صورتی با چه رنگی ست می شود؟

آیا می دانستید که چشم انسان می تواند  فقط سه رنگ را ببیند؟ آبی،قرمز و زرد تنها رنگ هایی هستند که چشم انسان قادر است آن را ببیند. به طور قطع دیگر رنگ ها ترکیبی از سه رنگ آبی،قرمز و زرد هستند که از نهایت تیرگی و روشنایی آن بوجود آمده اند.نور خورشید نیز حاوی این سه رنگ است. با شناخت رنگ ها شما می توانید در طراحی دکور خانه و ترکیب آن باوسایل (مبلمان، فرش، پرده، اکسسوری و…) آن دقت بیشتری داشته باشید تا به جذابیت دلخواه خود برسید. هم چنین با شناخت رنگ ها می توانید در طاراحی لباس و پارچه نیز بهینه عمل کنید. برای داشتن یک استایل شیک و منحصر به فرد شناخت رنگها کمک شایانی به شما می کند. شناخت ترکیب رنگهای گرم و سرد،تیره و روشن و… بسیار کارساز است. حال در این مطلب میخواهیم بدانیم صورتی با چه رنگی ست می شود؟ صورتی رنگی ملیح و ملایم است که بیشتر مورد پسند خانم ها قرار گرفته است.

صورتی و آبی

صورتی با چه رنگی ست می شود؟ یکی از بهترین ترکیبات، ترکیب صورتی با آبی است. شما می توانید همه طیف آبی و صورتی را با هم ست کنید. طوریکه هر چقدر طیف رنگی تان به سمت روشن و ملایم برود لطیف ترین احساس ها را ایجاد میکند.

صورتی با چه رنگی ست میشه؟ صورتی با چه رنگی ست میشه؟صورتی با چه رنگی ست میشه؟ صورتی با چه رنگی ست میشه؟ صورتی با چه رنگی ست میشه؟ صورتی با چه رنگی ست میشه؟

 صورتی و طوسی

یکی از بهترین گزینه ها  برای ترکیب با صورتی، رنگ طوسی است. رنگ صورتیبه خاطر ملیح بودن، احساس شادی را نمایان میکند بنابراین در کنار رنگ طوسی متعادل تر می شود.

صورتی با چه رنگی ست میشه؟صورتی با چه رنگی ست میشه؟ صورتی با چه رنگی ست میشه؟صورتی و سبز

رنگ صورتی ورنگ سبز هر دو از رنگ های پر انرژی و شاد محسوب می شوند.با ترکیب این دو رنگ میتوانیدبسیار انژی کسب کنید و لذت ببرید. پیشنهاد می شود یکی از این دو رنگ تیره و یکی دیگر روشن انتخاب شود.

صورتی با چه رنگی ست میشه؟ صورتی با چه رنگی ست میشه؟ صورتی با چه رنگی ست میشه؟ صورتی با چه رنگی ست میشه؟ صورتی با چه رنگی ست میشه؟

صورتی و سفید

برای یک نمای جذاب و یا داشت یک استایل فوق العاده پیشنهاد می شود از ترکیب صورتی و سفید استفاده کنید.

صورتی با چه رنگی ست میشه؟ صورتی با چه رنگی ست میشه؟ صورتی با چه رنگی ست میشه؟

بنفش با چه رنگی ست می شود؟

صورتی و مشکی

برای اینکه جذابیت رنگ صورتی را به بیشتر رخ بکشید می توانید با رنگ مشکی ترکیب کنید. اینگونه جذابیت صورتی نمایان می شود زیرا تیره گی رنگ مشکی ملیح بودن پصورتی را جذاب تر می کند.

صورتی با چه رنگی ست میشه؟صورتی با چه رنگی ست میشه؟ صورتی با چه رنگی ست میشه؟صورتی با چه رنگی ست میشه؟ صورتی با چه رنگی ست میشه؟ صورتی با چه رنگی ست میشه؟

صورتی و قرمز

صورتی با چه رنگی ست می شود؟ ترکیب دو رنگ قرمز و صورتی بسیار جذاب و شیک است زیرا هر دو از یک خانواده هستند. رنگ صورتی از ترکیب قرمز و سفید بدست آمده بنابراین بخاطر همزاد پنداری با رنگ قرمز یک ترکیب زیبا و پر انرژی بوجود می آورد.صورتی با چه رنگی ست میشه؟ صورتی با چه رنگی ست میشه؟ صورتی با چه رنگی ست میشه؟ صورتی با چه رنگی ست میشه؟

صورتی و کرم

صورتی با چه رنگی ست می شود؟ صورتی و کرم یک ترکیب فوق العاده و دلنشین بوجود می اورد. با ترکیب این دو رنک یک استایل شیک و یا یک دکور منحصر به فرد میتوانید بسازید.

صورتی با چه رنگی ست میشه؟ صورتی با چه رنگی ست میشه؟ صورتی با چه رنگی ست میشه؟ صورتی با چه رنگی ست میشه؟

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.