی در تلگرام و اینستاگرام و برنامه ای مشابه به این ها به کار نمی رود. ما در ادامه این مطلب خواهیم گفت که معنی فیوریت در توییتر چیست. برای آموزش ثبت نام در توییتر و همچنین آموزش حذف اکانت در توییتر روی لینک کلیک کنید.

معنی فیوریت در توییتر چیست؟

فیو (FAV) مخفف کلمۀ فِیْوِریت (Favorite) به‌معنای مورد علاقه یا علاقه‌مندی است. این اصطلاح را کسانی که کاربران قدیمی توییتر هستند به‌خوبی می‌شناسند. توییتر در آغاز به کار خود از آیکون ستاره در پایین هر توییت استفاده می‌کرد.

فیوریت (Favorite)، اسم قدیمی لایک در توییتر است. کلمۀ کامل آن فِیوریت است که خلاصه‌شدۀ آن فِیو است. از وقتی که توییتر آیکون «قلب» را به‌جای «ستاره» جایگزین کرد، اسم فیو (FAV) به لایک تغییر کرد؛ اما افراد بنا به عادت گذشته هنوز در توییتر به لایک، فیو می‌گویند.

دکمه «Favorite» توییتر، راه اصلی این سرویس برای نشان دادن موافقت، تصدیق، خنده، حمایت و … کاربران می باشد که امروزه رسماً از بین رفته و گزینه دیگری جایگزین آن شده است. این شرکت در سال 2015 اعلام کرد که در حال عوض کردن دکمه “فیوریت” با “لایک” است تا در برنامه های خود و در وب با نماد “قلب قرمز” نشان داده شود. این تغییرات که در مورد Vine متعلق به توییتر نیز اعمال می‌شود، نشان‌دهنده آخرین تلاش این شرکت برای ساده‌سازی تجربه کاربری است زیرا به نظر می‌رسد کاربران جدید را جذب کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.