تعریف آب درمانی

درمان آب یکی از مراقبت های بهداشتی طبیعی یا درمان جامع است که به بدن شما کمک می کند تا هوموستاز (تعادل طبیعی خود) را پیدا کنید تا بتوانید بهترین نوع سلامتی را داشته باشید. این اولین گام مهمی است که شما باید انجام دهید تا مواردی را تصحیح کنید که ممکن است شما را به بیماری ها و شرایط مختلف مبتلا کند. این نیز مهم ترین کاری است که می توانید برای حفظ سلامت خود انجام دهید. به همین دلیل است که این سایت به ویژگی های درمانی آب و الکترولیت ها (نمک، منیزیم، پتاسیم و دیگران) اختصاص دارد.

تعدادی از روش هایی که آب می تواند موجب درمان شود.

در ابتدا ما در نظر خواهیم گرفت: چگونه در سیستم بدن کار می کند سپس ما شما نشان خواهیم داد: چگونه اینکار را شروع کنید.

آب درمانی چگونه در سیستم بدن شما کار می کند!؟

درمان آب تمام سلول های بدن شما را درگیر میکند. ما دو اقیانوس آب در بدن داریم. یکی در اطراف سلول های مان و یکی در داخل سلول ها . هنگامی که ما آب می خوریم، بدن ما به راحتی در اطراف سلول هایمان آب را به داخل می فرستد. برای دریافت آب به سلول ها، لازم است که چیزی را مصرف کنید که سبب جذب آب در سلول می شود. شما بدون شک اصطلاح اسمز را شنیده اید.

دیکشنری میراث آمریکایی از اسموز: … پروسه ای که مولکول های یک حلال از طریق یک غشاء نیمه پراکنده از یک محلول متمرکز کمتر به یک غلظت متمرکز عبور می کند تا تعادل در هر دو طرف غشا وجود داشته باشد.

هنگامی که نمک دریا را بدون نیاز به داخل دهان خود و به داخل غشای مخاطی دهان جذب می کنیم، به سرعت به خون ما می رسد. آن را به بدن تحویل داده و به خارج از هر سلول بدن ما جذب می شود. هنگامی که سدیم در خارج از سلول آب است، آب داخل (کمتر متمرکز) جذب می شود و آب خارج شده در داخل جذب می شود. آب داخل سلولها مانند آبهای شیرین آب در اقیانوس ها عمل می کند. در سلول های ما مقدار بیشتری از پتاسیم و در خارج از مقدار بیشتری از سدیم وجود دارد. بنابراین پتاسیم نیز ضروری است.

توجه: اگر شما بعضی از سبزیجات خام، آجیل و لوبیا را به جای غذا فرآوری کنید، احتمالا پتاسیم را به اندازه کافی دریافت خواهید کرد. مکمل های پتاسیم باید تحت نظارت پزشکان قرار گیرد. اگر بیماری کلیوی دارید، قبل از شروع پروتئین آب درمانی، باید با یک پزشک طبی مشورت کنید.

در این فرآیند، آب در حال حاضر می تواند هر سلول را دوباره هیدراته و پتانسیل کند. نظریه مردمی این است که آب درمانی این است که تمام بیماری ها، از عوارض جانبی کم آبی بدن است. بنابراین، اگر بدنمان را به درستی درمان کنیم، می توانیم بسیاری از بیماری ها را از بین ببریم و علائم بسیاری از بیماری ها را از بین ببریم. لطفا توجه داشته باشید که آب آشامیدنی به تنهایی درمان نیست بلکه ما نیاز به مصرف مواد مغذی مناسب برای سلامت مطلوب داریم. ما همچنین ممکن است در معرض قرار گرفتن محیط حداکثر سمی قرار بگیریم. به همین ترتیب، ما باید از مصرف و قرار گرفتن در معرض سم و فلزات سنگین جلوگیری کنیم. آب ما که همراه با نمک دریای فرآوری شده است، اجازه می دهد تا به بدنمان برای از بین بردن سموم، فلزات سنگین و سموم که بدن ما را می گیرند، کمک کند.

چگونه شروع کنیم!؟

پروتکل آب درمانی:  5 مورد از مهم ترین موارد برای انجام این کار

تیم پزشکی مراقبت از “پنج نوع دارو”

اداره پزشکی برای کاهش خطاهای دارو استفاده می کند. این حقوق مشابه برای استفاده از آب برای سلامتی مطلوب است. آنها عبارتند از:

روش صحیح، داروی مناسب، دوز مناسب، مسیر درست و زمان مناسب.

روش صحیح:

اگر بیماری کلیوی دارید، هر نوع متابولیسم شکم یا هر نوع بیماری جدی که در حال حاضر تحت درمان پزشکی قرار دارد، باید گفت که این نوع درمان برای شما نیست. شما نباید این روش را دنبال کنید مگر اینکه تحت هدایت ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خودتان باشد.

داروی مناسب

مهم است که آب مناسب و نوع مناسب نمک مورد استفاده قرار گیرد. آب نیاز به کلر ندارد، بیشتر از آب خالص طبیعی استفاده می شود. توجه داشته باشید که حتی آب فیلتر شده، اگر آن را یک بار کلر شده بود، دارای مخزن سلولی از کلر است. آب بهینه به طور طبیعی آب خالص از یک چاه است که در شیشه، نه پلاستیک، ذخیره می شود. نمک درست نیز ضروری است. بهترین نمک باید از نمک دریایی بدون فرآوری یا نمک معدنی غنی شده استفاده شود. سه نوع نمک که بهترین عملکرد را دارند عبارتند از: نمکی دریای سلتیک، نمک دریایی هیمالیا و آب نمک واقعی. نمک صورتی با همان رزونانس اتمی که سلول های بدن انسان انجام می دهد، ارتعاش می کند. در تجربه شخصی من، نمک دریای سلتیکس برای استفاده داخلی بهتر است و نمک صورتی برای حمام نمکی بهتر است. البته اینکه این درمان ها چگونه در بدن هر یک از ما کار می کند ممکن است متفاوت باشد.

دوز مناسب

روزانه نوشیدنی مقدار آب نصف وزن بدن شما را در نظر می گیرد.بنابراین اگر شما 200 پوند بودید، روزانه 100 اونس آب بنوشید. این مقدار به 5 یا 6 تقسیم می شود و این دوز یک فرد معمولی است. وزن بدن خود را به نصف پوند تقسیم کنید. این مقدار چند اونس آب است که هر روز باید بخورید. این دوز روزانه ایده آل شماست. اگر شرایط بسیار گرم و خشک دارید، نیاز شما افزایش می یابد. اگر شما در مکانی هستید که دائما در حال خیس شدن ، تمرین، سخت کار کردن یا تجربه تنفس بیش از حد دهان هستید، باید میزان مصرف آب خود را افزایش دهید. AS توصیه شده از تحقیق دکتر Batmanghelidj، برای هر 16 اونس آب، 1/8 قاشق چای خوری نمک دریای بدون پردازش، حل شده در دهان می باشد.

مسیر درست

قبل از نوشیدن آب، دهان خود را با 1/8 قاشق چای خوری نمک دریایی پر کنید. به دلایلی، برای برخی سخت ترین بخش است. هنگامی که درمان آب کار نمی کند، اغلب به دلیل حل شدن نمک در آب و نه در دهان است. این ضروری است، نمک باید در دهان حل شود. فقط حل شدن نمک در دهان شما قادر خواهد بود که به سرعت جذب آب به خون و سلول های خود شوید.

زمان مناسب

در عرض 20 دقیقه پس از بیداری صبح، مقدار مناسب آب خود را بنوشید. برای بهترین نتایج، در عرض 35-45 دقیقه بخورید. نوشیدن 2 ساعت بعد از خوردن وعده اول. 45 دقیقه قبل از ناهار بخورید و 2 ساعت بعد از ناهار بنوشید. 45 دقیقه قبل از شام بنوشید. 2 ساعت بعد از شام و قبل از خواب مجددا بنوشید.

این ساده ترین توضیح پروتکل آب درمانی است.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید