حدود 3 یا اگه اشتباه نکنم 4 سال پیش بود که ویدئو در فضا های مجازی بخصوص اینستاگرام از دختر ایرانی که فرزندش را در کادانا بدنیا آورد پخش شد. اگر یکی از کاربران اینستاگرام باشید حتما می دونید که دارم از دلارام خسروانی صحبت می کنم. اما برای خیلی ها سوال که دلارام خسروانی کیست؟ چرا و چگونه معروف شد! 
با ما همراه باشید تا در ادامه خواهیم گفت :

  • بیوگرافی دلارام خسروانی
  • حسین رضوی همسر دلارام خسروانی
  • دلارام خسروانی چگونه معروف شد
  • عکس های دلارام خسروانی به همراه شوهر و دخترش
  • علت جدایی دلارام خسروانی از همسرش

بیوگرافی کامل دلارام خسروانی

دلارام خسروانی در سال 1378 در تهران به دنیا آمد. او تک فرزند یک خانواده بود که برای ادامه به تحصیل در رشته هنر به کانادا مهاجرت کرد. اما پس از مهاجرت به کانادا متوجه شد که باردار است و با ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود گفت که می خواهد که دخترش دلناز را در کانادا می آورد و قصد ندارد که آن سقط کند.

او در دوران بارداری خود صفحه اینستاگرام شخصی اش تصاویر و ویدئو هایی را منتشر نمود که برای همه سوال پس آمد که پدر دلناز کیه و چرا هیچ عکسی ازش در صفحه اینستاگرام دلارام نیست. او در پاسخ به این سوالات پدر فرزندش را ، دوست پسرش را که حسین نام دارد معرفی نمود.

از این رو مورد قضاوت و فحاشی افراد قرار گرفت که در ویدئوی گفت من و حسین مدتی دوست بودیم بعد تصمیم به ازدواج گرفتیم و با رضایت و حضور خانواده ها صیغه محرمیت خواندیم اما متاسفانه این رابطه شکست خورد و من برای ادامه تحصیل به کانادا رفتم.

بیشتر بخوانید : پرطرفدارترین سلبریتی ها در اینستاگرام

بیوگرافی کامل دلارام خسروانی
دلارام خسروانی کیست

حسین رضوی همسر دلارام خسروانی

حسین، دوست پسر دلارام خسروانی با شندین خبر بارداری دلارام از او خواست تا بعد از به دینا آمدن دختر آزمایش DNA انجام دهد. که دلاآرام این صحبت حسن را توهین دانست و گفت که هیچ آزمایش DNA نخواهم داد.

پاسخ دلارام خسروانی به شایعات در مورد رابطه نامشورع او

دلارانم خسروانی در ارتباط با فحاشی و شایعاتی که در مورد رابطه نا مشروع او با دوست پسرش حسین رضوی به راه افتاده بود گفت :

ولی از یک جایی به بعد این شمایی که داری بی حرمتی میکنی و بدون شک مطمئنم که نیمی از کسانی که تو پیج من هستن حتی شما ادمین محترم ، جز اون دسته که نسبت به من و تصمیم من احترام خودشون رو نشون دادن بقیه دنبال دیدن فرزند چه مشروع و چه نامشروع من هستن.!

صد البته که این فرزند برای من نعمت الهیه و همانطور که به تازگی حجاب رو انتخاب کردم برای دخترمم یک حجاب گذاشتم و به هر کسی اجازه ی دیدن صورت ماهش رو نمیدم .

الحمد الله تو فرهنگ و مذهب ایران چیزی به اسم صیغه وجود داره که پدر من وقتی علاقه ی من رو به طرف مقابلم دید برای من خوندن. فکر نکنم از این به بعد نیازی به توضیحی برای امور زندگیم داشته باشم. حتی برای پست ها و لایو هایی که از یه تابلوی نقاشی میذارم.

دلیل شهرت دلارام خسروانی چیست ؟

او پس از مدتی به ایران بازگشت در صفحه اینستاگرامش خبر ازدواجش رسمی خود با حسین را منتشر نمود. پس از آن وارد حرفه مدلینگ شد و در کنار آن با گروه های موسیقی مختلف و ناشناسی به خوانندگی پرداخت که می توان گفت دلیل معروف شدن لارام خسروانی صدای زیبای او بود.

عکس عروسی دلارام خسروانی
عکس عروسی دلارام خسروانی

او خوانندگی را به کمک مادرش یاد گرفت و کلیپ و ویدئو های بسیاری را از خوانندگی خود منتشر نمود که بازدید بسیاری خورد و نظر مخاطبان بسیاری را به خود جلب نمود و معروفیت او چند برابر از قبل شد البته ناگفته نماند که بسیاری از افراد بیشتر او را به دلیل چهره زیبا و منحصر به فرد و استایلش در اینستا دنبال می کردند.

آدرس اینستاگرام دلارام خسروانی و همسرش

آدرس پیج اینستاگرام دلارام خسروانی : delaramkhosravani

آدرس پیج اینستاگرام حسین رضوی همسر دلارام خسروانی : sweet.sense

عکس دلارام خسروانی به همراه دخترش دلناز

عکس دلارام خسروانی به همراه دخترش دلناز
عکس دلارام خسروانی به همراه دخترش دلناز

علت جدایی دلارام خسروانی از همسرش

همانطور که گفتیم پس از بازگشت دلارام به ایران با حسین رضوی ازدواج کرد و ویدئو کلیپ های سه نفره به همراه دخترشان دلناز در اینستاگرام منتشر نمودند.

تا اینکه مدتی تمامی صفحات اینستاگرام دلارام و همچنین طرفدارانش بسته شد جوری که دلارام و مارجرای فرزند تامشورع و … کم کم داشت از حافظه ها پاک می شد که دوباره فعالیت خود را در اینستاگرام مجددا از سر گرفت با این تفاوت که در پیج اینستاگرامش دیگر خبری از عکس های دونفره با حسین نبود.

این اتفاق موجی از شایعات در مورد جدایی این دونفره به راه انداخت . شما در صفحه اینستاگرام حسین رضوی نیز عکس از دلارام خسروانی مشاهده نمی کنید.

عکس های جدید اینستاگرام دلارام خسروانی

عکس های جدید اینستاگرام دلارام خسروانی
جدیدترین عکس های دلارام خسروانی در اینستاگرام
عکس دلارام خسروانی
عکس دلارام خسروانی
فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید