چه ساعاتی اسنپ ارزان است؟

ساعات ارزانی اسنپ تاکسی

در چه ساعاتی از شبانه روز می توان اسنپ ارزان گرفت.

از زمانیکه برنامه اسنپ تاکسی طراحی شد، آسایش و امنیت را برای شهروندان در حمل و نقل درون شهری در هر ساعت از شبانه روز فراهم شده. استفاده از اپلیکیشن اسنپ برای جابجایی درون شهری به حدی مقرون به صرفه می باشد که در کلان شهرهایی همچون تهران، افرادی که خودرو شخصی دارند نیز، ترجیح می دهند از اسنپ استفاده کنند. چنانچه جز افرادی هستید که در طول هفته بارها از این اپلیکیشن استفاده می کنید، قطعا متوجه این موضوع شدید که قیمت کرایه اسنپ برای مسیر همیشگی شما در ساعات مختلف روز متفاوت است از این رو اغلب این پرسش مطرح است که چه ساعاتی اسنپ ارزان است؟ و چگونه اسنپ ارزان بگیریم؟

چه ساعاتی اسنپ ارزان است؟

اسنپ یکی از محبوبت ترین برنامه های حمل و نقل درون شهری است. از جمله ویژگی های مثبت اسنپ تاکسی، هزینه مقرون به صرفه آن می باشد. کرایه اسنپ در ساعات شبانه روز برای یک مسیر مشخص ممکن است به دلایلی متفاوت باشد.

همانطور که می دانید اسنپ با تعداد زیادی ماشین در سطح شهر، بصورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شهروندان می باشد. از این رو مردم در هر ساعتی که بخواهند می توانند از این برنامه استفاده کنند اما در ساعت های پیک به دلیل شلوغ بودن و ترافیک در خیابان ها، رانندگان کمتری تمایل به حمل و نقل مسافران دارند به همین دلیل است که کارشناسان اسنپ قیمت سفرها را در این ساعات بیشتر می کنند تا رانندگان را ترقیب به گرفتن مسافر و انجام حمل و نقل در ای ساعات پیک کنند.

اصولا در روز های عادی سال یعنی روزهای غیر تعطیلات رسمی افزایش قیمت 1 بار در صبح و بار دیگر در بعد ازظهر اتفاق می افتد. در صبح اصولا بین ساعت های 6 تا 7 صبح الی 9 تا 10 صبح و بعداز ظهر در ساعات 3 تا 4، 7 تا 8 این افزایش قیمت اتفاق می افتد. خارج این ساعات هزینه سفر با اسنپ کمتر خواهد شد.

می توان گفت که افزایش قیمت اسنپ علاوه بر ساعات پیک، عرضه و تقاضا و به منطقه و ترافیک آن ناحیه نیز بستگی دارد. به عبارتی اگ تقاضا نسبت به عرضه بیشتر باشد سیستم به طور خودکار قیمت سفرها را افزایش می دهد.

البته بهتر است بدانید که در کنار این ساعت ها پنجشنبه ها اصولا به دلیل شلوغی خیابان ها و تقاضای زیاد نسبت به روزهای دیگر، قیمت ها افزایش پیدا می کنند. پس در نتیجه اسنپ در طول هفته بجز روزهای تعطیل و پنجشنبه در ساعات غیر پیک شلوغی ارزان می باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.