رموز جذابیت زنان از دید مردان

اکثر خانم ها از اینکه جذاب باشند احساس خوبی دارند و اکثرا سعی می کنند تا ظاهر و رفتار آن ها به نحوی باشد که میزان جذابیت آن ها را افزایش دهد و آن ها را در چشم دیگران و به خصوص مردان و همسرانشان تبدیل به یک فرد دوست داشتنی و مورد قبول تبدیل کند. عمل های زیبایی بسیاری که امروزه توسط خانم ها انجام می شود شاهدی بر این ادعا هستند. اما آیا تنها راز جذابیت زیبایی ظاهری است؟ در این نوشته به این سوال پاسخ می دهیم و رموز جذابیت زنانه از دید مردان را از منظر رفتاری و ظاهری مورد توجه قرار می دهیم.

همچنین بخوانید: 10 توصیه برای اینکه در جمع بدرخشیم و جذاب باشیم

رازهای جذابیت زنان از نگاه مردان چیست؟

مردان همیشه عاشق زیبایی و ویژگی های ظاهری زنان نمی شوند البته نمی توان منکر این موضوع شد که زیبایی ظاهری یکی از اساسی ترین فاکتورهای جذابیت زنان از نگاه مردان است. اما خصوصیات رفتاری زنان جذاب نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و برای اینکه مردان جذب زنی شوند حائز اهمیت است. در ادامه عوامل جذابیت زنان را به تفکیک عوامل ظاهری  و عوامل رفتاری به شما تقدیم می کنیم.

رموز جذابیت زنان از نگاه مردان (منظر رفتاری)

جذابیت زنان از نگاه مردان محدود به فاکتورهای ظاهری و زیبایی نیست بلکه بسیاری از زنان وجود دارند که اگرچه چهره ی فوق العاده جذاب و زیبایی ندارند اما مورد تحسین همه هستند و در نظر مردان فرد بسیار دوست داشتنی و جذابی هستند.

ویژگی های رفتاری وجود دارد که افراد جذاب از آن برخوردارند و داشتن این ویژگی های رفتاری باعث می شود زنان در نگاه مردان جذاب جلوه کنند. در ادامه به برخی از فاکتورهای زیبایی و جذابیت زنان از نگاه مردان که جنبه رفتاری دارند اشاره می کنیم:

رازهای جذاب زنان از نگاه مردان۱. زنان خوشرو جذاب ترند

خوشرویی و خوش اخلاقی قطعا یکی از اساسی ترین رموز جذابیت زنان است که باعث می شود مردان جذب آنان شوند. هیچ مردی و می توان گفت هیچ انسانی جذب زنان بداخلاق و غرغرو نمی شود.

۲. خودشان را دوست دارند

زنان جذاب از نگاه مردان زنانی هستند که عاشق خودشان هستند و به خودشان و خواسته هایشان احترام می گذارند البته تا جایی که حقوق دیگران را پایمال نکنند و این کار جنبه خودخواهی نداشته باشد. یکی از رازهای جذاب بودن زنان از دید مردان این است که به سلامتی خودشان اهمیت می دهند و آرامش خودشان را فدای چیز دیگری نمی کنند.

۳. یک راز جذاب بودن زنان خوش بین بودن است

یکی از فاکتورهای جذابیت زنان که باعث می شود مردان را شیفته خود کنند این است که خوش بین هستند و اگر به مشکلی بر بخورند زانوی غم بغل نمی کنند و به جای گله و شکایت همیشه برای مشکلات راهی پیدا می کنند.

4. زنان جذاب عاشق اندام خود هستند

یکی از رموز جذابیت زنان این است که شکل ظاهری خودشان را به همان صورتی که هست دوست دارند البته این به معنی بی توجهی به ظاهر و تلاش نکردن برای داشتن اندامی بهتر نیست بلکه به این معنی است که زنان جذاب خودشان را به همان شکلی که هستند دوست دارند حتی اگر چاق باشند.

5. مهربانی باعث جذابیت زنان می شود

مردان جذب زنان مهربان می شوند. زنانی که غم و خوشحالی شان برای ان ها مهم است و خوش قلب هستند. مهربانی زنان نسبت به اطرافیان حتی کسانی که نمی شناسند یکی از فاکتورهای جذابیت آن ها است.

طبق مطالعاتی که در دانشگاه کلمبیا انجام‌شده، مردان به زنانی که لبخند می‌زنند، جذب می‌شوند. زیرا لبخند نشانه خوش‌بینی و ثبات یک فرد است، و این دو ویژگی‌هایی هستند که هر فرد در انتخاب همسر، آن‌ها را در نظر می‌گیرد.

6. یکی از موز جذابیت زنان شوخ‌ طبعی است

مردان دوست دارند با زنانی معاشرت کنند و آن ها را به عنوان همسر انتخاب کنند که شوخ طبع باشند و اخلاق کسالت باری نداشته باشند. زنان شاد و خوشحال همیشه در نگاه مردان جذاب ترند. بنابریان یکی از عواملی که زن را برای مرد جذاب می کند حس طنز و شوخ طبعی است.

آلن دوجنرس: “من زنانی را دوست دارم که در لحظه زندگی می‌کنند، شاد هستند و به خودشان اهمیت می‌دهند”

7. زنان جذاب همراهان خوبی هستند

رازداری زن برای مرد جذاب استمردان جذب زنانی می شوند که همراه همسرانشان باشند و هیچ وقت آن ها را برای انجام کارها تنها نگذارند. زنانی که همراه مردان خود در سرگرمی های مورد علاقه آن ها ششرکت می کنند همیشه مورد علاقه مردان هستند.

8. یکی از رموز جذابیت زنان در دید مردان اعتماد به‌ نفس است

هیچ‌چیز برای مردان جذاب‌تر از زنی نیست که اعتمادبه‌نفس بالایی دارد و رفتارهای مطمئن دارد. زنانی که اقتدار و اعتماد به نفس دارند همیشه در نظر مردان شگفت انگیز و قابل تحسین هستند.

بیشتر بخوانید: عادت های رفتاری برای داشتن اعتماد به نفس بیشتر

9. یکی از رموز جذابیت زنان قاطعیت است

یکی دیگز از فاکتورهای جذابیت زنان که باعث می شود مردان جذب آن ها شوند قاطعیت و جدیت در تصمیم گیری است. زنانی که در تصمیم گیری های خود دچار مشکل می شوند و نمی دانند که چه می خواهند فاقد فاکتورهای جذابیت هستند.

10. منحصر به فرد هستند

زنانی که از دیگران تقلید نمی کنند و راه و روش خودشان را برای زندگی دارند برای مردان بسیار جذاب هستند. منحصر به فرد بودن زنان باعث می شود در نظر مردان خاص و جذاب جلوه کنند.

11. صداقت

در نظر مردان زنان صادق بسیار جذاب هستند هیچ مردی و البته هیچ شخصی دوست ندارد وقتش را با شخصی که دروغ می گوید سپری کند. داشتن صداقت در زنان باعث می شود مردان بهتر بتوانند به آن ها اعتماد کنند و تمایل داشته باشند که بیشتر با آن ها آشنا شوند و به آن ها نزدیک شوند. پس یکی از رازهای جذابیت داشتن صداقت است.

12. استقلال

زنان مستقل در نگاه مردان جذاب ترین زنان هستند. زنانی که وابستگی بیش از حد به مردان دارند باعث زدگی آن ها می شوند. داشتن استقلال در زنان به معنی خودسری و یکدندگی آن ها نیست همین که بتوانند خودشان تصمیم بگیرند و دوستان و فعالیت های اجتماعی خودشان را داشته باشند کافی است.

13.مردان جذب زنانی می شوند که منظم و تمیز هستند

در گذشته های دور مردان در بیرون خانه و زنان در داخل خانه به فعالیت مشغول بوده اند و این زنان بوده اند که به زندگی روزمره مردان نظم بخشیده اند.این موضوع همچنان در ناخداگاه مردان وجود دارند و اگر زنی را ببینند که با ظاهری منظم و آراسته باشد ورای زیبایی آن احساس می کنند آن شخص زن مورد علاقه آنها است، زیرا احساس می کنند آن زن می تواند به درون زندگی شان نظم ببخشد و به آن سروسامان بدهد.

رموز جذابیت زنان از نگاه مردان (از نظر ظاهری)

جذابیت زنان از نظر ظاهریزنان جذاب از نظر مردان ویژگی های ظاهری هم دارند که باعث می شود از دید آن ها دوست داشتنی باشند. در ادامه به برخی ویژگی های ظاهری زنان که باعث افزایش جذابیت آنان می شود اشاره می کنیم:

آرایش کم

برخلاف تصور خانم ها از نظر مردان زنانی جذاب هستند که آرایش کمتری دارند. چهره مصنوعی خانم هایی که آرایش بیش از حد دارند برای مردان جذاب نیست و ان ها ترجیح می دهند خانم ها چهره ای ساده با آرایش کم داشته باشند.

پیشانی بلند

مردان به طور ناخودآگاه جذب زنانی می شوند که پشانی بلندتری دارند. البته این موضوع سلیقه ای است و ممکن است خانومی پیشانی کوتاهی داشته باشد اما ویژگی های دیگر صورت او باعث جذابیتش شود.

زنان خوش اندام و درشت

هر چند استثنا در هر موردی می توان یافت و عشق و علاقه نقش بسزایی در روابط میان زن و مرد دارد اما به جرات می توان گفت مردان بطور غریزی به زنانی علاقه نشان می دهند که خوش اندام، ورزیده و از قد و قواره خوبی برخوردار باشند چراکه بطور غریزی احساس می کنند آنها برای تولیدمثل و بقای نسل گزینه بهتری هستند.

دیگر ویژگی های ظاهری زنان که باعث افزایش جذابیت آن ها در نگاه مردان می شود

  • مو های بلند
  • موی دم اسبی
  • پوشیدن کفش پاشنه دار
  • پوشیدن لباس هایی با رنگ قرمز
  • رعایت نظافت و بوی خوش
  • موهای صاف و بدون وز
  • پوست صاف و درخشان
  • بینی کوچک
  • پاهای کشیده

برخلاف تصور خیلی ها که مردان جذب زنان زیبا می شوند همیشه هم این طور نیست. مردان ترجیح می دهند در کنار زنانی باشند که بتوانند به آن ها اعتماد کنند، زنانی که حس سرزندگی به آن ها بدهند و دارای استقلال و قاطعیت در تصمیم گیری باشند و وابستگی بیش از حد به آن ها نداشته باشند. البته نمی توان نقش زیبایی و جذابیت های ظاهری زنان را نادیده گرفت. در واقع این دو مکمل هم هستند.

 

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید