هدیه سالگرد ازدواج برای شوهر

اگر سالگرد ازدواجتان نزیک است و مهم ترین دغدغه این روزهایتان خرید کادوی سالگرد ازدواج برای شوهر شده است ما به کمک شما آمده ایم. چند ایده خوب و منحصر به فرد برای خرید کادوی سالگرد ازذواج مناسب آقایون به شما معرفی می کنیم که امکان ندارد یکی از آن ها را به عنوان کادوی مناسب سالگرد ازدواج برای شوهر انتخاب نکنید. امسال کمی متفاوت تر عمل کنید و یک کادوی هیجان انگیزتر برای همسرتان تهیه کنید. امیدواریم از مجموعه ایده برای کادو سالگرد عروسی برای شوهر لذت ببرید.

قالب مردان افراد پرتوقعی نیستند.خانوم ها! مدام از خود نپرسید کادو سالگرد ازدواج برای شوهرم چی بخرم و آیا اگه اون چیز رو بخرم اون خوشش میاد یا نه. اکثر مردان در این موارد در مقابل همسر خود رئوف هستند و به هیج وجه سخت گیری نمی کنند! ما در این پست کمک تان خواهیم کرد بهترین کادو سالگرد ازدواج برای شوهر خود را بیابید.

بهترین هدیه سالگرد ازدواج برای شوهر

خرید هدیه سالگرد عروسی برای خانوم ها خیلی راحتتر از خرید هدیه برای آقایان هست بخاطر اینکه خیلی گزینه ها برای خرید کادو سالگرد ازدواج وجود داره.اما بعضی وقت ها خرید کادوی سالگرد ازدواج برای شوهر سخت ترین کار دنیا است. ولی وقتی ایده های خرید هدیه برای سالگرد عروسی رو ببینید حتما جرقه هایی در ذهنتون زده میشه و خرید کادوی سالگرد ازدواج براتون ساده تر میشه.

۱٫ ست چرم یک هدیه خوب برای همسر

کادوی سالگرد ازدواج برای شوهر: ست چرم

همچنین ببینید: متن تبریک سالگرد ازدواج به همسرم

هدیه ازدواج برای شوهرم چی بخرم؟ ست چرم می تواند یک ایده خوب برای خرید کادوی سالگرد ازدواج باشد. رومیزی، جای قلم و دیگر قطعات ساخته شده از چرم را می توانید به عنوان یک هدیه کاربردی برای سالگرد ازدواج به شوهر انتخاب کنید. البته اگر شغل شوهر شما به نحوی باشد که این وسایل به کارش بیایند در غیر این صورت به کارش نخواهند آمد.

۲٫ باکس لباس یک هدیه خوب برای مرد

هدیه سالگرد ازدواج برای شوهر: باکس لباسمی توانید یک باکس جذاب برای همسرتان تهیه کنید و آن را با لباس های دوست داشتنی پر کنید. بلوز، شلوار، کفش، کمربند و دیگر لوازم مورد نیاز را در یک جعبه کادو قرار دهید و مطمئن باشید که از دیدن آن ها خوشحال می شود. هیچ چیز جذاب تر از یک ست کامل لباس نیست.

۳٫ بلندگو بلوتوث

کادو سالگرد ازدواج برای شوهرم: بلندگو بلوتوث

پیشنهاد می شود ببینید: گیف تبریک سالگرد ازدواج

بلندگو بلوتوث یکی دیگر از هدایایی است که می توانید به عنوان کادوی سالگرد عروسی برای شوهرتان بخرید. از طریق بلوتوث می توان به آن متصل شد و آهنگ های زیبا از آن گوش کرد. اگر شوهر شما در محلی کار می کند که نیاز به یک اسپیکر دارد این گزینه عالی است.

۴٫ مجموعه بازی

هدیه سالگرد ازدواج برای شوهرم چی بخرم: مجموعه بازیاگر از خودتان می پرسید هدیه سالگرد ازدواج برای شوهرم چی بخرم یکی از بهترین گزینه ها وسایل بازی مثل شطرنج، تخته نرد، پازل های با قطعات بالا و …. است. به خصوص اگر شوهر شما اهل بازی های فکری است می توانید از نجام آن ها در کنار هم لذت ببرید.

۵٫ کیف مخصوص وسایل ریز

کادوی سالگرد ازدواج برای شوهرم چی بخرم: کیف مخصوص وسایل ریز به عنوان کادوی سالگرد ازدواج برای شوهر می توانید یک کیف سامان دهنده که در آن برای وسایلی مانند سیم یو اس بی شارژر، هندزفری، کارت بانکی و . .. جای مخصوص تعبیه شده است خریداری کنید و مطمئن باشید که این وسیله حتما برای او کاربردی است به خصوص اگر با کامپیوتر زیاد سر و کار دارد.

۶٫ قاب عکس دیجیتال

کادوی سالگرد ازدواج برای شوهرم: قاب عکس دیجیتال

ببینید: عکس پروفایل سالگرد ازدواجمون نزدیکه

به اشتراک گذاری عکس iCloud یا ارسال تصاویر از طریق متن را فراموش کنید. یک گزینه عالی برای هدیه سالگرد عروسی خرید یک قاب عکس دیجیتال است و یک هدیه سالگرد ازدواج ارزان برای مردان است که می توانید عکس های ازدواجتان را از طریق آن در کنار هم تماشا کنید.

۷٫ جاکلیدی

بهترین هدیه سالگرد ازدواج برای شوهر: جاکلیدیاین هم می تواند کادوی مناسب سالگرد ازدواج برای شوهر باشد. یک جاکلیدی خوشگل و لوکس برای هدیه سالگرد ازدواج هم می تواند جذاب باشد. البته این کادو را می توانید با سایر هدایا ادغام کنید جاکلیدی با در باز کن یا یک جاکلیدی که مجهز به چاقوی مسافرتی باشد می تواند برای آقایان کاربردی باشد.

۸٫ ماگ و لیوان قهوه

هدیه سالگرد ازدواج برای شوهر: ماگ و لیوان قهوهلیوان و ماگ یک وسیله کاربردی است که می توانید برای شوهرتان انتخاب کنید و با یک نوشته تبریک سالگرد ازدواج به همسرتان که روی آن هک شده باشد او را خوشحال کنید. می توانید عکسی از همسرتان را روی آن هک کنید و یا یک عکس دو نفره روی آن چاپ کنید تا هربار که به آن نگاه می کند به یاد سالگرد ازدواجتان بیفتد.

۹٫ پتو سبک یک هدیه سالگرد ازدواج خاص

کادو سالگرد ازدواج برای همسر: پتو سبک

همچنین ببینید: مدل کیک سالگرد ازدواج

خانم ها یک کادوی خاص سالگرد ازدواج شما برای شوهرتان می تواند یک وسیله کاربردی برای آن در محل کار باشد. یک پتوی سبک موقع تماشای تلویزیون و یا خواندن کتاب و یا خوردن قهوه در حیات و یا تراس خانه و بخصوص در محل کار می تواند یک هدیه جذاب برای سالگرد ازدواج شما باشد. پتوی سبک می تواند باعث خوشحالی همسرتان شود. این مورد را جزو گزینه هایتان قرار دهید.

اما یادتون نره که اونو هرزگاهی براش بشورید! ؛)

۱۰٫ هندزفری بی سیم

هدیه سالگرد ازدواج برای شوهر: هندزفری بی سیمآیا میدانید بهترین کادو برای سالگرد ازدواج برای مرد می تواند یک وسیله الکتریکی باشد؟؟ و مردان عاشق این وسایل هستن؟ هندزفری سیمی تقریبا منسوخ شده است و هندزفری های بی سیم در حال جایگزین شدن آن ها هستند. هندزفری بی سیم هم گزینه خوبی برای هدیه سالگرد عروسی به شوهر است که می تواند به راحتی با گوش دادن اهنگ مشغول کارهای شخصی اش شود.

۱۱٫ کفش پیاده روی

کادوی سالگرد ازدواج برای شوهر: کفش پیاده روییکی از بهترین کادوهایی که می توانید برای کادوی سالگرد عروسی برای شوهرتان بخرید کفش های ورزشی راحت و کفش های مخصوص پیاده روی هستند. مردها ساعت های طولانی در خارج از منزل هستند و یک کفش راحتی می تواند برای آن ها بسیار کاربردی باشد.

۱۲٫ دستکش چرمی

ایده کادوی سالگرد ازدواج برای مردها: دستکش چرمیدستکش چرم هم ایده خوبی برای هدیه سالگرد ازدواج برای همسرتان است. دستکش چرمی ظاهر شیکی دارد و در برابر نفوذ سرما و آب مقاوم است.

۱۳٫ ساعت مچی

ایده برای خرید کادوی سالگرد ازدواج برای شوهرها: ساعت مچیاگر همسر شما ساعت به دست می اندازد بهترین سورپرایز سالگرد ازدواج برای همسر‌تان می تواند یک ساعت مچی باشد.اما یک هدیه سالگرد ازدواج گران قیمت است!! گرچه خرید ساعت مچی ممکن است خیلی خلاقانه نباشد و اولین چیزی باشد که به ذهن هرکسی می رسد اما باز هم می تواند یک گزینه برای خرید هدیه ی سالگرد ازدواج برای مردها باشد می توانید ساعت هوشمند بخرید و یک قدم جلوتر باشید.

۱۴٫ استند وسایل شخصی

ایده خرید کادوی سالگرد عروسی برای مردها: استند وسایل شخصییک هدیه خوب برای شوهرهای شلخته اتند وسایل شخصی است که می تواند وسایل شخصی مثل موبایل، خودکار، ساعت مچی و … را روی آن قرار بدهد و میز خود را منظم کند.

۱۵٫ کتاب خاطرات ازدواج

کادوی سالگرد عروسی برای شوهر چی بخریم؟کتاب خاطرات ازدواجیک کتاب بخرید و آن را با خاطرات مشترکتان پر کنید. می توانید عکس هایی از خاطرات با هم بودنتان را در صفحات مختلف آن بچسبانید و جای بعضی اتفاقاتی که دوست دارید آن را با هم تجربه کنید را در این کتاب خالی بگذارید.

۱۶٫ عینک آفتابی

کادوی سالگرد ازدواج برای شوهرعینک آفتابی هم ایده خوبی برای کادوی سالگرد ازدواج برای شوهر است که حتما برای او کاربردی است. اگر سلیقه او برای انتخاب عینک آفتابی را می دانید می توانید با خرید یک عینک آفتابی او را در روز سالگرد ازدواجتان خوشحال کنید.

۱۷٫ چمدان یک هدیه خاص برای همسرتان

هدیه ی سالگرد ازدواج برای شوهر: چمدوناگر اهل مسافرت هستید می توانید به عنوان کادو سالگرد ازدواج برای شوهر یک چمدان بخرید و با این کار او را به مسافرت های دو نفره بیشتر ترغیب کنید.

۱۸٫ هدفون بی سیم

هدیه برای سالگرد ازدواج برای شوهر: هدفون بی سیماگر هنوز تصمیم نگرفته اید که به عنوان هدیه سالگرد ازدواج برای شوهر چه چیزی بخرید می توانید یک هدفون بی سیم بخرید که موقع پیاده روی و ورزش به خوبی صدای اطراف را قع کرده و فقط موزیک مورد علاقه همسرتان را برایش پخش کند.

۱۹٫ کیف پول یک هدیه مناسب برای مردان

ایده خرید کادوی سالگرد ازدواج برای همسر (مرد): کیف پول

کیف پول هم از آن وسایلی است که ممکن است به ذهنتان برسد تا برای کادوی روز سالگرد زادواج برای همسرتان بخرید. اگر همسر شما به چنین هدایایی علاقه دارد می توانید به خرید یکی از آن ها فکر کنید.

۲۰٫ پک اصلاح صورت

ایده کاربردی هدیه سالگرد عروسی به شوهر: پک اصلاح صورت

یک پک اصلاح صورت هدیه ای است که حتما به درد مردها می خورد و اگر شوهر شما یکی از آن ها را ندارد یکی از بهترین ایده ها برای خرید هدیه سالگرد ازدواج است.

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید