قیمت ویباکس به دلار چقدر است و چطور می توان آن را تهیه نمود؟

قیمت ویباکس و توضیح درباره بازی فورتنایت

یکی از بازی های مهیجی که هر گیمری با آن آشنایی دارد بازی فورتنایت است. حدودا سال 2017 بود که با پیچیدن آوازه این بازی، تعداد افرادی که در هر حالتی در حال بازی کردن با گوشی خود و این بازی مهیج بودند بسیار زیاد شد و پس از چند ماه متوجه شدیم که بازی فورتنایت به یکی از پردانلودترین بازی های سال 2017 تبدیل شده است. از همان سال تا به امروز طبق اظهارات شرکت سازنده بازی یعنی کمپانی اپیک گیم، تعداد بازیکنان این بازی روز به روز در حال افزایش بوده است.

 

اگر شما نیز می خواهید با این بازی مهیج آشنا شوید، اگر شما هم به صورت مبتدی درگیر این بازی شدید و می خواهید از ویژگی های منحصر به فرد این بازی استفاده کنید بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با بازی فورتنایت و راه های به دست آوردن ویژگی های مختلف بازی و قیمت و تهیه ویباکس بازی فورتنایت آشنا شوید.

شرکت سازنده بازی فورتنایت چه شرکتی است؟

شرکت سازنده بازی فورتنایت در زمان ساخت این بازی برای اولین بار از موتور قدرتمند گرافیکی آنریل 4 استفاده کرد. این بازی از سری محصولات کمپانی مشهور و موفق اپیک گیمز (Epic games) است. شرکت اپیک گیمز در زمان انتشار این بازی در سال 2017 توانست از هر پلتفرمی سهمی از بازار را در اختیار بگیرد.

این بازی از سری بازی های مولتی پلتفرم است و از زمان انتشار آن افراد زیادی از هر پلتفرمی مانند رایانه های شخصی، کنسول های بازی و تلفن های همراه توانستند این بازی مهیج و جذاب را تجربه نمایند و بدین ترتیب هر شخصی از داخل خانه خود می توانست با هر تجهیزاتی که از یکی از این پلتفرم ها دارد به مبارزه با شخص دیگری از هر کجای دنیا بپردازد که این موضوع به یکی از جذابیت های فوق العاده این بازی بدل شد.

همین قابلیت multiplatform بودن بازی توانست در همان ماه های اولیه بازی موجب شود تا تعداد کاربران بازی به طرز قابل توجهی بالا رفته و گسترش یابد. به طوریکه تا حدود یک سال پس از انتشار، بازی فورتنایت توانست جایگاه اول را در بین پرطرفدار ترین بازی های سال را از آن خود کند. در حال حاضر نیز این بازی رایگان دارای تعداد بیشماری شرکت کننده است که به صورت روزانه به سرور های عظیم و قدرتمند این بازی متصل شده و با یکدیگر به مبارزه می پردازند.

آشنایی با روند بازی فورتنایت

کمپانی سازنده بازی توانست بازی را در سبک جدید و مهیج بتل رویال که نوعی سبک جنگ و بقا است منتشر کند. البته که یکی دیگر از عوامل موفقیت این بازی استفاده از همین سبک بازی نوین بود. روند و رویه این بازی که اخیرا نظر گیمر های بسیاری را نیز به خود جلب کرده است به اینگونه است که تعدادی از گیمر ها شخصیت شخصی سازی شده خود را وارد میدان نبرد می کنند و آنقدر به جنگ و کشتار می پردازند که در نهایت یک نفر یا یک گروه زنده بماند.

در بازی فورتنایت هم در ابتدا 100 شرکت کننده بازی در بالای نقشه به پرواز در می آیند و در زمان مناسب می توانند به وسیله چتر نجات به پایین بپرند و وارد میدان نبرد یا همان جزیره ای که بازی در آن انجام می شود، شوند.

نقشه بازی که به شکل یک جزیره است با شروع بازی رفته رفته کوچکتر می شود تا احتمال مواجهه بازیکنان با یکدیگر هر لحظه بیشتر از پیش شود. در ابتدای بازی امکانات تمامی شرکت کنندگان با هم برابر است و همگی تنها یک نقشه و یک تبر برای ساخت پناهگاه در مقابل هدف دشمنان در اختیار دارند.

بعد از فرود در نقشه هر گیمر با استفاده از نقشه شروع به چرخیدن در جزیره به دنبال سلاح و ادوات جنگی مختلف می کند. این تجهیزات در روند انجام بازی می توانند بسیار کمک کننده باشند و یکی از فاکتور های قهرمان شدن در این بازی نیز همین سلاح ها و ادوات جنگی بازی هستند. توانایی های شخصیت های مختلف بازی و ادوات جنگی آن ها را می توان در طول بازی بهبود بخشیده و ارتقا داد. از اصلی ترین فاکتور های دست یابی به این ویژگی ها و ویژگی های بسیار دیگر، ویباکس فورتنایت است. با استفاده از این ویژگی می توانید مسیر خود در راه قهرمان شدن را هموار بسازید.

 

بازی فورتنایت

ویباکس فورتنایت چیست؟

در این بازی وجه یا پولی وجود دارد که به عنوان وجه رایج این بازی شمرده می شود و به وسیله آن می توانید ویژگی ها و امکاناتی را در اختیار بگیرید که به زنده ماندن و پیروزی شما در جریان بازی بسیار کمک خواهد کرد. این عنصر مهم بازی فورتنایت V-Buck نام دارد. هر چه بیشتر از این عنصر در اختیار داشته باشید و هر چه بیشتر از ویژگی های آن استفاده کنید بازی ساده تر و هیجان انگیز تر می شود. اما نکته مهم این است که بسیاری از گیمر های این بازی به دنبال به کارگیری این ویباکس ها هستند.

روش تهیه ویباکس در بازی فورتنایت به چه صورت است؟

برای تهیه ویباکس بازی فورتنایت دو روش اصلی وجود دارد: 1- روش دریافت رایگان ویباکس که مستلزم ساعت ها بازی کردن در نبرد های مختلف و پیروزی در آن هاست 2- روش تهیه ویباکس به وسیله پول نقد که می تواند در عرض چند دقیقه مقادیر بسیار زیادی از ویباکس را با آن به حساب کاربری افزود.

بازی وی باکس فورتنایتروش اول معمولا روش بسیار زمانبری است که در ازای وقت گذاشتن بسیار زیاد، مقدار کمی از ویباکس به حساب کاربری شما تعلق می گیرد. در روش دوم با استفاده از سایت های فروش ویباکس می توانید در ازای پرداخت مبلغ معینی مقدار مشخصی از ویباکس را وارد حساب کاربری خود کنید.

قیمت ویباکس که از این سایت ها خریداری می شود به عوامل مختلفی مانند تعداد ویباکس خریداری شده و سایتی که از آن خرید را انجام می دهید دارد. پس در زمان خرید دقت لازم را داشته باشید تا از سایت های با خدمات پس از فروش عالی و قیمت مناسب خرید خود را انجام دهید.

مگ تک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.