تاتو مار به چه معناست ؟

تاتو مار به چه معناست ؟ در گذر زمان و در سراسر جهان، مار در تصورات بشریت بخش های زنده ای داشته است و مار به عنوان یک سمبل سم قدرتمند است. مانند تمام نمادهای حیوانات، خال کوبی مار نشان دهنده همه صفات و ویژگی های مار است: گناه، رازدار، براق، اب زیر کاه و اغوا کننده. مارها از نظر روانشناختی و نمادین بسیاری از چیزهای قدرتمند را نشان می دهند و به عنوان یک نماد زندگی یا روح حیوانات، به شدت تحریک می شوند. همانطور که نیچه گفت: “ماری که نمی تواند پوست خود را بریزد باید بمیرد. همچنین ذهنهایی که از تغییر عقایدشان جلوگیری می کنند، دیگر ذهن نیستند.” در این مطلب، ما به بررسی معنی تاتو مار می پردازیم. تاتو پروانه نماد چیست؟ + عکس هایی از طرح تاتو پروانه بسیار زیبا را حتما ببینید.

خال کوبی مار نماد چیست؟ تاتو مار به چه معناست ؟

مارها موجودات مشهوری هستند که ایهام دارند، و گاه خوب وگاه شر در نظر گرفته می شوند، می توانند نشان دهنده انواع معانی و نماد باشند. در ادامه این مطلب معنی و مفهوم تاتو مار توضیح داده شده است.

قدرت و قدرت
چه خوب و چه بد، شکی نیست که مار یک نماد و خزنده ای قدرتمند است که از دوران دایناسورها، یا با توجه به تاریخ دین و مدهب، از خود باغ عدن تکامل یافته است.

تاتو مار به چه معناستخطر
بعضی از مارها زهر دارند. برخی دیگر کاملا شکارچیان راس هرم هستند، و این مورد آنها را نمادی خطرناک و قدرتمند نشان می دهد.

تولد دوباره و شفا
توانایی مار در پوست اندازی به این معنی است که می توان از آن به عنوان نمادی از تولد دوباره، تغییر، تحول یا بهبودی تعبیر کرد.

تاتو مار به چه معناستوسوسه
طبق داستان کتاب مقدس مسیحیان درباره آدم و حوا، یک مار حوا را با یک سیب ممنوعه وسوسه کرد، که منجر به تولد گناه اصلی شد. به همین دلیل، مارها می توانند نشان دهنده وسوسه و گناه باشند.

عکس تاتو ضربان قلب(مجموعه بهترین عکس های خالکوبی ضربان قلب)

باروری
از نظر تاریخی در بین بسیاری از فرهنگ ها، مار نمادی از باروری و نیروی زندگی خلاق است.

تاتو مار به چه معناستتناسخ
Ouroboros (تصویری از مار که دم خود را می خورد) نمادی باستانی است که می تواند دایره زندگی و مرگ و تولد دوباره را نشان دهد. این نماد، که از اروپا نشأت گرفته است، می تواند فصول متغیر زندگی را نیز نشان دهد.

تاتو مار به چه معناستدانش و خرد
در برخی از اساطیر باستان، مار به عنوان نمادی از دانش و خرد دیده می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. Mahdi1122 می گوید

    ب نظر شما میشه ب معنی یک نفر باشه ک از زندگی یکی خبر داشته باشه یک ارتباطی وجود داشته